صرافی اتراِکس از هویت بصری جدید خود رونمایی کرد؛ کارمزد «صفر» و واریز و برداشت بدون محدودیت ریالی و رمزارزی

صرافی اتراِکس از هویت بصری جدید خود رونمایی کرد؛ کارمزد «صفر» و واریز و برداشت بدون محدودیت ریالی و رمزارزی

صرافی ارز دیجیتال اِتراِکس که یک بازار «OTC» یا فروشگاهی جهت خریدوفروش طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال است، به‌تازگی از هویت بصری جدید خود در کنار چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر رونمایی کرده است.

اتراکس از سال ۱۳۹۷ و هم‌زمان با باسابقه‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی فعال در ایران، کار خود را آغاز کرده است و تا امروز در جهت توسعه محصول و ارائه خدمات متنوع‌تر به کاربران خود تلاش کرده است.

هویت بصری جدید اتراکس که با شعار «بدون محدودیت معامله کن!» از آن رونمایی شده است، تلاش‌های این تیم برای کنارزدن محدودیت‌های مرتبط با معامله ارزهای دیجیتال و تحولات این پلتفرم را نشان می‌دهد.

صرافی اتراِکس از هویت بصری جدید خود رونمایی کرد؛ کارمزد «صفر» و واریز و برداشت بدون محدودیت ریالی و رمزارزی

یکی از این محدودیت‌ها که مهم‌ترین بحث از دیدگاه کاربران به شمار می‌رود، کارمزدهای معاملاتی است. تیم اتراکس نیز در همین راستا کارمزد صفر را برای خریدوفروش تومانی ارزهای دیجیتال و کارمزد ۰.۱درصد را برای مبادله مستقیم ارزهای دیجیتال با یکدیگر در نظر گرفته که دقیقاً برابر با کارمزد استاندارد موجود در پلتفرم‌های مطرح بین‌المللی است.

مورد حائز اهمیت بعدی، نبود محدودیت برای واریز و برداشت ریالی و رمزارزی در اتراکس است. در حال حاضر امکان واریز و برداشت بدون محدودیت ریالی (بالای ۲۵میلیون تومان) و واریز و برداشت نامحدود رمزارزی از ۱۵۰ شبکه بلاکچینی مختلف در اتراکس وجود دارد.

علاوه‌بر این، از آنجایی که اتراکس یک بازار فروشگاهی است، امکان تبدیل مستقیم بیش از ۴۵۰ ارز دیجیتال به یکدیگر در این پلتفرم وجود دارد. این ویژگی از دو جهت حائز اهمیت است؛ اول اینکه دیگر نیاز نیست دارایی خود را به یک ارز پایه مثل تتر تبدیل کنید و مراحل معامله کوتاه‌تر می‌شود و مهم‌تر از آن، نیاز به پرداخت کارمزد‌های اضافه از بین می‌رود.

احراز هویت نیز که در بسیاری از پلتفرم‌ها پروسه‌ای زمان‌بر است، در اتراکس به‌صورت آنی انجام می‌شود و زمانی از کاربر نمی‌گیرد.

پشتیبانی از اپلیکیشن اندروید و iOS و پاسخ‌گویی و پشتیبانی از کاربران به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و تمام روزهای سال (حتی روزهای تعطیل)، از دیگر ویژگی‌های پلتفرم معاملاتی اتراکس است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
على افروز
على افروز
۱ سال قبل

لطفا اسم لاتين شركت را بدين

جلیل
جلیل
۱ سال قبل

سلام
اگر کارمزد صفردرصد باشه پس کارکنان صرافی مذکور از کجا ارتزاق خواهند کرد؟