ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند

ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند

مدیرعامل تسلا بار دیگر با انتشار توییتی جنجالی درباره ارزهای دیجیتال، نوشت که کلاهبرداری و ارزهای دیجیتال باید زیر یک سقف زندگی کنند!

به گزارش یوتودی، ایلان ماسک مدیرعامل میلیاردر شرکت خودروسازی تسلا با اشاره به رفتار سمج کلاهبرداران در فضای صنعت ارزهای دیجیتال، گفت که آنها دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند.

اگرچه برخی فکر می‌کنند این اظهارات ماسک ممکن است به‌خاطر از دست دادن دوج کوین‌هایش باشد، اشاره او به‌احتمال زیاد به ربات‌های ارزهای دیجیتالی است که به بخش پاسخ توییت‌های او هجوم می‌آورند تا وعده‌های کلاهبردارانه خود را ثبت کنند.

اسکات ملکر (Scott Melker)، معامله‌گر مشهور، به شوخی گفته که این ربات‌ها اکنون با هم تعامل هم دارند.

ربات‌های کلاهبردار اکنون کنترل حساب افراد را به دست می‌گیرند و با یکدیگر تعامل برقرار می‌کنند. اسکای‌نت.

اشاره‌های اولیه ماسک به این حوزه، به درگیری او با حساب‌های کلاهبرداری در توییتر مربوط می‌شد. او در ژوییه سال ۲۰۱۸، توجه دنبال‌کنندگان خود را به ربات‌های کلاهبردار اتریوم جلب کرد.

می‌خواهم بدانم ربات‌های کلاهبردار اتریوم را چه کسی می‌گرداند! عجب مهارتی!

در ژوییه سال گذشته میلادی حساب‌های توییتر ماسک، بیل گیتس و بسیاری دیگر از کاربران مشهور توییتر هک شد و تبلیغات یک کلاهبرداری بیت کوینی روی آن قرار گرفت.

در همین حال، مایکل بری (Michael Burry)، سرمایه‌گذار مشهور آمریکایی، به‌تازگی در یک پیام توییتری اظهار داشت که بیت کوین بیش از آنکه فرصت بسازد، خطرآفرین است. او در این باره نوشت:

بیت کوین یک حباب سوداگرانه است که خطرآفرینی‌اش بیش از فرصت‌هایی است که ایجاد می‌کند، با اینکه بسیاری از طرفدارانش درباره علت این که چرا بیت کوین در این برهه از تاریخ کاربردی است، درست می‌گویند. اگر نمی‌دانید که چه میزان اهرم فشار در صعود بیت کوین به کار رفته، احتمالاً دانش شما برای نگهداری آن کافی نیست.

به‌گفته قهرمان فیلم «رکود بزرگ» (Big Short)، پرسش اصلی این است که آیا بانک‌های مرکزی واقعاً از بیت کوین استقبال خواهند کرد یا خیر.

درمورد بیت کوین موضوع این است که آیا بانک‌های مرکزی از آن به‌عنوان ذخیره ارزش استفاده خواهند کرد، یا اینکه مجبور می‌شوند آن را از کار انداخته و مانند بسیاری از سفته‌ها به جایگاهی حاشیه‌ای پرت کنند؟ این چیزی است که در بلندمدت در دنیای دولت‌های متمرکز، قدرتمند، خشن و بی‌رحم اهمیت دارد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

28 دیدگاه
Abdul Nader. learn more
Abdul Nader. learn more
2 سال و 10 ماه قبل

من که عاشق این بازی هستم یک کارافرین خوب دوست داره همیشه دنبال چیزهایه جدید باشه ورو به پیشرفت واینده روشن ودرسته بازار یک مقدار بالا وپایین شد اشگال نداره زمان معلوم میکنه من همیشه پیروز هستم حتا شکست هم بخورام چون ما میدانیم که این مقدار افت بازار در اینده نزدیک چند برابر باز تو پول کیف وصرافی ها وبانکها کولاک میکنه وبیتکوین ودیگر ارزها هم جاشان خوبه وایلان ماسک هم هیچ مشگلی نداره که قیمت بالا پایین بشه چون ماسک میدانه که برد با او است واسوده دنبال خرید هم هستیم هر کی میخواد بفروشه به صرافی ما مراجعه کنه هر چقدر دارید ما میخریم بزار ما ضرار بکشم اشگال نداره دوستتان دارم

حمید
حمید
3 سال و 1 ماه قبل

دادش خودت بزرگترین کلاهبراری
بیت کوین ۴۰۰۰ خریدی پنجاه تا داری میفروشی
از جیب چه کسی این پولها به جیب شما سرازیر میشه
مال شما کلاهبرداری قانونی است بدون پیگرد

مهدی
مهدی
3 سال و 1 ماه قبل

با اسم بورس.... به کام دولت
تمام سرمایه های مردم در بورس سوخت و نابود شد

علیرضا.م.م
علیرضا.م.م
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  مهدی

