درخواست حق‌السکوت با بیت کوین برای افشا نکردن اسناد محرمانه حملات ۱۱ سپتامبر !

درخواست حق‌السکوت با بیت کوین برای افشا نکردن اسناد محرمانه حملات ۱۱ سپتامبر !

بر اساس گزارش وب‌سایت مادربرد، گروه هکری دارک‌اُورلرد (TheDarkOverlord) که به خاطر پخش قسمت‌هایی از سریال تلوزیونی مطرح «نارنجی مد جدید است» مشهور شده بودند، دوباره ظاهر شده و این بار مدعی شده‌اند که اطلاعاتی مرتبط با حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ که در مرکز تجارت جهانی رخ داده بود را به سرقت برده‌اند.

براساس پستی که شب سال نوی میلادی در حساب توییتر گروه دارک‌اُورلرد ارسال شد، این گروه مدعی شد که هزاران سند و مدرک را از شرکت‌های بیمه‌ای همچون لویدز لندن (Lloyds of London)، سیلوراشتاین پراپرتیز (Silverstein Properties) و هیسکاکس سیندیکیتس (Hiscox Syndicates) به سرقت برده است.

در حال حاضر، این گروه تهدید کرده که در صورت عدم پرداخت مبلغ درخواستی، محتویات این اسناد را منتشر خواهند ساخت که باعث قوت بخشیدن به آن دسته از فرضیه‌ها می‌شود که از این حمله به‌عنوان یک توطئه و خیانت یاد می‌کنند.

این گروه در حساب توییتر خود نوشت:

ما به‌وسیله ۱۸,۰۰۰ مورد از اسناد محرمانه‌ای که از طریق شرکت بیمه هیسکاکس و سایر شرکت‌ها بدست آورده‌ایم ، به ابهامات بسیاری درباره خیانت‌آمیز بودن این واقعه پاسخ خواهیم داد.

درخواست حق‌السکوت با بیت کوین برای افشا نکردن اسناد محرمانه حملات 11 سپتامبر !

سخنگوی شرکت بیمه هیسکاکس این حمله سایبری را تأیید نموده و اظهار داشته است که هکرها توانسته‌اند به اسناد محرمانه یک شرکت حقوقی که به بیمه هیسکاکس مشاوره داده بود، دسترسی پیدا کرده و اسناد مربوط به پرونده‌های دادرسی مرتبط با واقعه ۱۱ سپتامبر را به سرقت ببرند.

این سخنگو در مصاحبه با خبرگزاری مادربرد گفت:

سیستم‌های این شرکت حقوقی به زیرساخت آی.تی هیسکاکس متصل نبوده و سیستم‌های شرکت هیسکاکس از این حمله در امان مانده‌اند. یکی از مواردی که این شرکت حقوقی برای شرکت بیمه ما و سایر شرکت‌های بیمه انجام داده است، مرتبط با دعاوی قضایی برخاسته از حوادث منتسب به ۱۱ سپتامبر است و ما معتقدیم که اطلاعات مربوط به این پرونده‌ها، توسط این شکاف امنیتی به سرقت رفته است.

بر اساس گزارش، گروه دارک‌اُورلرد فایلی حاوی نامه‌ها و ایمیل‌های مرتبط با مکاتبات شرکت‌های مختلف حقوقی، اداره هوانوردی فدرال و اداره امنیت حمل و نقل را به‌صورت آنلاین منتشر کرده است.

این گروه، لینک حاوی فایل بایگانی‌شده مذکور که دربرگیرنده اسناد به سرقت رفته است را در دسترس عموم قرار داده است. گرچه این فایل هنوز در حالت رمزنگاری شده قرار دارد، اما این گروه هکر تهدید کرده است که در صورت عدم پرداخت مبلغ موردنظر که از طریق بیت کوین درخواست شده است، کلید رمزگشایی فایل مذکور را منتشر خواهد کرد.

گروه دارک‌اُورلرد همچنین افراد و شرکت‌هایی که جزئیاتشان در این اسناد و مدارک موجود است را تهدید کرده و اعلام کرده است تنها در صورتی نامشان از اسناد خارج خواهد شد که مبلغ درخواستی را پرداخت کنند.

درخواست حق‌السکوت با بیت کوین برای افشا نکردن اسناد محرمانه حملات 11 سپتامبر !

مقاله منتشر شده در وب‌سایت مادربرد شامل نقل‌قولی از مطالبات هکرهاست که توسط نامه‌ای به این وب‌سایت فرستاده شده و در متن آن چندین شرکت به فروپاشی تهدید شده‌اند. در بخشی از این نامه نوشته شده است:

اگر به نادیده گرفتن درخواست‌های ما ادامه دهید، با اعلام کلیدهای رمزگشایی، به این افشاگری‌ها سرعت بخشیده و هربار لایه جدیدی از ناگفته‌ها را گشوده و موج جدیدی از اتهامات را بر سرتان خراب خواهیم کرد.

با این حال، هیسکاکس اشاره کرد که انتشار اطلاعات مرتبط با بیمه، تبعات چندانی نخواهد داشت.

منبع : ccn
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
ازور
ازور
5 سال قبل

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من cryptobrowser رو در گوشی اندروید فعال کردم تمایل دارم رو سیستم pc ادامه فعالیت کنم چطور حسابم رو به pc انتقال بدم از گوشی استفاده نکنم
من تازه واردم ممنون

passenger
passenger
5 سال قبل
پاسخ  ازور

کلاه برداریه نصب نکن

رضا
رضا
5 سال قبل

همیشه گفتم، باز هم میگم
خواستین سرتونو از تو برف بیارین بیرون و باور کنین! نخواستین هم باور نکنین

قبل از بحران مالی جهانی که اوایل قرن ۲۱ ام رخ داد و اروپا و خیلی جاهای دیگه رو زمین گیر کرد، کارشناسان و متخصصان اقتصاد امریکا پیش بینی این بحران رو کردن. بیشترین آسیب رو بزرگترین اقتصاد جهان (امریکا) متحمل میشد.
اما مثل همیشه خوب در رفتن

دو تا برجشون رو زدن! و دو تا کشور رو به جاش گرفتن!!!
مخصوصا عراق رو که درست قبل از بحران اقتصادی (سال ۲۰۰۶) گرفتن
وگرنه طالبانیکه ما و شما می شناسیم نهایتا بتونن یه حمله انتحاری تو همون افغانستان بکنن!
اینکه طالبان انقدر متخصص و پیشرفته شدن که بفهمن فلان برج رو از فلان نقطه با فلان هواپیما، اونم تو امریکا بزنن و برج بریزه، خنده دارترین جوک قرنه!

طبق گفته های بی بی سی از سال ۲۰۰۳ (بعد از حملات امریکا) تا ۲۰۱۶، کاشت خشخاش درافغانستان ۳۰ برابر شده (تجارت مواد مخدر)
و از ۲۰۰۶ تا حدود ۲۰۱۶ حدودا ۴۰۰ هزار سرباز امریکایی در عراق هستن و حقوقشون ۴ برابر سرباز عادی در امریکاست (سختی کار و ماموریت و ...) که نصفش رو مالیات میدن که حقوق بقیه سربازان امریکا تامین میشه! و پول اینها از نفت عراق برداشت میشه!

2008659
2008659
5 سال قبل
پاسخ  رضا

آمریکا ادعا میکنه که گروه القاعده که در ان زمان با رهبر شان در افغانستان, زیر سایه لطف طالبان بودن این کار کردند به طالبان هشدار دادن که این ها را بیرون کنند ولی طالبان گوش نکردن. جالبه بدونید حمله آمریکا به افغانستان به ضرر همه اقوام افغانستان نبود بلکه یک روزنه امید برای زنده ماندنشان بود.
آمریکا طالبان رو هیچ وقت به عنوان یک گروه تروریستی نمیبینه چون این گروه از طرف یکی از قوم هاي بزرگ افغانستان حمایت میشه و برای همینه که تا حالا دوام آوردن.

رضا
رضا
5 سال قبل
پاسخ  رضا

موافقم, برای بحران مالی 2021 به نظرتون کجا رو میگیرن؟