تحلیل امروز قیمت لِیر ای آی (LAI)

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

تحلیل شماره ٧ (دوراهی مرگ و زندگی)

تحلیل شماره ٧ (دوراهی مرگ و زندگی)
آموزشی

سلام عرض شد خدمت همه دوستان عزیز و گرامی، امیدوارم روزهای پرسودی رو پشت سر گذاشته باشید. عرضم به خدمت‌تون جی‌پی‌تی درحال حاضر بین دوراهی خیلی سختی گیر کرده و یه‌جورایی ورودش در هرکدام از پلن‌های احتمالیه در ادامه میگم، به معنای تشکیل روند جدید (صعودی) یا ادامه؛روند قبلی (رنج) هست؛ امیدوارم این تحلیل به شما کمک کنه.١. روند احتمال اول احتمال تشکیل الگوی فنجون و دسته هست که با توجه به افزایش حجم معاملات ممکنه اتفاق بی‌افته که در این صورت پیش‌بینی میشه قیمت تا محدوده 0.065 رشد کنه. (تصویر اول)٢. روند احتمالی بعدی احتمال تشکیل الگوی مثلث نزولی هست که با توجه به قدرت فروشندگان ممکنه اتفاق بی‌افته که در این صورت پیش‌بینی میشه قیمت در بدترین حالت تا 0.038 ریزش کنه و اونجا مقاومت بشه. (تصویر دوم)٣. روند احتمالی آخر هم احتمال تشکیل سقف دوقلو هست که احتمالش خیلی کمه اتفاق بی‌افته اما اگر تایید بشه پیش‌بینی میشه قیمه بین 0.041 تا 0.038 بریزه. (تصویر سوم)

تحلیل شماره ۶

تحلیل شماره ۶
آموزشی

طبق پیش‌بینی که در تحلیل قبل انجام شد، در یک کانال رنج که نقطه مقاومتش قیمت 0.46 و حمایتش 0.035 قرار گرفت و احتمالا برای مدتی بین همین محدوده درجریان خواهد بود (البته این نکته رو هم بگم که هنوز قدرت فروشندگان به خریداران می‌چربه و میل به نزول بیشتری داره). با توجه به اینکه من صرفا از نظر تکنیکال تحلیل میکنم و خبری از فاندامنتال این ارز ندارم، نمی‌دونم قراره اتفاق خاصی مثل توکن سوزی یا لیست شدن در صرافی جدیدی بی‌افته یا نه؛ و اگر اتفاقاتی از این دست رخ نده بین همین دو قیمت رنج می‌زنه تا ببینیم بعدا چی پیش میاد.

تحلیل شماره ۵

تحلیل شماره ۵
آموزشی

خب، می‌بینید که قیمت از خط 0.044 هم رد شد تا برسه به آخرین مقاومت خودش یعنی قیمتِ 0.040 که اینقدر مقاومت این ناحیه شدیده که تقریبا غیر ممکنه از این پایین‌تر بره و شکست این خط مساویه با سقوط قیمت تا 0.005 یعنی همون قیمت که در پکنیک سوآپ عرضه شد؛ پس غیرممکنه این خط رو بشکنه! پیش‌بینی من اینه مدتی در همین محدوده (بین 0.040 و 0.044) رنج می‌زنه تا با صعود دوباره بیت، دوند خودشو تغییر بده.

تحلیل شماره ۴

تحلیل شماره ۴
آموزشی

همین‌طور که می‌بینید شکست مقاومتِ سنگینِ 0.065 اتفاق افتاد و الگوی مثلث نزولی که در تحلیل اول گفتم تأیید شد. بلافاصله در تایم فریم نیم ساعته الگوی پرچم نزولی تشکیل شد که این سیگنال رو به ما میده که فعلا تصمیمی برای تغییر روند نداره و به با تشکیل دوباره این الگو احتمالا سومین پرچم رو هم خواهیم داشت! با توجه به اینکه حجم معاملات فروش داره کم جون تر میشه احتمالا مقاومت 0.044 باعث توقف روند نزولی بشه، هرچند ممکنه این خط رو هم دوباره بشکنه اما بعیده.

تحلیل شماره ٣

تحلیل شماره ٣
آموزشی

باوجود اینکه حرکت قوی و خوبی رو به بالا شکل گرفته بود اما دامپ امروز بیت‌کوین باعث برگشت دوباره به روند قبلی (نزولی) شد! حجم معاملات فروش به قدری بالا بود که حتی باعث شکست حمایت 0.7 شد. چند روز آینده خیلی سرنوشت‌ساز هست؛ ممکنه با برگشت بیت‌کوین و بقیه آلت‌کوین‌ها به روند صعودی، جی بی تی هم به روند خودش برگرده. اما فعلا قدرت فروشندگان زیاده و ممکنه باعث شکست حمایت 0.65 شود که در این صورت سناریویی که در تحلیل شماره ١ مطرح شد، ادامه پیدا میکنه (تشکیل مثلث نزولی).

1