تحلیل‌گر مطرح: کاردانو فاصله‌ای با کف قیمت خود ندارد

تحلیل‌گر مطرح: کاردانو فاصله‌ای با کف قیمت خود ندارد

یکی از تحلیل‌گران مطرح بازار ارزهای دیجیتال گفته است کاردانو فاصله‌ای با کف قیمتی خود ندارد و در ادامه هم احتمالاً روند صعودی خود را تا رسیدن به اوج تاریخی دنبال خواهد کرد.

به گزارش دیلی هودل، مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، از تحلیل‌گران مطرح بازار ارز دیجیتال، در جدیدترین قسمت از برنامه یوتیوبی خود به نقاط احتمالی مناسب برای ورود به بازار کاردانو اشاره کرده و گفته است که این ارز دیجیتال فاصله‌ای با کف قیمتی خود ندارد.

ون دپوپ گفته است:

اگر قصد دارید در این مقطع کاردانو بخرید، فکر می‌کنم ‌باید به‌شکلی همه‌جانبه این محدوده را زیر نظر داشته باشید، جهش در ناحیه ۲.۴۵ دلار [اتفاق می‌افتد] و اگر هم قیمت تا ۱.۷۵ کاهش پیدا کند، نقطه [مناسبی] برای ورود است.

در لحظه نگارش این گزارش هر واحد کاردانو با قیمتی حدود ۲.۲۴ دلار معامله می‌شود.

این تحلیلگر مطرح انتظار دارد که کاردانو به روند صعودی خود ادامه دهد و به اوج تاریخی خود در ۳.۱۰ دلار برسد.

او می‌گوید:

پس در این نقطه منتظر چه هستیم؟ فرض بر این است که قیمت کمی عقب‌نشینی می‌کند تا [در ادامه] به اوج تاریخی خود برسد، درست مانند اتفاقی که در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۹۹) شاهد آن بودیم. در آن زمان قبل از اینکه شتاب صعودی قیمت افزایش یابد و کاردانو به اوج تاریخی خود برسد، قیمت عقب‌نشینی کرده بود.

ون دپوپ با اشاره به وضعیت بازار «کاردانو/ بیت کوین» توضیح می‌دهد که قیمت در بازار این جفت‌ارز چگونه روند صعودی خود را دوباره از سر می‌گیرد.

این تحلیل‌گر مطرح گفته است:

[اکنون] در حال تشکیل سقف‌های نزولی و کف‌های نزولی هستیم و اگر بتوانیم از ۰.۰۰۰۰۴۶۴ بیت کوین (۲.۵۰ دلار) عبور کنیم، در سطحی قرار می‌گیریم که باید آن را زیر نظر داشته باشید و در ادامه هم با موج صعودی جدیدی مواجه خواهیم شد.

ون دپوپ می‌گوید اگر خریداران نتواند از سطح ۰.۰۰۰۰۴۶۴ بیت کوین عبور کنند، قیمت در بازار این جفت‌ارز می‌تواند تا ۰.۰۰۰۰۳۷۸۵ بیت کوین (۲.۰۴ دلار) و یا حتی ۰.۰۰۰۰۳۲ بیت کوین (۱.۷۲ دلار) هم کاهش یابد.

اشتراک
اطلاع از
guest
3 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بهزاد
بهزاد
1 ماه پیش

چطور میتونین کاردانو رو با دوج کوین مقایسه کنین؟ کی بی ام دبلیو رو با ژیان مقایسه میکنه آخه ؟ دوج کوینی نامحدود بی هدف رو با اکوسیستم حساب شده کاردانو مقایسه نکنید که بهتون بخندن . کاردانو زمانی که آپدیت هاش تموم بشه انقلابی به پا میکنه که نظیر نداره . توی آلتکوین ها به نظرم از ۳ تا ارز میتونیم صحبت کنیم برای انقلاب اینده و اونها هم کاردانو و پولکادات و سولانا هستن . پروژه های دیگه ای هم مثل آلگوراند و ریپل و … هم خیلی باید حساب شده تر حرکت کنن تا عقب نمونن

محمدی
محمدی
1 ماه پیش

کاردانو با دوج کوئین هیچ ف قی ندارد هردوتا دورغ گو هستن هم صاحبابانش هم خودشبکه

Mohammadteimoory
Mohammadteimoory
1 ماه پیش

به نظر من کاردانو ارز قابل اتکاییه و دوج

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.