پلتفرم ارزهای دیجیتال بکت (Bakkt) فرایند استخدام کارکنانش را آغاز کرده است !

پلتفرم ارزهای دیجیتال بکت (Bakkt) فرایند استخدام کارکنانش را آغاز کرده است !

پلتفرم ارزهای دیجیتال بکت (Bakkt) که توسط عوامل گرداننده بازار بورس نیویورک (NYSE) ایجاد شده، در توییتی که ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) منتشر شد، فرصت‌های شغلی رده بالای خالی در این شرکت را اعلام کرد.

بورس بین قاره‌ای (ICE) برای پلتفرم بکت که راه‌اندازی آن از چند ماه قبل به طول انجامیده، ۸ فرصت شغلی خالی در این شرکت معرفی کرده است.

قابل توجه است که موقعیت‌های شغلی عنوان شده در آتلانتا و شهر نیویورک قرار دارند. همچنین محل شغلی برخی از موقعیت‌های کاری نیز در شهر‌های هنگ‌کنگ، توکیو، سان‌فرانسیسکو، لندن، تل‌آویو و سنگاپور است.

در صفحه موقعیت‌های شغلی عنوان شده که شرکت در صدد استخدام تعدادی توسعه‌دهنده، بیشتر در سطوح مدیریتی و ارشد است.

پلتفرم بکت به طور ویژه بر روی استخدام مدیر پروژه‌ مهندسی بلاک چین، توسعه‌دهنده بلاک چین، مدیر پروژه مهندسی امنیت، مهندس ارشد فول‌استک، توسعه دهنده گوشی و مهندس توسعه نرم‌افزار تمرکز کرده است. همچنین شرکت به دنبال یک مدیرمالی و حداقل یک نفر در حوزه بازاریابی سازمانی است.

پلتفرم ارزهای دیجیتال بکت (Bakkt) فرایند استخدام کارکنانش را آغاز کرده است !

براساس گزارش کوین‌تلگراف در آخرین روز دسامبر ۲۰۱۸، بورس بین قاره‌ای اعلام کرد که باید جدول زمانی به‌روزشده‌ای در اوایل ۲۰۱۹ برای امور مبادلاتی، نقل‌و‌انتقالات بانکی و انبارکردن قراردادهای روزانه بیت کوین بکت ارائه دهد.

در روز مشابه، خبرها حاکی از آن بود که بکت دور اول سرمایه‌پذیری خود را با جمع‌آوری ۱۸۲.۵ میلیون دلار از سوی ۱۲ شریک تجاری و سرمایه‌گذار به پایان رسانده است.

در ماه نوامبر مایکل نووگراتز، شریک سابق گلدمن ساکس و موسس شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال، به راه‌‌اندازی بکت به عنوان یک عامل تسریع‌بخش برای بازار ارزهای دیجیتال و حرکت بزرگ بعدی قیمت‌ها اشاره کرد.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
MOHAMMAD
MOHAMMAD
۵ سال قبل

تاریخ اجرای بکت کی هستش؟

نیما ملک پور
نیما ملک پور
۵ سال قبل
پاسخ  MOHAMMAD

تاریخ دقیقی مشخص نشده