همه اش وای خاک وچوک. نه گلم کوچک شد برخی ها تو اوج وارد شدن (-:€

سناتور
سناتور
3 سال و 1 ماه قبل

😅😅😅😅😅باز افتادی تو طمع ایلان

Amir keshavarz
Amir keshavarz
3 سال و 1 ماه قبل

سلام ، در کلاهبرداری یا سرقت چند اخیر از سایت تیوتر ، حساب بیت کوین من کلا خالی شده در دو مرحله وقتی در تیوتر در حال دنبال کردن اتفاقاتی که در سایت تویتر و درحساب مدیر عامل شرکت تسلا بودم رخ داد . ابتدا اس ام اس تایید از کیف پول تراست دریافت کردم که مبادله ای را به آدرسی تایید کنم ، چون بعد از ظهر آن روز آن مبلغ را از صرافی باینانس به کیف پولم ارسال کرده بودم گفتم احتمالا یک جی میل تکراری است ، وقتی دیدم از باینانس هم درخواست تایید ارسال شده تایید کردم ، که (( آری من این مبلغ را ارسال کرده ام )) اصلا روحم خبر نداشت در یک پروسه کلاهبرداری گسترده با آدرسی واقعی ، از سه رسانه ی معتبر با حساب های تایید شده در تویتر آن هم افرادی که باید حساب هایشان سرلوحه ی امنیت باشد مکانی راحت برای پاتوق کلاهبرداران شده باشد!!! و این که کیف پول من از طرف کلاهبرداران راحت ایمیل تایید ارسال پول برای من میفرستد ، و یک صرافی بزرگ هم در تویتر همان زمان تبلیغات این درخواست ناجوانمردانه را بازتوییت میکند ، زمانی که سایت های بزرگ از افرادی بزرگ و میلیاردر به این راحتی هک میشوند و درخواست چپاول دارایی ناچیزی از آدمهای عادی و کم بضاعت مثل من را خالی می‌کنند چگونه میتوانم بگویم باید حسابم را مراقبت میکردم !!؟ این رخداد تمام زندگی و دارایی مالی من را در کیف پول شما به باد داده است ، در حالی که مدیر عامل تسلا و سایر میلیاردر ها هر روز سرمایه دار تر میشوند اما مردم مثل من فقیر تر آیا این یک راه درست و قابل اطمینان است یا یک کیسه برای کلاهبرداران بزرگ و کمپانی های غول‌پیکر !!؟
لطفاً این را ادمین محترم ارسال کنید ، دقیقا مرتبط با مقاله ه!!! من در حال پیگری هستم و ممنونم اگر شما هم اژلاع رسانی کنید ،

Moh3en
Moh3en
3 سال و 1 ماه قبل

ما از بورس ایران اومدیم اژدههای اونجا دیدم که ایلان جان تو در مقابلشون سوسکم نیستی ما چیزی برا باخت نداریم

mohammad
mohammad
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  Moh3en

😀😀😀😀😀😂😂😂😂😂

Moh3en
Moh3en
3 سال و 1 ماه قبل

از گردنه بورس خودمونم که بدتر نیست داداچ

Tahami
Tahami
3 سال و 1 ماه قبل

بنزرمن کارکردن باارز دیجیتالی به انوان یک شغل سابت خوبنیست چون براساس شنیده های من این کار مانند بورس است

سید ع
سید ع
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  Tahami

درود به همچین انسان با سواد و فهمیده و تشکر از ناظر محترم

Saeed.m
Saeed.m
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  Tahami

به نظر درسته مجید جان....خب داشتی می گفتی ...نزرتو بگو

Amir
Amir
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  Tahami

عزیز من شما هنوز دوتا کلمه املاش رو بلد نیستی بعد میای اینجا نظر میدی😐😒

PARI
PARI
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  Amir

دمت گرم خوب اومدی😂😂

باقر
باقر
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  Amir

این کار مخصوصات انجام داده متوجه نمیشی :v

ستمدیده
ستمدیده
3 سال و 1 ماه قبل

یعنی از بورس بدتره ؟که دولت تمام پول های مردم رو دزدید برین خودتون رو جمع کنین

حسین
حسین
3 سال و 1 ماه قبل
پاسخ  ستمدیده

بلد نباشی از بورس هم بدتره تازه خیلی خیلی چون موجودی صفر میشه ولی توی بورس حساب کارگذاری حک نمیشه تا بخوان کلاه برداری کنند . بعد همش هم تقصیر خودمونه بدون هیچ دانشی اومدیم مستقیم تو بورس سهم خریدم توقف به ما انداختن همش مقصر خودمونیم ی چارت رو نگاه نکردیم که ببینیم قیمت کجاست آیا میسرفه بخرم یا نخرم ....

محمد
محمد
3 سال و 1 ماه قبل

چرا اون موقع که توییت زد دوج رفت بالا همتون سودکردین باهاش موافق بودین الان چی شده مخالفین یه ذره انصاف داشته باشین،🦊🦊🦊