آیا روند اصلاح قیمت اتریوم شروع شده است؟

آیا روند اصلاح قیمت اتریوم شروع شده است؟

در دو تحلیل گذشته‌ی اتریوم انتظار صعود قیمت از سطوح مشخص شده را داشتیم. در تحلیل اول به تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) انتظار صعود تا قیمت ۲۴۰ دلار می‌رفت که این امر محقق شد و همچنین در تحلیل دوم در تاریخ ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) گفتیم که در صورت عبور از سطح ۲۸۰ دلار می توان انتظار صعود تا سطح ۳۵۰ دلار را داشت، که این اتفاق نیز به وقوع پیوست.

در مجموع اتریوم از شروع حرکت پس از تحلیل اول حدود ۱۰۰ درصد رشد قیمت داشت. برای بررسی حرکت آینده قیمت به بررسی امواج الیوت در تایم فریم هفتگی می‌پردازیم:

آیا روند اصلاح قیمت اتریوم شروع شده است؟

بررسی امواج الیوت در قیمت اتریوم در تایم فریم هفتگی

حرکت ۵ موجی صعودی اتریوم در قیمت ۳۶۰ دلار تمام شده است و شاهد شروع اصلاح قیمتی در اتریوم هستیم، برای پیدا کردن سطوح اصلاحی به تایم فریم روزانه رجوع می‌کنیم:

آیا روند اصلاح قیمت اتریوم شروع شده است؟

نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم روزانه

مشاهده واگرایی منفی در اندیکاتور مکدی در تایم فریم روزانه تایید دیگری بر این اصلاح قیمتی است که این اصلاح می تواند تا محدوده‌ی ۲۲۰ الی ۲۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

نتیجه‌گیری

حرکت بعدی اتریوم اصلاح قیمتی تا محدوده‌ی ۲۲۰ الی ۲۵۰ دلار خواهد بود و پس از اتمام این اصلاح، پیدا کردن حمایت توسط قیمت و مشاهده علائم برگشت می‌توان منتظر صعود دوباره‌ی قیمت بود.

 

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه