atlasarzdigital

هتل‌های ایرانی برای دور زدن تحریم‌ها بیت کوین را می‌پذیرند !

هتل‌های ایرانی برای دور زدن تحریم‌ها بیت کوین را می‌پذیرند !

در حالی که تحریم‌های ایالات متحده بر روسیه و ایران افزایش پیدا کرده است، برخی از سیستم‌های رزرو هتل برای در امان ماندن از تحریم‌ها به عنوان روش پرداخت از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.

ایالات متحده موضع سختگیرانه‌ای را در برابر ایران داشته است و روش پرداختی ارز‌های دیجیتال می‌تواند ناجی ایرانی‌ها در دور زدن تحریم و خدمات توریستی باشد.

سیستم‌های رزرو هتل در ایران ارزهای‌ دیجیتال را قبول می‌کنند

هتل‌های ایرانی برای دور زدن تحریم‌ها بیت کوین را می‌پذیرند !

برخی از پورتال‌های آنلاین رزرو هتل در ایران، اکنون ارز‌های دیجیتال را به عنوان روش پرداخت می‌پذیرند تا تحریم‌های تحمیل شده‌ی ایالات متحده‌ی آمریکا را دور بزند. بنیان‌گذار و رئیس انجمن بیت‌ کوین هنگ گنگ، لئوناردو ویس در توییت و مصاحبه‌ای این خبر را تائید کرد. ویس اظهار داشت که پورتال رزرو هتل ایرانی کاربران خود را ترغیب به پرداخت با ارز‌هایی همچون بیت‌‌ کوین، اتریوم و بیت‌ کوین کش می‌کند.

هتل‌های ایرانی برای دور زدن تحریم‌ها بیت کوین را می‌پذیرند !

تحریم‌ها بر اقتصاد مردم ایران اثر گذاشته است؛ همچنین ویس درباره‌ی افزایش پذیرش ارزدیجیتال توسط مردم برای دور زدن تحریم‌‌ها گفت:

اشتباه اصلی ما این است که به دنبال پذیرش ارز‌ها دیجیتال توسط کاربران ممتاز در سیستم مالی مدرن هستیم. اکثر ما کارت‌های اعتباری داریم که توسط شرکت‌های معتبر جهان پذیرفته می‌شود. ما می‌توانیم هر وقت و هر کجا بخواهیم درآمد خود را از طریق خودپرداز‌های مختلف نقد کنیم یا حقوقمان را به حساب بانکی‌مان بریزیم.

ویس معتقد است که مناطقی از جهان که ساختار اقتصادی ضعیفی دارند و استفاده‌ی آن‌ها از سیستم مالی جهانی ممنوع شده است می‌توانند از بیت‌ کوین استفاده کنند.

ممکن است بیت‌ کوین توسط بعضی‌ها که کارت‌های اعتباری بین‌المللی در اختیار آن‌هاست پذیرفته نشود؛ اما برای افرادی که نمی‌توانند از این موارد استفاده کنند، مطلوب است.

آیا دولت ایران از ارز‌های دیجیتال استفاده می‌کند؟

هتل‌های ایرانی برای دور زدن تحریم‌ها بیت کوین را می‌پذیرند !

وقتی هتل‌ها برای دور زدن تحریم‌ها از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند آیا دولت ایران هم به فکر چنین استفاده‌ای است؟

در پی تحریم‌های ایالات متحده‌ی آمریکا، دولت ایران به طور جدی به فکر استفاده از ارز‌های دیجیتال برای دور زدن تحریم‌هایی است که پرداخت‌های بین‌المللی را تاثیر قرار می‌دهند.

محمدرضا پورابراهیم، ​​رئیس کمیته‌ي اقتصادی مجلس ایران، اخیرا در مصاحبه‌ی خود با روزنامه روسی RBC اظهار داشت که در حال حاضر می توانند از طریق یک سیستم سوئیفت مانند بر بستر ارز‌های دیجیتال با بانک مرکزی هند همکاری کند.

همچنین پورابراهیم به RBC گفت:

مجلس ایران بانک مرکزی را مجبور به ارائه‌ی پیشنهاد برای استفاده از ارز‌های دیجیتال کرده است؛ در طول یک یا دو سال گذشته، استفاده از ارز‌های دیجیتال به یک مسئله مهم تبدیل شده است که البته یکی از بهترین راه‌ برای جلوگیری از استفاده‌ی دلار و جایگزین سیستم سوئیفت شدن است. آن‌ها [روسیه] نظر ما را قبول دارند. در صورتی که ما موفق به انجام این کار شویم جزء اولین کشور‌هایی می‌شویم که مبادله‌ی کالا با ارزدجیتال انجام می‌دهیم.

در گذشته ایران برای استفاده از ارزهای دیجیتال مخالفت‌هایی داشته است؛ اما به نظر می رسد که این روش پرداختی می‌تواند جایگزین بسیار مناسب برای پول نقد فیاتِ متمرکز شده باشد.

منبع:cryptodisrupt

2
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
2 نویسندگان دیدگاه‌ها
صالحیتریدر نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
صالحی
صالحی

سلام و خسته نباشید خدمت زحمت کشهای این سایت . امام حسین جونش رو داد تا در مقابل ظلم سکوت نکنه! لطفا اگر منتقد نیستید بزارید منتقدین حرف بزنن و نظرشون رو تایید کنید انتقاد از کشور و مسئولینش کسی رو نمیکشه. مسئولین ما در اداره مملکت با فیات نشون دادن که پایبند به هیچ چیز نیستن و دیدین که چه اختلاص های کلانی داره انجام میشه و کسی هم عین خیالش نیست. حالا اگر کارو کاسبی و صادرات نفت و . . . با ارز دیجیتال انجام بشه که بعیده یک هزارمش هم به خزانه دولت برسه چون قابل ردیابی نیست!

تریدر
تریدر

از ترکیه یاد بگیریم اون از اونجا که چسبیده به این کشور و جز کشوراییست برای مردمانش با توریست برکت آورده اینم از ایران که با این تحریم ها اختلاس و دزدی هم میشه. واقعا وقاحت داره

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه هتل‌های ایرانی برای دور زدن تحریم‌ها بیت کوین را می‌پذیرند ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.