آیا بیت کوین به ۵۰۰۰ دلار می رسد؟ آیا باید روی بیت کوین سرمایه گذاری کنیم یا از آن دوری کنیم

آیا بیت کوین به ۵۰۰۰ دلار می رسد؟ آیا باید روی بیت کوین سرمایه گذاری کنیم یا از آن دوری کنیم

تجارتخانه بلوچیپ Fidelity به مشتریان خود اجازه داد که حساب های بیت کوین خود را بسازند و این باعث افزایش سرعت روند صعودی بیت کوین شد. قیمت این ارز دیجیتال این هفته از ۴۰۰۰ دلار گذشت تا دوباره به تیتر یک رسانه های اقتصادی جهان تبدیل شود.

 پیش بینی های مختلف درباره بیت کوین

بقیه کارآفرینان و کارشناسان صنعت هم آینده روشنی را برای بیت کوین پیشبینی می کنند بر اساس تحلیل Standpoint Research، قیمت این ارز مجازی تا سال ۲۰۱۸ می تواند به ۵۰۰۰ دلار برسد.

این پیش بینی های جذاب در بیت کوین این سوال را مطرح می کند که آیا سرمایه گذاران معمولی باید بخشی از پس انداز خود و یا حتی حساب های بازنشستگی خود را برای بیت کوین خرج کنند؟

باید یا نباید های سرمایه گذاری در بیت کوین

برای کمک به سرمایه گذاران معمولی در تصمیم گیری برای اینکه آیا پول های عزیز خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند یا خیر، در اینجا سه مورد مهم در انجام دادن یا ندادن این کار وجود دارد.

سه دلیل برای سرمایه گذاری در بیت کوین

  • این ارز در حال معتبر شدن در بین صنایع مختلف است و به نوعی طلای جدید در صنعت است – بیت کوین شباهت های زیادی به طلا دارد، با این تفاوت که ارزش آن توسط دولت کنترل نمی شود.
  • بسیاری از سرمایه گذاران و کارشناسان امور مالی و اقتصادی در مورد وعده های بیت کوین مطمئن هستند . تعداد زیادی از سرمایه گذاران اصلی و کارآفرینان قبلا بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان یک دارایی قانونی به رسمیت شناخته اند.
  • فقط تعداد محدودی بیت کوین وجود خواهد داشت – تنها ۲۱ میلیون واحد بیت کوین برای استخراج وجود دارد و قطعا تا سال ۲۱۴۰ دیگر بیت کوینی استخراج نخواهد شد. این باعث می شود که بیت کوین یک پول ضد تورم باشد که مقدار آن به طور طبیعی با گذشت زمان افزایش می یابد.

سه دلیل برای عدم سرمایه گذاری در بیت کوین:

  • بیت کوین فقط در کامپیوتر ها موجود است – ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین فقط یک کد در اینترنت هستند بنابراین آنها نامرئی هستند. البته پول در حساب های بانکی معمولی هم فقط به صورت یه عدد در کامپیوتر ها وجود دارد.
  • بیت کوین بسیار پرنوسان است – در ده سال گذشته، بیت کوین مستعد حباب های قیمتی بزرگ و سقوط دردناک بوده است.
  • بسیاری از کاربران بیت کوین شبه هستند – با وجود اعتقاد بسیاری از کارشناسان که بیت کوین می تواند در آینده جایگزین پول نقد شود، این پول وسیله ای برای اخاذی و کلاهبرداری هم هست.

احتیاط کنید

کسانی که به دنبال بالا رفتن هستند باید به یاد داشته باشید که اگر برای مدت طولانی سرمایه گذاری می تواند باعث از دست رفتن سود شود. در حال حاضر، ارز دیجیتال همچنان صعود می کند و به نظر می رسد هیچ راهی برای توقف آن وجود ندارد. این نوع تفکر کمی خطرناک است و سرمایه گذاران آینده نگر باید احتیاط کنند.

منبع:cointelegraph
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.