شکست اتریوم در عبور از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

شکست اتریوم  در عبور از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

در حالی که قیمت اتریوم در برابر دلار آمریکا در بیش از یک ماه گذشته در محدوده ۱٬۳۰۰ دلاری در حال نوسان بوده است، اکنون به‌آرامی در حال کاهش به زیر این سطح است. برخی تحلیلگران عقیده دارند که اگر اتریوم برای مدت طولانی زیر سطح ۱۴۰۰ دلاری بماند، احتمالاً در معرض کاهش شدید قیمت قرار خواهد گرفت.

به گزارش نیوز‌بی‌تی‌سی، اتریوم تلاش کرد با گذر از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری، مانند بیت کوین روند صعودی جدیدی را آغاز کند. با این حال، این تلاش موفقیت‌آمیز نبود.

قیمت اتریوم توانست تا بالای محدوده ۱٬۳۴۰ دلاری معامله شود؛ اما پس از آن روند نزولی تازه‌ای را آغاز کرد و در نهایت به زیر منطقه حمایت ۱٬۳۲۰ دلاری حرکت کرد. علاوه بر این، قیمت در نمودار ساعتی جفت اتریوم/ دلار به زیر خط روند صعودی کاهش یافت که در نزدیکی محدوده حمایت ۱٬۳۲۰ دلاری قرار داشت. قیمت حتی به زیر سطح ۵۰درصدی فیبوناچی اصلاحی در روند صعودی از کف ۱٬۲۶۲ دلاری تا سقف ۱٬۳۴۰ دلاری کاهش یافت.

اتریوم اکنون کمی بیشتر از ۱٬۲۹۰ دلار و زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته خود معامله می‌شود. اولین مقاومت کوچک در روند صعودی نزدیک به سطح ۱٬۲۹۰ دلاری، در نقطه اتصال به خط روند نزولی است.

نمودار ساعتی قیمت اتریوم / دلار
نمودار ساعتی قیمت اتریوم/ دلار

با این حال، مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۱٬۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خواهد بود. عبور از مقاومت ۱٬۳۰۰ دلاری می‌تواند مسیر را برای حرکت به‌سمت ۱٬۳۲۰ دلار هموار کند. با این حال، مقاومت بزرگتر همچنان در نزدیکی محدوده ۱٬۳۵۰ دلاری قرار دارد که گذر از آن می‌تواند به روند افزایش قیمت را شتاب بیشتری ببخشد.

قیمت اتریوم تا کجا سقوط خواهد کرد؟

اگر اتریوم نتواند قیمت خود را در بالا مقاومت ۱٬۳۰۰ دلاری تثبیت کند، به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. در این شرایط، اولین سطح حمایت محدوده ۱٬۲۶۵ دلاری خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی، نزدیک به سطح ۱٬۲۴۰ دلاری یا سطح فیبوناچی گسترشی ۱.۲۳۶ در روند صعودی از کف ۱٬۲۶۲ دلاری تا سقف ۱٬۳۴۰ دلاری قرار دارد. سقوط قیمت به زیر منطقه ۱٬۲۴۰ دلاری ممکن است با کاهش بیشتر به ۱٬۲۲۰ دلار ادامه یابد. هر کاهش بیشتر قیمت نیز ممکن است دروازه‌ها را برای حرکت به‌سمت حمایت ۱٬۲۰۰ دلاری باز کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

  • اندیکاتور مکدی ساعتی: مکدی جفت اتریوم/ دلار اکنون در منطقه نزولی شتاب بیشتری می‌گیرد.
  • اندیکاتور RSI ساعتی: RSI جفت اتریوم/ دلار اکنون در زیر سطح ۵۰ قرار دارد.
  • سطح پشتیبانی اصلی: ۱٬۲۶۵ دلار
  • سطح مقاومت اصلی: ۱٬۳۰۰ دلار
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
masoud
masoud
1 سال قبل

این شرو ورای فیبوناچیو تحیلایاتونو بزارید در کوزه ابشو بخورید ، همه ی ارزا دارن کپی بیت کوین حرکت میکنن ، خود بیت کوینم با این تیر و تخته ی شما قابل تحیل نیست ، چیزی که کسی اصلا درک نمیکنه اینه که ذات این حرکت ارزا غیر قابل پیشبی هست و کلا اون سیاستمدارا این سیستم این تحیل ها رو به خورد مردم دادن که اگه همه ازش استفاده کنن و بتونن ارزو به سمت تحلیل خودشون هول بدن ، نه اینکه ارز رو‌ پیش بینی کنن ،(یکم سخته فهمش) در هر صورت چون همه از این ابزارای دوزاری استفاده نمیکنن در نتیجه روند حرکت ارز هم با اون جلو نمیره

کف ساز ایاس
کف ساز ایاس
1 سال قبل

تا دسته