جاستین سان برنامه‌های جدید ترون را اعلام کرد

جاستین سان برنامه‌های جدید ترون را اعلام کرد

جاستین سان، بنیان‌گذار پلتفرم ترون (Tron) در آخرین اظهارنظر خود به شرح برنامه‌های جدیدش در خصوص مکانیزم اثبات سهام در ترون پرداخت.

به‌گزارش «کوین تلگراف»، سان در رشته توییتی که روز گذشته (۳۰ شهریور) منتشر کرد، برنامه‌های جدیدش در ارتباط با مکانیزم اثبات سهام و استفاده آن در ترون را به اشتراک گذاشت. مهمترین بخش صحبت‌های او در خصوص تمرکز توسعه‌ها بر روی توزیع درآمدهای حاصل از اثبات سهام و تعاملات بیشتر با جامعه ترون بود.

سان در تشریح صحبت‌های خود خبر از توزیع غیرمتمرکز و مساوی درآمدهای ناشی از سازوکار اثبات سهام داد. به گفته او چنین اقدامی به خاطر افزایش تعاملات و همکاری کاربران در خصوص سهام‌هایی است که توسط بازیگران بزرگتر مانند صرافی‌ها، کیف پول‌ها و شرکای ترون صورت می‌گیرد.

به منظور تشویق هر چه بیشتر جامعه برای فعالیت و ایجاد یک نظام اقتصادی قوی‌تر، ترون برنامه دارد تا نرخ سهام توزیع شده را در تمام شبکه بالا ببرد و تراکنش‌های غیر ضروری که برای توزیع سود سهام صورت می‌گیرد را کاهش دهد. سان در این خصوص گفت:

 پاداش رای و سهام‌گذاری شرکای ترون: برای هر بلاک، ۱۲۷ نودی که بیشترین رای را در شبکه داده‌اند، به نسبت رای‌هایشان TRX دریافت می‌کنند. پاداش کلی برای یک بلاک ۱۶۰ TRX خواهد بود. سیستمی را بهینه‌سازی کرده‌ایم تا کاربرانی که سهام‌های خود را در اختیار شبکه قرار می‌دهند، بتوانند سود کنند.

بنا بر گزارش‌های پیشین، انتظار می‌رود که به زودی شاهد انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای «شبکه سان» (Sun Network) باشیم. این شبکه که به‌عنوان یک زنجیره جانبی در شبکه ترون فعالیت می‌کند، ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) منتشر شد. شبکه سان راهکاری است که امکان مقیاس پذیری نامحدود را به شبکه ترون می‌دهد.

همچنین، شبکه سان به نرم‌افزارهای غیرمتمرکز این امکان را می‌دهد تا با امنیت بیشتر و مصرف انرژی کمتری فعالیت کنند.

ماه آگوست، سان اعلام کرد که اولویت اصلی ترون قرار گرفتن در فهرست ارزهای پشتیبانی شده در «بایننس آمریکا» و کوین بیس است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه