تشدید نگرانی‌ها درباره وضعیت MEXC؛ حذف حساب منسوب به مدیرعامل و واکنش دوباره مکسی

تشدید نگرانی‌ها درباره وضعیت MEXC؛ حذف حساب منسوب به مدیرعامل و واکنش دوباره مکسی

به دنبال انتشار گزارش‌هایی درباره مسدودشدن حساب چند معامله‌گر در صرافی ارز دیجیتال مکسی (MEXC) که توسط تیم این پلفترم «شایعه و اطلاعات نادرست» خوانده شد، به‌تازگی اخباری درباره حذف حساب X (توییتر سابق) منتسب به مدیرعامل این صرافی دست‌به‌دست می‌شود. با توجه به تشدید نگرانی‌ها در رابطه با وضعیت مکسی، تیم این مجموعه توضیحاتی درباره این حذف حساب ارائه کرده است.

ماجرا از انتشار خبری در توییتر شروع شد که ادعا می‌کرد مدیرعامل مکسی حساب X خود را با نام کاربری MEXC_CEO حدود یک هفته پیش حذف یا غیرفعال کرده است. با توجه به حاشیه‌هایی که درباره این صرافی به گوش می‌رسد، این مسئله نگرانی معامله‌گران فعال در این پلتفرم را تشدید کرد و باعث شد صفحه رسمی مکسی در X مجدداً واکنش نشان دهد.

تیم مکسی در رابطه با این حواشی در صفحه X خود گفته است:

اخیراً شایعاتی درباره حذف حساب توییتر مدیرعامل مکسی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود. بابت سوءتفاهمی که درباره این اتفاق پیش آمده است عذرخواهی کرده و قصد داریم این موارد را روشن کنیم.

۱. صرافی مکسی در ابتدا از حساب کاربری MEXC_CEO برای معرفی خود و برندسازی استفاده می‌کرد.

۲. ژوییه ۲۰۲۲ مدیرعامل اصلی صرافی سمت خود را ترک کرد.

۳. دسامبر ۲۰۲۲ مدیرعامل اصلی به‌طور رسمی استعفا کرد: حساب کاربری MEXC_CEO هرگز از طرف پلتفرم مکسی تأیید نشده بود و از آنجایی که فعالیت و دنبال‌کنندگان کمی داشت، اطلاعیه‌ای دراین‌باره صادر نکرده بودیم (دلیلی اصلی سوءتفاهم درباره حذف این حساب همین است).

۴. دسامبر ۲۰۲۳ تعدادی کاربر حذف حساب MEXC_CEO را از توییتر گزارش کردند. گفتنی است شخص گرداننده این حساب هیچ ارتباطی مکسی ندارد.

توضیحات مکسی نشان می‌دهد این حساب بر خلاف تصور بخشی از کاربران، به جان چِن جو ( John Chen Ju)، مدیرعامل این مجموعه تعلق ندارد و در پیام توییتری دیگری از سوی تیم مکسی گفته شده این حساب را پلتفرم X حذف کرده است. مکسی پیش‌تر در واکنش به گزارش‌های مربوط به مشکلات برداشت از صرافی و مسدود‌شدن حساب چند معامله‌گر گفته بود این پلتفرم «بدون مشکل کار می‌کند و وضعیت تمام سیستم‌ها عادی است».

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
شاگرد پیتر برندت
شاگرد پیتر برندت
4 ماه قبل

کبریتی روشن کن
جنگلی خواهد سوخت
جا مونده ها از خرید با هر حقه و نیرنگی میخان یه ترس ایجاد کنن بازار بریزه تا بخرن
رسانه ها هم کاسه داغتر اش
یه اکانت توئیتر حذف شد میخان ترس بندازن چند نفر خالی کنن
خبر بعدیشون اینه چند نفر خالی کرد
همینجور یه کبریت جنگلی رو میسوزونه
زورشون به بایننس و کوکوین نرسید این بیچاره رو که ضعیفتره میخان بزن زمین