سقف واریز یکجا به صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال کاهش یافت؛ ۲۵میلیون تومان در هر تراکنش

سقف واریز یکجا به صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال کاهش یافت؛ ۲۵میلیون تومان در هر تراکنش

بانک مرکزی ایران به‌تازگی سقف واریز روزانه به صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال را به ۲۵میلیون تومان برای هر تراکنش کاهش داده است. با این حال، سقف واریز کلی روزانه هر شخص همچنان ۱۰۰میلیون تومان است.

به گزارش ارزدیجیتال، طبق اعلام برخی صرافی‌های داخلی و شرکت‌های پرداخت‌یار، شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت یا همان «شاپرک» که زیرنظر بانک مرکزی فعالیت می‌کند، به‌تازگی در اطلاعیه‌ای سقف واریز در هر تراکنش درگاه‌های بانکی صرافی‌های ارز دیجیتال را به ۲۵میلیون تومان در روز برای هر کارت بانکی کاهش داده است.

با وجود اعمال این محدودیت، سقف واریز روزانه به صرافی‌های ارز دیجیتال برای هر شخص (کد ملی) همچنان مثل گذشته ۱۰۰میلیون تومان است. بنابراین کاربران صرافی‌های داخلی برای واریز مبالغ بیش از ۲۵میلیون تومان در یک روز، باید جابه‌جایی خود را به چند (نهایت ۴) تراکنش با کارت‌های مختلف تقسیم کنند. ضمن اینکه این محدودیت از ابتدای امروز (۲۳ آذر ۱۴۰۱) اعمال شده است.

گفتنی است بانک مرکزی پیش‌تر سقف برداشت روزانه از صرافی‌های داخلی را برای هر «شماره شبا» به ۱۰۰میلیون تومان کاهش داده بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
محمد
محمد
۱۱ ماه قبل

سلام لطفا یکی پاسخ بده چون میخوام اینکار رو انجام بدم و احتمال کلاهبرداری وجود داره یا مشکلی نداره .از دیوار ازمن خواستند که روزانه ۲۵ میلیون ارز دیجیتال بگیرم و روزانه یک درصدی(۳۰۰ تومان) به من بدهند ایا مشکلی نداره

امیررضا
امیررضا
۱۱ ماه قبل

آگهی در دیوار بود که چون هر کس ۲۵تومن میتونه خرید کنه، شما برای ما خرید کنید و درصدی از اون پول به شما داده میشه. این توش کلاهبرداری رخ نمیده؟

مجید
مجید
۱ سال قبل

رو همین کارمزد هر تراکنش کلی حساب وا کردن. کفش اینه که درآمد کارمزدیشون ۴ برابر می‌شن بلکم خیلی بیشتر

پرستار
پرستار
۱ سال قبل

خیلی اوضاع اقتصادی در ایران امن و پایدار است که بهرشکلی برای مردم محدودیت هم اعمال میکنند!
مسئولین حال حاضر برای مردم که ارزشی قائل نیستند وگرنه دست از این مسخره بازیها مخصوصا ممنوع کردن خرید و فروش با رمز ارز برمیداشتند! حالا نیست خودشان خیرد و فروشی انجام نمیدهند! فقط برای مردم ممنوع و حرام است!؟ عجب مملکت اسلامی!؟یاد حکومت طالبان افتادم! کلا همه چیز و کاری باید بیشتر بنفع خودشان باشد! واقعا به مرغ در حال پختن بگویی که یک کشور از سر تا پا تحریم شده است و در داخل هم مسئولینش مردم را بهرشکلی تحریم و محدود میکنند واقعا خنده اش میگیرد!
حالا برو واسه این پول بی ارزش ریال نسخه رمز ارزش هم درست کن! کلا بدنبال سرکیسه کردن مردم هستند آن هم به هرشکلی!

amir.com
amir.com
۱ سال قبل
پاسخ  پرستار

موندم کی دیسلایک زده

پری
پری
۱ سال قبل

یعنی با چهارتا کارت یا یه کارت ،هرکارت 25 ت ؟

Mrkp
Mrkp
۱ سال قبل
پاسخ  پری

هرکارت