۶ آلت کوین که از به‌روزرسانی دنکان اتریوم سود خواهند برد

۶ آلت کوین که از به‌روزرسانی دنکان اتریوم سود خواهند برد

درحالی‌که اکوسیستم اتریوم برای اجرای به‌روزرسانی دنکان (Dencun) آماده می‌شود، مایلز دویچر، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، به بررسی آلت کوین‌هایی پرداخته است که به‌دنبال این رویداد آماده رشدی چشمگیری می‌شوند.

به گزارش نیوز بی‌تی‌سی، به‌روزرسانی دنکان که قرار است در ۱۳ مارس (۲۳ اسفند) انجام شود، یک هارد فورک بااهمیت با هدف افزایش مقیاس‌پذیری، امنیت و کاربردپذیری اتریوم است. به گفته دویچر، چند راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم، به‌شکلی ویژه از معرفی پروتو-دن‌شاردینگ (Proto-Danksharding) و دیگر ویژگی‌های کلیدی این به‌روزرسانی بهره خواهند برد.

این گزارش به منزله مشاوره سرمایه‌گذاری نیست. لطفاً پیش‌از قبل هر‌گونه سرمایه‌گذاری، به‌طور کامل تحقیق کنید. مسئولیت هر گونه سود یا ضرر احتمالی شما بر عهده ارز دیجیتال نخواهد بود.

این تحلیلگر توضیح می‌دهد:

به‌روزرسانی دنکان، به‌ویژه پیشنهاد بهبود اتریوم ۴۸۴۴ (EIP-4844)، نشان‌دهنده یک تغییر پارادایم در نحوه مدیریت تراکنش‌ها در این شبکه است. با کاهش شدید هزینه‌های گس و افزایش توان عملیاتی، ما به‌دنبال ایجاد یک بلاک چین دردسترس‌تر و کارآمدتر هستیم. این به‌روزرسانی بخشی از نقشه راه گسترده‌تر اتریوم است که با نام مرحله سرج «The Surge» شناخته می‌شود و بر بهبود مقیاس‌پذیری متمرکز است.

پالیگان

پالیگان، با ری‌برند قریب‌الوقوع و سرمایه‌گذاری در فناوری دانایی صفر در برهه‌ای مهم قرار دارد. دویچر خاطرنشان می‌کند:

تمرکز پالیگان در رول‌آپ‌های دانایی صفر (zk-rollups) می‌تواند موقعیت آن را در به‌عنوان یک راه‌حل لایه ۲ تقویت کند که توکن ماتیک را به دارایی جذابی برای سرمایه‌گذاران آینده‌نگر تبدیل خواهد کرد.

آربیتروم

آربیتروم، جایگاه مستحکمی به‌عنوان یک راه‌حل لایه ۲ پیشرو با ارزش کل سرمایه قفل‌شده و حجم معاملات بالا دارد. دویچر می‌گوید:

آربیتروم موقعیت خود را به عنوان یکی پروژه‌های لایه ۲ کلیدی تثبیت کرده است و به‌روزرسانی دانکن، صرفاً نقاط قوت آن را تقویت خواهد کرد.

آپتیمیزم

آپتیمیزم به‌عنوان یک رقیب قدرتمند در فضای راه‌حل‌های لایه ۲ در حال گسترش است. دویچر می‌گوید:

اعلام چهارمین ایردراپ آپتیمیزم فقط یک پاداش برای جامعه آن نیست، بلکه یک حرکت استراتژیک برای تقویت پویایی اکوسیستم آن است.

منتل

دویچر با برجسته‌کردن رشد سریع منتل، خاطرنشان می‌کند:

با ۱.۵میلیارد دلار اتریوم که اکنون به منتل استیکد اتریوم تبدیل شده است، منتل فقط درحال رشد نیست؛ بلکه به‌واسطه ایردراپ‌های استراتژیک که از طریق آن‌ها به جامعه پاداش می‌دهد، درحال شکوفایی است.

متیس

ابتکارات متیس در آینده به‌عنوان یک پروژه که اکنون دست کم گرفته شده است، چراغ راه سرمایه‌گذاران خواهد بود. . دویچر توضیح می‌دهد:

توالی‌سنج غیرمتمرکز متیس و صندوق اکوسیستم آن درحال ایجاد زمینه‌ای برای اکوسیستمی قوی و غیرمتمرکز هستند که آن را به یک پروژه جذاب برای سرمایه‌گذاری پس از به‌روزرسانی دانکن تبدیل می‌کند.

دویچر با تأکید بر تأثیرات گسترده‌تر به‌روزرسانی دنکان، از مانتا نتورک، استارک‌نت، زی‌سیک و لینیا به‌عنوان دیگر پروژه‌های یاد کرد که می‌تواند تحت‌نظر داشته باشید. او توصیه کرد

با نزدیک‌شدن به زمان به‌روزرسانی دنکان، معاملات اتریوم / آلت کوین‌های لایه ۲ به‌طور فزاینده‌ای جذاب می‌شود. با توجه به پتانسیل تحول‌آفرین این تغییرات در آینده، انتقال بخشی از سبد سرمایه‌گذاری به اکوسیستم اتریوم عاقلانه به نظر می‌رسد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
Reza
Reza
۴ ماه قبل

پنج ارز بود نه ۶

محمود
محمود
۴ ماه قبل

بنظرم بیشتر بجای سود ضرر خواهند کرد چون هزینه کارمزد معامله با خود اتریوم بشدت کم میشه و دیگه نیازی به استفاده از لایه دو ها بصورت قبل نیست