تحلیل قیمت دوج کوین؛ عبور از ۰.۲۵ دلار ممکن است جرقه از سر گیری روند صعودی باشد

تحلیل قیمت دوج کوین؛ عبور از ۰.۲۵ دلار ممکن است جرقه از سر گیری روند صعودی باشد

قیمت دوج کوین مدتی است که در یک بازه مشخص در حال نوسان است. به‌گفته بسیاری از کارشناسان، این موضوع ممکن است نشان‌دهنده کاهش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال باشد؛ با این حال وضعیت تکنیکال قیمت دوج کوین نوید روندی صعودی را می‌دهد.

به گزارش کریپتوبریفینگ، با افزایش توجهات به‌سمت بیت کوین و ETF‌های آن، ارزهای دیجیتالی نظیر دوج کوین به حاشیه رانده شده‌اند.

در حال حاضر دوج کوین در فاز تثبیت قرار دارد و نمی‌توان با قطعیت عنوان کرد که جهت حرکت بعدی آن به کدام سمت خواهد بود. در تایم فریم یک روزه، دوج کوین یک مثلث متقارن را شکل داده است. اوج‌های پایین‌تر دوج کوین یکی پس از دیگری از ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) تا به حال ثبت می‌شوند. این سلسله اوج‌های پایین‌تر، وتر الگوی مثلث را تشکیل داده‌اند. حمایت ۰.۱۶ دلاری هم ضلع مثلث در محور افقی است.

دوج کوین که حالا ارز دیجیتال دهم بازار است، رفته‌رفته به انتهای مثلث نزدیک می‌شود و همین مسئله نشان‌دهنده نوسانات شدید آن در آینده‌ای نزدیک است.

نمودار قیمت دوج کوین
نمودار قیمت دوج کوین

افزایش فشار صعودی در این محدوده می‌تواند قیمت دوج کوین را به بالای خط وتر در ۰.۲۵ دلار برساند. در صورت وقوع این اتفاق، دوج کوین می‌تواند با ثبت رشدی ۷۸ درصدی به‌سمت ۰.۴۵ دلار حرکت کند؛ این یعنی جهشی به اندازه ارتفاع ضلع عمودی مثلث از نقطه جهش.

تحلیل‌گران توصیه می‌کنند که معامله‌گران تا بسته‌شدن کندل روزانه در بالای ۰.۲۵ دلار صبر کنند و پس از آن موقعیت‌های صعودی اتخاذ کنند. در صورتی که دوج کوین در عبور از این سطح شکست بخورد، احتمال سقوط تا حمایت ۰.۱۷ دلاری وجود دارد. این اتفاق طی ماه‌های گذشته بارها رخ داده است.

رسیدن دوباره به ۰.۱۷ دلار را می‌توان فرصتی برای خرید در نظر گرفت. با این حال، هر نشانه ضعف در این سطح ممکن است به اصلاح شدیدتر و رسیدن تا حمایت پراهمیت ۰.۰۷ دلار ختم شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
پیمان سلطانی
پیمان سلطانی
۲ سال قبل

کیف پولو ‌چطوری باید درست کرد.
برا ارز شیبا

هودل
هودل
۲ سال قبل

بنیاد هدف داره

حمیدرضا تاج بخش
حمیدرضا تاج بخش
۲ سال قبل
پاسخ  هودل

تریدر نیستی حرف میزنی فقط