مالزی به دنبال تصویب قوانین ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول 2019

مالزی به دنبال تصویب قوانین ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول 2019

بنا بر گزارش نشریه خبری انگلیسی‌زبان استار (The Star) که در تاریخ ۲۸ نوامبر منتشر شد، کشور مالزی قوانین و مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال و عرضه اولیه سکه (ICO) را در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ به تصویب خواهد رساند.

این نشریه به نقل از وزیر اقتصاد مالزی «لیم گوان انگ» که روز چهارشنبه بیانیه‌ای صادر کرده بود، گفت کمیسیون اوراق بهادار (SC) این کشور به عنوان مقام تنظیم کننده، او را از زمان‌بندی صدور قوانین جدید، با خبر کرده‌ است.

نشریه استار افزود که این حرکت بخشی از تلاش‌های کمیسیون اوراق بهادار برای تسهیل دستیابی به راه‌های جایگزین جذب سرمایه و ایجاد کلاس جدید سرمایه‌گذاری است.

مالزی به‌تدریج در حال طی کردن مسیر قانون‌گذاری صنعت ارزهای دیجیتال بومی است که در اواخر سال ۲۰۱۷ شروع شد.

مالزی به دنبال تصویب قوانین ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول 2019
وزیر اقتصاد مالزی، لیم گوان انگ در خلال صحبت‌های خود در پارلمان این کشور، اذعان داشت که مقامات درصدد کنترل این بخش بوده و نهادهایی که به صدور ارزهای دیجیتال تمایل دارند، باید به بانک نگارا که بانک مرکزی این کشور است، رجوع کنند.

بنا بر گزارشات محلی، وی روز دوشنبه اعلام کرد:

من به همه افراد یا سازمان هایی که خواستار ارائه ارزهای دیجیتال سبک بیت کوین هستند، توصیه می کنم که ابتدا به بانک نگارای مالزی مراجعه کنند زیرا این بانک متصدی تصمیم‌گیری در مورد مکانیزم‌های اقتصادی است.

همچنین در ماه جاری، یکی از سیاستمداران مالزی توصیه کرده بود که تصویب طرح صدور ارز دیجیتال ملی، تا زمان تصویب و اجرایی شدن قوانین مربوطه، به تعویق بیفتد.

کشور مالزی، امسال به دنبال تقویت خود در زمینه تکنولوژی بلاک چین بوده است. همچنین در ماه نوامبر، وزارت آموزش این کشور سیستمی راه‌اندازی کرده که از طریق فناوری بلاک چین، اعتبار مدارک دانشگاهی را تأیید می‌کند.

منبع : Cointelegraph

4
دیدگاه کاربران

avatar
1 رشته دیدگاه‌ها
3 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
ممدCoin@BTC نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
@BTC
@BTC

قطعا اتفاق خواهد افتاد شك نكن دوست عزيز براي همينه كه حدود يكسال هست كه در نظراتم مخالف سرمايه گذاري روي تمام اين ارزها هستم براي همينم هست كه نظر ميدم و مخالفت ميكنم و ميگم كه سرمايه گذاري در اين ارزها اشتباه است باتشكر

ممد
ممد

اصلا به تو چه , ضررشو ما ماینرا میکنیم ! نه شما

Coin
Coin

ولي بعضيا از حرف زدنشون معلومه خوب دارن ميسوزن به خاطر پايين اومدن قيمت ها
اخي طفلكي دل ادم براش ميسوزه

ممد
ممد

سلامتون میکنم! منی که 70 تا دستگاه روشن دارم غمی ندارم پایین هم بیاد ,چون پول دستگاهارو خیلی وقته در اوردم! _ اول فکر کن -> بعد قضاوت!

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مالزی به دنبال تصویب قوانین ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول 2019 ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.