atlasarzdigital

کاهش 25 درصدی تعداد ICOها در سه ماهه چهارم سال 2018

کاهش 25 درصدی تعداد ICOها در سه ماهه چهارم سال 2018

به گزارش سرویس رتبه‌بندی ICO به نام آی سی او بنچ (ICObench) در 6 فوریه، رشد تعداد ICOها در سه ماهه‌ی چهارم، 25 درصد به نسبت سه ماهه‌ی سوم در سال 2018 کمتر بوده است. این درحالی است که تعداد کلی آنها افزایش یافته است.

 این گزارش حاکی از آن است که تعداد ICOهای صورت گرفته در سه ماهه‌ی چهارم، 594 عدد به نسبت سه ماه سوم که 554 بوده، افزایش یافته است. تعداد ICOهایی که موفق به جذب سرمایه نشده‌اند نیز در سه ماهه‌ی چهارم افزایش یافته است. این در حالی است که تعداد ICOهای تکمیل شده ثابت باقی مانده است.

طبق این گزارش، میزان کل سرمایه‌ای که در ICOها در سه ماهه‌ی چهارم جمع‌آوری شده، 1.4 میلیارد دلار بوده که به نسبت سه ماهه‌ی سوم که 1.8 میلیارد دلار جمع‌آوری شده،کاهش یافته است. میزان سرمایه‌ی متوسط برای هر پروژه نیز از 8.9 میلیون دلار به 6.7 میلیون دلار کاهش یافته است.

با توجه به بازار نزول ICOها در سه ماهه‌ی چهارم، آی سی او بنچ گزارش کرده که 88 درصد از پروژه‌ها در پلتفرم خود برای جذب سرمایه، اتر می‌پذیرند. این شرکت همچنین به کاهش 43 درصدی قیمت اتریوم از نوامبر 2018 تاکید کرده و آن را عامل اصلی کاهش جذب سرمایه در سه‌ماهه‌ی چهارم برشمرده است.

کاهش 25 درصدی تعداد ICOها در سه ماهه چهارم سال 2018

با وجود اینکه بازار ICO در سه ماهه‌ی چهارم به لحاظ جذب سرمایه افت داشته اما عملکرد ICOها در رسیدن به سرمایه‌ی حداکثری (Hardcap) در این زمان نسبت به سه ماهه‌ی سوم بهتر بوده است. این بدین معنی است که پروژه‌های ICO، در تعیین میزان سرمایه‌ی حداکثری که ضمانت آن را بر عهده‌ دارند، بهتر عمل کرده‌اند.

به گزارش آی سی او بنچ، کشور سنگاپور به لحاظ تعدد ICOهای تکمیل شده و میزان سرمایه‌ی جذب شده رتبه‌ی نخست را با 85 ICO و سرمایه‌ی 251 میلیون دلار دارد. سوئیس نیز با جذب 238 میلیون دلار رتبه‌ی دوم را دارد. ایالات متحده نیز 159 میلیون دلار در سه ماهه‌ی چهارم 2018، سرمایه جذب کرده است.

گزارش دیگری از آی سی او بنچ نشان می‌دهد که کشور کانادا در جذب سرمایه در نیمه‌ی اول ژانویه، با 80 میلیون دلار پیشتاز بوده و ایالات متحده نیز بیشترین تعداد ICO در این بازه‌ی زمانی را داشته است.

منبع: cointelegraph

 

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه کاهش 25 درصدی تعداد ICOها در سه ماهه چهارم سال 2018 ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
لطفاً دیدگاه خود را بنویسید...x
()
x