قیمت دوج کوین با رشد بیش از ۱۰۰ درصدی تا ۰.۳ دلار پیش رفت

قیمت دوج کوین با رشد بیش از ۱۰۰ درصدی تا ۰.۳ دلار پیش رفت

قیمت دوج کوین که در ابتدا به‌عنوان یک شوخی ایجاد شده بود، روز گذشته تا مرز ۰.۳ دلار پیش رفت. این اولین بار است که قیمت دوج کوین تا این محدوده رشد می‌کند. ارزش بازار این ارز دیجیتال حدود ۳۰ میلیارد دلار است.

به گزارش سی‌نت، رسیدن قیمت دوج کوین به این ناحیه، نتیجه فعالیت هزاران خریدار، ده‌ها هزار پوستر در فضای مجازی و صدالبته، ثروتمندترین فرد جهان، ایلان ماسک، است. پیش‌تر جامعه ارزهای دیجیتال اعلام کردند که قصد دارند قیمت دوج کوین را تا ۱۰ سنت بالا ببرند؛ حالا قیمت دوج کوین از آن محدوده هم عبور کرده است و در اوج تاریخی خود در حال نوسان است. در حال حاضر هر واحد دوج کوین در محدوده ۰.۲۳ دلار معامله می‌شود.

بسیاری جهش دوج کوین را با جهش سهام گیم‌استاپ (GameStop) مقایسه می‌کنند. سرمایه‌گذاران انجمن وال استریت بتس (Wall Street Bets) در ردیت، قرار گذاشتند تا سهام گیم استاپ را تا ۱,۰۰۰ دلار بالا ببرند. در آن زمان هر سهم این شرکت در محدوده ۳.۷۷ دلار معامله می‌شد. در پایان این افراد موفق شدند که قیمت سهام گیم استاپ را تا ۴۸۳ دلار بالا بکشند.

اوایل ماه ژانویه (دی)، هر واحد توکن کمتر از ۱ سنت معامله می‌شد. اواخر ژانویه (بهمن)، همزمان با جهش سهام گیم‌استاپ، قیمت دوج کوین هم با جهشی ۱۰ برابری تا ۰.۷۵ دلار پیش رفت. این در حالی بود که کمی بعد تا ۰.۲۵ دلار کاهش یافت. در ماه‌های گذشته قیمت دوج کوین در محدوده ۳ تا ۷ سنتی در حال نوسان بوده است. روز یکشنبه دوج کوین جهش خود را آغاز کرد و تا ۰.۰۶ دلار بالا آمد و بعد از آن از ۱۰ سنت عبور کرد.

بسیاری جهش قیمت دوج کوین از ۰.۱ دلار به ۰.۲ دلار را نتیجه توییت جنجالی ایلان ماسک و حمایت بیشتر او از این ارز دیجیتال می‌دانند. او چندی پیش در توییتی نوشت:

سگ روی ماه پارس می‌کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

27 دیدگاه
رابین
رابین
۳ سال قبل

اگه بشه چی میشه...

محمد کوچک زاده
محمد کوچک زاده
۳ سال قبل

سلام برای ورود به بازار ارز دیجیتال چکار باید کرد

Amirza
Amirza
۳ سال قبل

.

نانا
نانا
۳ سال قبل

توروخدا بگین من الان بخرم

محمد
محمد
۳ سال قبل

وقتی شرکت بزرگ از بیت کوین حمایت میکند
آخر بیت کوین مشخص میشه ،

PARI
PARI
۳ سال قبل

یعنی میخواد چقدر بره بالا؟؟؟؟؟

سعید
سعید
۳ سال قبل

doge to the moon

Mahyar Mojarrab
Mahyar Mojarrab
۳ سال قبل

فقط توییت کرده . این همه جهش کرد .

mary panah
mary panah
۳ سال قبل

ایا بازم میشه خرید ؟ یا دیر شده

olgoo
olgoo
۳ سال قبل

این قسمت خبر و تصحیح کنید با جهش ده برابری تا بالای 0/075 رشد کرد و تا . . .پائین آمد
البته تا کانال هشت سنت صعود کرد
اهداف دوج در تایم ماهانه
45 ستت هست ودر صورت تثبیت آخرین عدد قابل تصور از منظر الیوت و فیبو ناچی طبق تحلیل من عدد

3/35 سنت خواهد بود