مایکرواستراتژی ۱۵ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

مایکرواستراتژی ۱۵ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، به‌صورت رسمی اعلام کرد که شرکتش ۱۵ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است.

به گزارش کوین تلگراف، این اقدام مایکرواستراتژی نشان از تداوم استراتژی میانگین کم کردن در خرید بیت کوین دارد. با اعلام این خبر در روز دوشنبه، به نظر نمی‌رسد که سیاست مایکرواستراتژی در خرید بیت کوین تغییر کرده باشد و این شرکت همچنان با قدرت در حال خرید این ارز دیجیتال است.

این خرید به‌صورت نقدی بوده است و مایکرواستراتژی با میانگین ۴۵,۷۱۰ دلار، حدود ۱۵ میلیون دلار بیت کوین خریده است.

با احتساب خرید اخیر، دارایی‌های بیت کوین مایکرواستراتژی به ۹۰,۸۵۹ واحد رسیده است. ارزش این میزان بیت کوین در حال حاضر ۴.۳ میلیارد دلار است. استراتژی این شرکت در خرید بیت کوین میانگین کم کردن است؛ مایکل سیلور در توییت اخیر خود عنوان کرد که میانگین قیمت خرید بیت کوین مایکرواستراتژی ۲۴,۰۶۳ دلار به ازای هر واحد بیت کوین است.

این شرکت اوت سال گذشته میلادی (۱۱ مرداد) اولین بار با پرداخت ۱۵۰ میلیون دلار، ۲۱,۴۵۴ واحد بیت کوین خرید. از آن زمان و تا پایان سال ۲۰۲۰، مایکرواستراتژی به خرید بیت کوین ادامه داد. در این بازه ۷۰,۰۰۰ واحد بیت کوین به حساب‌های مایکرواستراتژی سرازیر شد.

ماه فوریه (بهمن)، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد ۹۰۰ میلیون دلار برای خرید بیت کوین سرمایه جذب کند. این عدد چهارشنبه گذشته به ۱ میلیارد دلار رسید و مایکرواستراتژی ۱۹,۴۵۲ واحد بیت کوین خرید.

در مجموع، این شرکت ۲.۱۸ میلیارد دلار برای خرید بیت کوین پرداخت کرده است. با توجه به قیمت بیت کوین در زمان نگارش این خبر، اگر مایکرواستراتژی تصمیم به فروش ارزهای خود بگیرد، بیش از ۲ میلیارد دلار در عرض ۵ ماه سود خواهد کرد؛ این در حالی است که به نظر نمی‌رسد این شرکت به این زودی‌ها به‌دنبال فروش سرمایه‌های خود باشد.

سیلور پیش‌تر اعلام کرده بود که خرید بیت کوین یکی از اهداف شرکت مایکرواستراتژی در کنار توسعه تجارت نرم‌افزار تحلیلی این شرکت است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
علی تهرانی
علی تهرانی
3 سال قبل

من فکر میکنم به زودی بازار بورس در دنیا با مشکل مواجه شود چرا که میزان سود در ارز مجازی واقعا وسوسه بر انگیز است. قاعدتا ادامه این روند میتواند دنیای ارز مجازی را با هشدار روبرو کند.

اسی
اسی
3 سال قبل

قرار بود اینا پولی برای فقیران باشه اما داستان دلار و طلا تکرار شد...

علیرضا.م.م
علیرضا.م.م
3 سال قبل

یک تیر و دو نشان. خرید در افت بازار و Signal به بازار که نمی خواهند بیت کوین بیشتر کاهش یابد.
فقط آمار کرونا و رشد اقتصادی دنیا و طلا را هم دنبال کنید. مرگ و میر کلی کرونا در حال کاهش است و طلا هم در بازه سه ماهه کاهش داشته است. مراقب سرمایه هایتان باشید.
پیشنهاد: 30 تا 70 درصد به ارز فیات یا Stable داشته باشید و با اوج گرفتن به 70 درصد نزدیک کنید تا در افتهای چند درصدی، پلکانی خرید بزنید. مثلا 30 درصد هدف را برای نصف قیمت بیت کوین از سقف تاریخی خوب است. الان با بیت کوین 45 تا 48 هزار دلاری 50 به 50 درصد پیشنهاد میگردد. اگر روش بهتری برای مدیریت سرمایه دارید با ما به اشتراک بگذارید. فکر کنم ما ایرانیها 3 تا 5 درصد از ارزهای دیجیتال دنیا را در دست داشته باشیم. همچنین در جاهایی که سود های شگفت انگیز می دهند سرمایه نگذارید چون ضعف ارز دیجیتال برگشت نا پذیر بودن تراکنش است.

امیریان
امیریان
3 سال قبل

اونوقت تو برنامه ی دوزاری صدا سیما میان میگن مردم نخرن!!🤣

باقر
باقر
3 سال قبل
پاسخ  امیریان

هر چی گفتن برعکس عمل کنید :)

سامی
سامی
3 سال قبل

سیگنال رشد صادر شد

ابوذر
ابوذر
3 سال قبل
پاسخ  سامی

اخه 15 میلیون دلار داخل بازار بالای 1000 میلیارد دلاری عددی نیست که سیگنال رشد بده