همستر کامبت کی لیست می‌ شود؟ زمان لیست شدن توکن همستر

همستر کامبت کی لیست می‌ شود؟ زمان لیست شدن توکن همستر

زمان لیست شدن همستر کامبت سوالی است که بسیاری از علاقه‌مندان به این بازی تپ تو ارن (Tap-to-Earn) جذاب، مشتاقانه منتظر پاسخ آن هستند. همستر کامبت (Hamster Kombat)، در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ بر بستر تلگرام و پس از هیاهوهای مربوط به نات کوین ارائه شده است. این بازی به کاربران اجازه می‌دهد تا با انجام کارهای ساده، سکه جمع کنند. در این مقاله به بررسی جزئیات و زمان بندی لیست‌شدن توکن همستر کامبت خواهیم پرداخت تا پاسخی جامع برای این پرسش پیدا کنیم.

زمان لیست شدن توکن همستر کامبت

اینکه همستر کامبت کی لیست می‌شود را بر اساس نقشه راه (Roadmap) منتشر شده در وبسایت رسمی همستر کامبت می‌توانیم متوجه شویم. تاریخ لیست‌شدن توکن آن در صرافی یا صرافی‌های ارز دیجیتال، جولای ۲۰۲۴ است، این در صورتی است که این فرایند با تاخیر مواجه نشود.

همستر کامبت کی لیست می‌ شود؛ زمان لیست شدن توکن همستر

لیست شدن همستر کامبت در صرافی کوکوین

  • همستر کامبت، ۱۴ ژوئن، ۲۳ خرداد در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین لیست می‌شود.
  • خرید و فروش همستر کامبت در بازار پیش از عرضه یا پری‌مارکت کوکوین لیست می‌شود.
زمان لیست شدن همستر کامبت در کوکوین

صرافی کوکوین به تازگی اعلام کرده که توکن همستر کامبت با نماد $HMSTR در بازار پیش از عرضه (Pre Market) این صرافی لیست شده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، معاملات همستر کامبت از ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) آغاز می‌شود. بازار پیش از عرضه، فرصتی برای عرضه غیررسمی ارزهای دیجیتال پیش از راه‌اندازی رسمی آن‌ها است که امکان کشف قیمت و آمادگی بیشتر توسعه‌دهندگان را فراهم می‌کند.

لیست‌شدن Hamster Kombat دربازار پیش از عرضه کوکوین (KuCoin) به چه معنا است؟

توکن همستر کامبت (Hamster Kombat) با نماد معاملاتی HMSTR به زودی برای معاملات پیش از عرضه درصرافی KuCoin در دسترس خواهد بود و به کاربران این فرصت را می‌دهد تا قبل از عرضه رسمی، این توکن‌ها را معامله کنند.
دوره معاملاتی پیش از عرضه این توکن از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰ آغاز می‌شود.

توجه داشته باشید که زمان تسویه حساب هنوز اعلام نشده است. این بازار معاملاتی OTC به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا قیمت‌ها را خود تعیین کرده، معاملات را پیش از موعد انجام دهند، نقدینگی موردنیاز را فراهم کرده و امکان کشف قیمت اولیه را ایجاد کنند.
زمان تسویه حساب (settlement time) زمانی از پیش تعیین‌شده برای تکمیل انتقال دارایی‌های دیجیتال از حساب فروشنده به حساب خریدار است.

جزئیات کلیدی از لیست‌شدن هسمتر کامبت (HMSTR) پیش از عرضه در KuCoin

مدت زمان معامله

  • تاریخ شروع: ۱۴ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC (معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰)
  • تاریخ پایان: اعلام خواهد شد.

زمان تسویه

  • اعلام خواهد شد.

نرخ تعهد

  • ۱۰۰٪ است. به این معنی که شرکت‌کنندگان باید به‌طور کامل ارزش کل سفارش خرید یا فروش را برای معامله تعهد کنند یا به‌زبانی ساده‌تر تمام میزان توکن HMSTR واریزی شما باید معامله شود.
    نرخ کارمزد
  • ۲.۵٪: این کارمزد بر مقدار کل معامله اعمال می‌شود.

مراقب توکن‌های تقلبی همستر باشید

در روزهای اخیر شایعه لیست‌شدن توکن همستر کامبت در صرافی غیر متمرکز ( Dex) دی داست (DeDust) که یکی از صرافی های شبکه تون است، بر سر زبان ها افتاده است. این موضوع به خاطر تشابه اسمی همستر کامبت با یکی از توکن های قابل معامله در این صرافی، به همین نام (Hamster) است.

بازی تلگرامی همستر کامبت هنوز توکن خود را وارد بازار نکرده است. همانطور که قبل‌تر گفتیم و در تصویر بالا که از صفحه رسمی همستر کامبت است، مشاهده می‌کنید، طبق نقشه راه پروژه همستر کامبت، به احتمال قوی در ماه جولای این اتفاق خواهد افتاد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از اخبار به‌روز، اتفاقات لحظه‌ای و راهنمایی‌های لازم در رابطه با پروژه همستر کامبت و سایر ایردراپ‌های معتبر عقب نمانید، کانال تلگرامی ایردراپ‌های ارزدیجیتال را دنبال کنید. همچنین کارت‌های کمبو روزانه یا دیلی کمبوهای همستر کامبت و مورس کدهای روزانه را از صفحه اصلی وبسایت ارزدیجیتال می‌توانید مشاهده کنید.

سوالات متداول

تاریخ لیست شدن توکن همستر کامبت چه زمانی است؟

همستر کامبت تقریبا تا یک ماه آینده توکن خود را روانه بازار می‌کند. نقشه راه وبسایت همستر کامبت خبر از لیست شدن توکن خود در ماه جولای ۲۰۲۴ می‌دهد.

توکن همستر کامبت چقدر ارزش خواهد داشت؟

قیمت توکن همستر کامبت درحال‌حاضر مشخص نیست، زیرا این توکن هنوز در هیچ صرافی ارز دیجیتال لیست نشده است. با این‌حال، با توجه به محبوبیت روزافزون بازی همستر کامبت، پتانسیل این توکن برای افزایش ارزش در آینده وجود دارد.

آیا توکن‌های همستر و همستر کوین با همستر کامبت ارتباطی دارند؟

اخیراً شاهد سوءاستفاده‌هایی از عناوین مشابه همستر توسط پروژه‌های دیگر بوده‌ایم که هیچ ارتباطی با بازی همستر ندارند. برخی از این توکن‌ها عبارتند از: Hamster (HAM)، Hami (HAMI)، Hamster Coin (HAMSTR)، Hamster (HAMS)، Hamster Money (HAM)

آیا همستر کامبت در کوکوین لیست می‌شود؟

صرافی کوکوین به تازگی اعلام کرده که توکن همستر کامبت با نماد $HMSTR در بازار پیش از عرضه (Pre Market) این صرافی لیست شده است. طبق گزارش‌های منتشر شده، معاملات همستر کامبت از فردا ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد) آغاز می‌شود.

نتیجه‌گیری

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه