صرافی بایننس کیف پول غیرمتمرکز TrustWallet را خرید !

صرافی بایننس کیف پول غیرمتمرکز TrustWallet را خرید !

صرافی بزرگ بایننس با خرید کیف پول ارز دیجیتال تراست‌ولت (Trust Wallet) اولین حق مالکیت عمومی خود را کسب کرد.

با توجه به اطلاعیه‌‌ای که در روز ۳۱ جولای منتشر شد؛ بایننس، صرافی بزرگ فعال در زمینه ارزهای دیجیتال، یک کیف ‌پول ارز دیجیتال با نام Trust Wallet که مقر اصلی آن در ایالات متحده است، خریداری کرد. این کیف پول به صورت منبع باز، ناشناس، و غیر متمرکز ارائه شده است که از اتریوم و بیش از ۲۰ هزار توکن مبتنی بر اتریوم از جمله ERC20، ERC۲۲۳ و ERC721 پشتیبانی می‌کند.

در حالی که جزئیات این معامله فاش نشده است، بایننس به مجله TechCrunch گفته که برای این خرید، ترکیبی از پول فیات، سهام بایننس و بایننس کوین (BNB) را پرداخت کرده‌ است.

این کیف پول در اغلب عملیات‌های خود همچنان به صورت غیرمتمرکز باقی خواهد ماند و صرافی بایننس به مدیریت و کار بر روی توسعه بازاریابی این محصول کمک خواهد کرد.

چانگ پنگ ژائو (CZ)، مدیر عامل صرافی بایننس اذعان داشت که کیف پول تراست، از نظر دانش فنی یک تیم قوی دارد اما در خصوص استراتژی های بازاریابی نیازمند کمک و رسیدگی هستند.

صرافی بایننس کیف پول غیرمتمرکز TrustWallet را خرید !

وی در ادامه گفت :

 آن‌ها در زمینه بازاریابی کار زیادی انجام نداده‌اند در نتیجه ما می‌توانیم در این بخش به آنها کمک کنیم. اگرچه آن‌ها از لحاظ فنی قوی هستند اما در بازاریابی، منابع انسانی و غیره حامی ندارند … اکنون با ما ادغام می‌شوند و نیازی به نگرانی درخصوص هزینه‌ها نخواهند داشت.

به نظر می‌رسد که به غیر از ارتقا در توسعه بخشیدن به این کیف پول، بایننس قصد دارد از تراست ولت به عنوان یک کیف پول پیش فرض در صرافی غیرمتمرکز احتمالی خودش استفاده کند.

ژائو در ادامه اذعان داشت که بایننس در حال بررسی برای خرید حقوق مالکیت بیشتری است:

 ما به دنبال تیم‌هایی با فن‌آوری قدرتمند هستیم. حق مالکیت، یک جز کلیدی برای ادامه رشد و کمک به این صنعت است .

ویکتور ردچنکو، بنیان گذار این کیف پول از رویداد حاصل به عنوان فرصتی برای تمرکز بر روی توسعه نرم افزار و فن‌آوری این کیف پول تمجید کرد و گفت:

داشتن منابع به ما کمک خواهد کرد تا سریع‌تر رشد کنیم و بنابراین من می‌توانم روی بکارگیری این کیف پول از سوی کاربرانی تمرکز کنم که حتی تاکنون کیف پول نداشته‌اند.

 

صرافی بایننس کیف پول غیرمتمرکز TrustWallet را خرید !

تراست ولت پیش از این از نام نویسی و ثبت نام برای پیش‌فروش توکن‌های خود خبرداده بود که به علت عدم قانون‌گذاری صحیح در این بازار آن‌ را لغو کرد.

این شرکت افزود که برنامه‌ریزی برای فروش توکن‌ها ما را مجبور کرد بیشتر بر روی توکنیزه کردن اقتصادی توجه داشته باشیم و باعث تمرکز کمتر به توسعه‌ کیف پولمان شد.

صرافی بایننس به عنوان دومین صرافی ارز دیجیتال جهان از لحاظ میزان حجم مبادلات است. درآمد حاصل از این صرافی محبوب در ماه جولای حدود ۳۰۰ میلیون دلار بوده است و انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۱۸ به درآمد خالص یک میلیارد دلار دست یابد.

منبع:cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
ابراهیم حداد
ابراهیم حداد
3 سال قبل

با این حساب، آیا کاربران ایرانی باید با احتیاط از این کیف پول استفاده کنند؟ چرا که ممکن است بدلیل تحریم ایالات متحده داراییشان در این کیف پول بلوکه شود.

مریخی
مریخی
5 سال قبل

خبر خیلی خوبی بود.

ساناز مجد
ساناز مجد
5 سال قبل

مدیر TrustWallet چی تو ل‍ٌپش قایم کرده بنظرتون ؟

صدرا
صدرا
5 سال قبل

حتما داشتن جشن همکاری شونو‌ میگرفتن ک موقع ناهار یه عکسی هم گرفتن خخخخ :)