رئیسی: مقررات استخراج ارزهای دیجیتال بازنگری شود

رئیسی: مقررات استخراج ارزهای دیجیتال بازنگری شود

سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور، گفته است استخراج ارزهای دیجیتال می‌تواند مشکلاتی را برای شبکه برق کشور ایجاد کند و از دستگاه‌های ذی‌ربط خواسته تا مقررات این حوزه را بازنگری کنند.

به گزارش ارز دیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیسی عصر یکشنبه در جلسه هیئت‌دولت برنامه‌ریزی برای اصلاح الگوی مصرف در بخش‌های آب، برق و انرژی را ضروری دانست و گفت:

در این زمینه انجام اقدامات بنیادین و پایدار برای جلوگیری از اتلاف و استفاده بی‌رویه ضرورت دارد.

رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به موضوع رمزارز‌ها و اهمیت ساماندهی آن، گفت:

با توجه به اینکه استخراج رمزارز‌های فاقد مجوز، می‌تواند مشکلاتی در شبکه برق کشور ایجاد کند، ضرورت دارد با همکاری وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط، مقررات استخراج رمزارز‌ها بازنگری شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
مرد اینده
مرد اینده
۲ سال قبل

تنها راه برای ارز دیجیتال اینه که اول استخراج را قانونی اعلام کنند. دوم اینکه مالیات دستگاه و گمرکی ماینر را بردارن تا ماینر های بدون گمرکی راحت بیان مجوز بگیرن. سوم اینکه گاز با تعرفه کمتر از نرخ صادراتی در اختیار استخراج کنندگان قرار بدهند تا خود مردم با گذاشتن ژنراتور های گازسوز یا گازوئیل سوز به استخراج ادامه بدهند و فشار از برق شهر برداشته بشه و کسی دیگه یواشکی و غیرمجاز کار نکنه. هر قانونی غیر از موارد گفته شده ی من تصویب بشه باعث گریز مردم خواهد شد و تن به آن نخواهند داد

ارزدوست
ارزدوست
۲ سال قبل

دنبال مشکلات برق
تو زیر زمین بورس ایران و جاهای دیگه باشید
نه یکی دوتا دستگاه این جوونای فلک زده که با زور
بیکاری برای خودشون راه کسب درآمد پیدا کردن

سعید
سعید
۲ سال قبل

چند ساله این حرفا زده میشه هیچ وقت برنامه ای ارائه نمیشه... گوشمون پره از این حرفا