پیش فروش توکن در Authorship شروع شد

پیش فروش توکن در Authorship شروع شد

با توجه به دیجیتال سازی ریشه همه چیز در اطراف ما، دنیای ادبیات به نظر می رسد که از این قاعده مستثنی است. Authorship.com به زودی پلتفرم آنلاین غیر متمرکزی را راه اندازی می کند که بر مشکلات جامعه ادبی – از جمله نویسندگان، ناشران، مترجمان، و خوانندگان غلبه خواهد کرد.

پیش فروش توکن در Authorship شروع شد

آماده برای انتشار

Authorship امروز فروش توکن های خود را آغاز کرد. سرمایه گذارن زیادی منتظر ICO شرکت Authorship بودند و این یک فرصت طلایی برای خرید سهام و توکن های این شرکت است بهره برداری از این پروژه یک گام بزرگ برای غیرمتمرکز کردن اینترنت است.

طبق برنامه مشخص شده، ۸۰ درصد از ۱۰۰ میلیون توکن ATS به سرمایه گذاران فروخته خواهد شد، ۲۰ درصد باقی مانده برای ۱۰۰،۰۰۰ نویسنده اول که در پلتفرم ثبت نام می کنند، رزرو می شود. نویسندگان سهم خود از توکن ها را به صورت ماهانه بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده دریافت می کنند.

پلتفرم موردنظر توسط تیم Serious Reading که تجربه گسترده ای در در ارتقاء کتاب دارند پشتیبانی می شود. تمام تراکنش ها در این پلتفرم غیر متمرکز خواهد بود به صورت توکن ATS ، که همراه با تضمین انتقال هوشمند و امن است.

نماینده این تیم، N. Warfield گفت:

“ما هیجان زده هستیم!” ما مدت زیادی است که روی این پروژه کار می کنیم و این باعث افتخار است که اعلام کنیم به مراحل پایانی کار نزدیک شده ایم. همانطور که می دانید Authorship وظیفه تسهیل و تشویق نویسندگان، خوانندگان، مترجمان و انتشارات سراسر جهان است و حمایت برای انجام کاری است که به آن علاقه دارند. این پلتفرم روش راحتی است که آن ها می توانند از نظر ثروت و حرفه / علاقه / کسب و کار رشد کنند. مزیت این پلتفرم این است که غیرمتمرکز است و کسی نمی تواند آن را متوقف کند. ما می خواهیم افراد نیز دارای امنیت مالی باشند. به همین دلیل است که ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که همه اعضای ما (نویسندگان، مترجمان، و ناشران) درآمد ماهیانه را از طریق این پلتفرم دریافت خواهند کرد. “

 

علاوه بر این موارد، Authorship همچنین فرصت های متعددی را برای ناشران و مترجمان به ارمغان خواهد آورد. بنابراین، صرف نظر از اینکه کجای این کره خاکی هستید، اگر شما در Authorship هستید، با تعداد زیادی از نویسندگان جدید و در حال ظهور از همه قاره ها ارتباط برقرار کنید. با چنین تعداد زیادی از مردم در هر بخش از جهان، قادر خواهید بود بهترین ها را انجام دهید.

پس از راه اندازی، Authorship می تواند یک پلتفرم انقلابی باشد که جامعه ادبی را در سراسر جهان مورد تحول قراردهد.

 

منبع:cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه