بازدید ماه ژوئن صرافی‌ها دومین سقوط بزرگ طی ۷ ماه گذشته را تجربه کرده است

بازدید ماه ژوئن صرافی‌ها دومین سقوط بزرگ طی ۷ ماه گذشته را تجربه کرده است

داده‌های تازه نشان می‌دهد که ترافیک اینترنتی وب‌سایت صرافی‌های ارز دیجیتال در ماهی که گذشت، دومین سقوط بزرگ خود را از ابتدای سال جاری تجربه کرده است.

به گزارش «The Block»، ماه مه (اردیبهشت) رکورددار ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال بود و دلیل آن را می‌توان افزایش چشمگیر میزان توجه به ارزهای دیجیتال در ماه آوریل (فروردین) دانست.

Crypto exchange web traffic
نمودار ترافیک اینترنتی وب صرافی‌های ارز دیجیتال

همان‌طور که لارس هافمن (Lars Hoffman)، تحلیلگر وب سایت The Block برای اولین‌بار در توییتر خود منتشر کرد، ترافیک وب‌سایت صرافی‌های ارز دیجیتال از ۶۳۸.۲ میلیون بازدید در ماه مه (اردیبهشت)، به ۳۶۹.۱ میلیون بازدید در ژوئن (تیر) رسیده است که بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده از سوی سیمیلار وب (SimilarWeb)، کاهش ۴۲.۲ درصدی در حجم ترافیک ورودی را نسبت به ماه قبل نشان می‌دهد.

آخرین باری که چنین کاهشی را در ترافیک وب‌سایت صرافی‌های ارز دیجیتال شاهد بودیم، به ژانویه (دی) و فوریه (بهمن) سال جاری برمی‌گردد. در آن زمان هم ترافیک اینترنتی این صرافی‌ها، کاهشی ۴۵.۳ درصدی را تجربه کرده بود

Share of web traffic crypto exchanges
سهم ترافیک اینترنتی صرافی‌ها ارز دیحجیتال

گفتنی است که بایننس در بین همه صرافی‌های ارز دیجیتال، با ۴۰.۷ درصد بزرگ‌ترین سهم از ترافیک اینترنتی را در اختیار دارد و پس از آن، کوین بیس با ۱۹.۲ درصد در رده دوم قرار گرفته است. یک صرافی اندونزیایی به نام ایندوداکس (Indodax) هم ۳.۶ درصد از ترافیک اینترنتی را به خود اختصاص داده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بنده خدا
حامد
2 ماه پیش

باشه

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off