قاضی با حضور طرفداران ریپل در دادگاه مخالفت کرد

قاضی با حضور طرفداران ریپل در دادگاه مخالفت کرد

قاضی آنالیسا تورس با مداخله طرفداران ریپل در دادگاه مخالفت کرده است. پیش‌تر وکلای شرکت ریپل از دادگاه خواسته بودند تا امکان حضور سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال در دادگاه و روند دادرسی را فراهم کند.

به گزارش کوین تلگراف، تلاش دارندگان توکن XRP برای حضور در دادگاه به‌عنوان مدافع شخص ثالث در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا علیه ریپل احتمالاً متوقف شده است.

بر اساس اسناد دادگاه، قاضی فدرال آنالیسا تورس (Analisa Torres) درخواستی که به نمایندگی بیش از ۶٬۰۰۰ دارنده XRP ارائه شده را رد کرده است. دلیل رد درخواست حضور دارندگان توکن XRP (در این مورد، ارتش XRP) در دادگاهی که علیه ریپل و مدیرانش برگزار می‌شود، به حدنصاب نرسیدن نمایندگان بوده است.

قاضی تورس این درخواست را «بدون پیش‌داوری» رد کرده است. این بدان معناست که وکلایی که نمایندگی سرمایه‌گذاران XRP را بر عهده دارند می‌توانند در آینده درخواست تجدیدنظر ارائه دهند. این پرونده همچنین شامل نامه‌ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار بود که به آنها فرصتی برای پاسخگویی می‌داد.

بر اساس قوانین دادگاه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به‌مدت سه روز کاری فرصت دارد تا به چنین درخواستی واکنش نشان دهد، اما نهاد مذکور این امکان را هم دارد که درخواست کند تا ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۴۰۰) ارائه پاسخ را به تأخیر بیندازد. مشخص نیست که این تمدید (در صورت اعطا) به هر تیم حقوقی که نمایندگی دارندگان توکن XRP را بر عهده داشته باشد نیز این امکان را می‌دهد که درخواست دیگری ارائه دهند یا خیر. با مخالفت دادگاه، سرمایه‌گذاران XRP ممکن است نتوانند در دادگاه کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل حضور داشته باشند.

جان دیتون (John Deaton) از مؤسسه حقوقی دیتون، اولین بار روز یکشنبه درخواستی برای حضور سرمایه‌گذاران XRP ارائه داد و بعداً در وب‌سایت شرکت مدعی شد که دارندگان XRP به‌دلیل اعلام شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل ۱۵ میلیارد دلار متضرر شده‌اند. قیمت ریپل در ماه دسامبر (آذر) از ۰٫۵۸ دلار به ۰٫۲۱ دلار رسید و سقوطی ۶۰ درصدی را تجربه کرد. با این حال در زمان نوشتن این خبر قیمت آن به ۰٫۴۶ دلار رسیده است.

در آذرماه سال جاری بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) مدیرعامل ریپل و کریس لارسن (Chris Larsen) از بنیان‌گذاران این شرکت را به دلیل فروش XRP و به اتهام عرضه مستمر اوراق بهادار ثبت‌نشده به‌صورت دارایی دیجیتال متهم کرد. در پی این شکایت بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال اعلام کردند که معاملات XRP را متوقف می‌کنند و یا این توکن را از لیست خود خارج کردند. علاوه بر این شرکت مانی‌گرام که در حوزه انتقال پول جهانی فعالیت می‌کند نیز به همکاری دیرینه خود با ریپل خاتمه داد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

21 دیدگاه
A ———S
A ———S
۳ سال قبل

سايت محترم اخبار جديد كه بدرد مردم بخوره بگذاريد نه اخبار بدرد نخور تكراري

محمد
محمد
۳ سال قبل

دوستان يك سوال دارم
با ديد يك ساله كسي ريپل رو پيشنهاد ميكنه ؟

Momo
Momo
۳ سال قبل
پاسخ  محمد

برو ارز یہ صرافی بخر بھترہ اینو تجربہ میگہ

siamak
siamak
۳ سال قبل

حال آمدیم و ریپل در دادگاه پیروز همی شدندی
از نظر اساتید چن درصد بالا روندی

رهنما
رهنما
۳ سال قبل

ریپل مشخص نیست کی بره بالا
اگر رای بر ضدش باشه که پایین هم میره
خودم ازش ضرر کردم اما رو حد ضررم فروختم از ارز دیگه ای جبرانش کردم
دو تا نوسان گرفتم و ارز تو رشد گرفتم جبران شد
اگر میتونید با این روش میشه از ضرر بیرون امد

دکتر علی پیرنظر - کارشناس ارشد اقتصاد کلان
دکتر علی پیرنظر - کارشناس ارشد اقتصاد کلان
۳ سال قبل

همه این ها برای سفته بازی است و هیچ ارزش اقتصادی خلق نمی گردد. متاسفانه نباید ما از غرب پیروی کنیم و تلاش و خلاقیت فردی جایگزین سفته بازی برای پول در آوردن شود.

PROF.DR.JEAMS.JACKSON.
PROF.DR.JEAMS.JACKSON.
۳ سال قبل

دکی .مشخصه نمیدونی ارز دیجیتال اصلا چیه .چون دکترای اقتصاد کلانی دلیل نمیشه بیای اینجا نظر بدی اینجا بچه هاش اندازه بیستا من و شما بلدن ..پس سس ماس بابا نرده چار شاخه

محمد
محمد
۳ سال قبل

بنده از بازندگان اعتماد به بورس و غارت هستم

Dayimamed
Dayimamed
۳ سال قبل

دکتری یا کارشناسی ارشد؟

09393596079
09393596079
۳ سال قبل

با کی کار داری؟ حاجی منبر دو تا خیابون پایین تره

Faze
Faze
۳ سال قبل

دادگاه کی هست

Elon musk
Elon musk
۳ سال قبل

ای باباو

farzad
farzad
۳ سال قبل

انششششششششششششالله حکم دادگاه به نفع ریپل تموم بشه و اونایی که از ریپل ضرر دیدن یه سود خوب گیرشون بیاد

آمین🙏

Zare
Zare
۳ سال قبل

خداحافظ ریپل بوی خوبی نمیاد

بهرام
بهرام
۳ سال قبل

حالا طرفداراش بیان تو دادگاه ریپل برنده میشه؟!اونجا که ایران نیست تحت تاثیر جو وهیجان حکم بدن

سینا
سینا
۳ سال قبل
پاسخ  بهرام

ماشالا فقط یاد گرفتید بگید اونجا ایران نیست این بازار ایران نیست چرا عزیز من قدرت جمعی و به خصوص رسانه و در کل تاثیر جو وهیجان همه جا رو قیمت اثر می ذاره حتی بیشتر از ایران

بهرام
بهرام
۳ سال قبل
پاسخ  سینا

حکم دادگاه براساس قانون صادر میشه نه بر اساس رسانه ها اگر اینطور نبود اصلا پای ریپل به دادگاه باز نمیشد چون طرفدار زیاد داره