با کاهش ۳۰ درصدی قیمت بیت کوین طی یک هفته، حدود یک‌چهارم آدرس‌های منحصربه‌فرد بیت کوین در ضرر هستند

با کاهش ۳۰ درصدی قیمت بیت کوین طی یک هفته، حدود یک‌چهارم آدرس‌های منحصربه‌فرد بیت کوین در ضرر هستند

قیمت بیت کوین طی چند روز اخیر چیزی در حدود ۱۵,۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. این سقوط شدید باعث شد تا ۲۳ درصد از آدرس‌های یکتای شبکه در وضعیت ضرر قرار گیرند.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین در ۷ روز گذشته، تقریباً ۳۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. کاهش قیمت اخیر قیمت بیت کوین باعث شد تا بسیاری از آدرس‌های بیت کوین ضرر کنند.

سوددهی آدرس‌های بیت کوین
سوددهی آدرس‌های بیت کوین

داده‌های گلاسنود نشان می‌دهد که حدود یک‌چهارم آدرس‌های یکتای بلاک چین بیت کوین در ضرر قرار دارند. این وضعیت مشابه روند نزولی گذشته است که کار روند صعودی را هم با اختلال همراه کرد.

سقوط ماه مارس گذشته که به پنجشنبه سیاه معروف است، باعث شد تا ۲۵ درصد آدرس‌ها در وضعیت ضرردهی قرار بگیرند. در آن زمان قیمت بیت کوین چیزی در حدود ۵۰ درصد سقوط کرد.

در جهش سال ۲۰۱۹ که از کف قیمت ۳,۵۰۰ دلاری بیت کوین در سال ۲۰۱۸ آغاز شد هم یک سقوط موقتی ۲۵ درصد آدرس‌ها را وارد محدوده ضرردهی کرد.

در موارد گذشته، هر بار که میزان آدرس‌های متضرر بیت کوین به بیش ۲۵ درصد می‌رسید، قیمت احیای سریعی را تجربه و اوج‌های تازه‌ای را ثبت می‌کرد.

داده‌های گلاسنود در ارتباط با سقوط اخیر هم وضعیت مشابهی را نشان می‌دهد. در سقوط روز گذشته، بیت کوین ۳۳ درصد از ارزش خود را از دست داد که از زمان عبورش از قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری، بی‌سابقه بوده است.

ماه ژانویه (بهمن) قیمت بیت کوین ۲۷ درصد از قیمت خود را از دست داد. پیش از این کاهش قیمت، شاهد جهش ۴ برابری بیت کوین بودیم که از سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور ۹۹) آغاز شده بود. در آن زمان ۱۰,۰۰۰ دلار از قیمت بیت کوین در طول یک هفته کم شد.

سقوط نسبت به قیمت اوج بیت کوین
سقوط نسبت به قیمت اوج بیت کوین

طبق گزارش‌ها، سرمایه‌های ورودی به صرافی‌ها در طول هفته گذشته به‌شدت افزایش یافته بود. این میزان از پنجشنبه سیاه تا به حال بی‌سابقه بوده است.

افزایش شدید فشار فروش باعث شد تا ۷۰۰ میلیارد دلار از ارزش بازار ارزهای دیجیتال در ۷ روز گذشته کم شود. بیش از نیمی از این سقوط در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال ۱۵ الی ۳۰ درصد سقوط کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
4 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
جاوید
جاوید
4 ماه پیش

به هر طریقی که نگاه کنید، فروش گسترده بازار رمزنگاری مردم را به گفتگو وا می‌دارد. در حال حاضر، همه دارایی‌های دیجیتال در کف قیمتی سال ۲۰۲۱ قرار دارند. بیت کوین طی ۲۴ ساعت ۳۰٪ سقوط کرد و کل بازار رمزنگاری بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار ضرر کرده است.

MrBit
MrBit
4 ماه پیش
پاسخ  جاوید

طب یک هفته نه ۲۴ ساعت…. شایعه درست نکنین.

H.n
H.n
4 ماه پیش

اونایی ک استخراج میکنن سه چهار ماه دیگه باید پرواز کنن پس 😅

علی ترشیزی
علی ترشیزی
4 ماه پیش

انشاا… یه سه چهار ماه دیگه مثل سال های پیش میشه اونایی که نگهداشتن تو سفرای اروپایی شون هستن و اونایی که فروختن دارن خودشونو این دنیا رو فحش میدن

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off