اعلامیه عجیب اما واقعی از جی‌پی مورگان، احتمال اضافه کردن قراردادهای بیت کوین

اعلامیه عجیب اما واقعی از جی‌پی مورگان، احتمال اضافه کردن قراردادهای بیت کوین

بر اساس گزارشات وال استریت ژورنال، شرکت و بانک بزرگ و چند ملیتی جی پی مورگان چیس، قصد دارد برای مشتریانش امکان دسترسی به بخش جدید قراردادهای بیت کوین در بازار تجارتی شیکاگو را فراهم کند. اعلامیه هفته پیش بازار تجارتی شیکاگو درباره اضافه کردن قراردادهای معاملاتی بیت کوین، ارز دیجیتال را به بالاترین قیمت تاریخ خود رساند.

براساس این گزارش:

“جی پی کورگان در حال بررسی شرایط برای دسترسی مشتریان به خدمت جدید بیت کوین است که در بازار تجارتی شیکاگو به وجود آمده است.”

اوه جیمی …

اعلامیه عجیب اما واقعی از جی‌پی مورگان، احتمال اضافه کردن قراردادهای بیت کوین

وارونگی و موضوع جالب این خبر این است که جیمی دیمون، بزرگ ترین منتقد بیت کوین در وال استریتاست. او بیت کوین را “تقلبی” خواند و از افرادی که روی آن سرمایه گذاری می کنند به عنوان “احمق” یاد کرد. طبق گفته جیمی دیمون، مدیر عامل این شرکت ،اگر افرادی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند احمق هستند، ظاهرا کارکنان خودش را هم احمق فرض می کند. دیمون همچنین گفته بود که دلش می خواهد همه سرمایه گذاران بیت کوین را آتش بزند. وعده ای که هنوز انجام نشده است .

تمایلات منفی برخی از بزرگان وال استریت با چشم انداز مثبت دیگران هماهنگ شده است. با این حال، چه جیمی در بیت کوین وارد شود چه در آن ورود نکند. شایعه شروع به کار Bitcoin Futures در بازار تجارت شیکاگو در اوایل دسامبر، روز به روز، بیشتر به واقعیت تبدیل می شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه