بانک مرکزی انگلیس استخدام متخصصان برای توسعه ارز دیجیتال ملی را آغاز کرد

بانک مرکزی انگلیس استخدام متخصصان برای توسعه ارز دیجیتال ملی را آغاز کرد

بانک مرکزی انگلستان اعلام کرده است در ۷ موقعیت شغلی مربوط به ارزهای دیجیتال، افراد متخصص استخدام می‌کند. از جمله این موقعیت‌ها می‌توان به مدیران ارشد این حوزه و مهندسین بلاک چین یاد کرد.

به گزارش کوین تلگراف، بانک مرکزی انگلستان با وجود آن که هنوز در ارتباط با پیشبرد برنامه‌های خود پیرامون ارز دیجیتال ملی مطمئن نیست، به‌دنبال استخدام حداقل ۷ موقعیت شغلی مرتبط است.

جذب متخصصان در این موقعیت‌های شغلی در وب‌سایت بانک مرکزی انگلستان اعلام شد. تحلیل‌گر ذینفعان ارز دیجیتال ملی یکی از این موقعیت‌های شغلی است.

تحلیل‌گر پروژه، طراح راهکار، تحلیل‌گر حوزه فناوری، مدیر ارشد و یک طراح ارشد تجاری از جمله دیگر موقعیت‌های شغلی موردنیاز بانک مرکزی انگلستان است. شایان ذکر است که تمام این موقعیت‌ها، مرتبط با ارزهای دیجیتال ملی هستند. یک موقعیت شغلی هم برای تحلیل‌گر ارشد سیاست‌های ارزهای دیجیتال ملی اعلام شده است.

در بخشی که مربوط به موقعیت تحلیل‌گر ذینفعان است، می‌خوانیم:

مثل بسیاری دیگر از بانک‌های مرکزی، بانک مرکزی انگلستان هم به‌صورت فعالانه در حال بررسی امکان توسعه و عرضه ارز دیجیتال ملی است. هنوز تصمیمی مبنی بر اینکه انگلستان نیازی به ارز دیجیتال ملی دارد یا نه اتخاذ نشده است، اما فهم این حوزه برای این بانک اهمیت دارد.

در این اطلاعیه‌، تأکید خاصی بر تمرکز بانک مرکزی انگلستان روی بررسی ارزهای دیجیتال ملی شده است.

پیش‌تر، بانک مرکزی انگلستان با همکاری وزارت خزانه‌داری سلطنتی پروژه‌ای پژوهشی در ارتباط با ارزهای دیجیتال ملی را آغاز کرده بود. ایجاد کارگروه ویژه ارز دیجیتال ملی از جمله بخش‌های این پروژه عنوان شد.

شایان ذکر است که ارزهای دیجیتال ملی در ماه‌های گذشته به مبحثی داغ در میان بانک‌های مرکزی در سرتاسر دنیا بدل شده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

10 دیدگاه
مهر
مهر
3 سال قبل

کاربران محترم بنده ( ضمن احترام به مترجم این متن ) متن original و اطلاعیه بانک مرکزی انگلیس را مطالعه کردم . مهمترین نکته فوق اقدام این بانک ( ضمن استخدام نیرو در حوزه های دیگر ارز های دیجیتال) استخدام stakeholder می باشد. این یعنی اینکه بانکی به این عظمت میخواهد ( معمولا یک یا دو ارز ) را هولد دراز مدت نماید. دقت فرمایید بدون اینکه در آن نوسان گیری کند. حال مساله مهمتر این می باشد که صحبت از کدام نوع ارز ها می باشد. ؟ هر کدام باشد .تاثیر بسزاایی در رشد آن ارز ها بوجود خواهد آمد . در ضمن قابل توجه " فارکس کاران " . به عقیده بنده همین امر باعث رشد پوند در اینده نزدیک خواهد شد . (GBP ) را می گویم. لزوما زمان practical یا عملیاتی شدن این مورد زیاد مهم نیست فعلا این مورد چه مقدار viral خواهد شد مهم است. با تشکر

رضا
رضا
3 سال قبل
پاسخ  مهر

چرت گفتی باز؟؟؟!!!؛!

ارزدوست
ارزدوست
3 سال قبل

بعد نماینده ما میره تو صحن سینه میزنه
وای ارز دیجیتال بورس و نابود کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا یا ببرم جای دیگه یا تمومم کن لطفا

Developer
Developer
3 سال قبل

درود. خدا قوت.

Saeid
Saeid
3 سال قبل

اونوقت این کوتاه فکر ها میخوان مسدودش کنن مغز نیست که پاره آجره

A ———S
A ———S
3 سال قبل
پاسخ  Saeid

ايرانيا خيلي هم خوب ميدونند ارز ديجيتال چيه فقط جلو دزدي ووامهاي نجوميشون گرفته ميشه چون ضرر به جيبشون ميخوره همين

اسکویی
اسکویی
3 سال قبل

بسیار عالی.

Badb
Badb
3 سال قبل

اینجاست انگلیس و چین با بیشترین طلا میشه ارز اول جهان

حامد
حامد
3 سال قبل

خیلی خوبه کشورهادارن حمایت می کنند

مهر
مهر
3 سال قبل
پاسخ  حامد

با هیچ مکانیزمی نمی توان جلوی پیشرفت را گرفت. اقتصاد جهان باید به تحولات پیش رو احترام بگذارد . هم اکنون حتی سیاست های اعمال شده نیز در خدمت اقتصاد می باشد. بی خود نیست چین هم اکنون بزرگترین شریک تجاری آمریکا است. بقیه هر چی هست جنگ زرگری است.