atlas-black-friday

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به اوج تاریخی تازه‌ای رسید

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به اوج تاریخی تازه‌ای رسید

ارزش بازار ارزهای دیجیتال رکورد جدیدی را به ثبت رسانده و به ۲.۶ تریلیون دلار رسیده است. علاوه بر این، تعداد آلت کوین‌هایی که ارزش بازار آنها از ۱ میلیارد دلار فراتر می‌رود، از ۱۰۰ مورد بیشتر شده است.

به گزارش کریپتو اسلیت، این اتفاق باعث شده است تا بازار ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کلی غول‌های حوزه فناوری مانند اپل را پشت سر بگذارد. در حال حاضر ارزش بازار بیت کوین بیشتر از ۱ تریلیون دلار است. همان‌طور که داده‌ها نشان می‌دهد، بازار ارزهای دیجیتال به‌لطف رشد اخیر قیمت بیت کوین توانسته رکورد جدیدی ثبت کند.

در مقایسه با اوج ۲.۵۵ تریلیون دلاری قبلی که در ماه مه (اردیبهشت) شاهد آن بودیم، رسیدن به اوج تازه نقطه عطفی برای ارزهای دیجیتال است؛ صنعتی که ارزش بازار آلت کوین‌های آن از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر می‌رود. ارزش بازار ارزهای دیجیتال در مقایسه با ژانویه (دی ۹۹) که ۸۳۰ میلیارد بود، ۲۳۳ درصد افزایش یافته است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال حتی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان هم بیشتر شده است. برای مثال ارزش بازار سهام یکی از غول‌های حوزه نرم‌افزار جهان، یعنی مایکروسافت، ۲.۲۸ تریلیون دلار برآورد شده است که اختلاف قابل‌توجهی با ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال دارد.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به اوج تاریخی تازه‌ای رسید
مقایسه ارزش بازار برترین شرکت‌های جهان و بیت کوین

با نگاهی گذرا به داده‌ها می‌توان متوجه شد که بیت کوین با ارزش بازار ۱.۱۸ تریلیون دلار، پیشتاز بازار ارزهای دیجیتال است و ۴۵ درصد از کل سرمایه موجود در این بازار را در اختیار دارد. جالب اینجاست که تعداد آلت کوین‌هایی که ارزش بازار آنها از ۱ میلیارد دلار فراتر می‌رود، به بیش از ۱۰۰ مورد رسیده است.

ارزش هرکدام از ۱۰ ارز اول بازار از ۳۰ میلیارد دلار بیشتر است و از طرفی میانگین ارزش بازار ۲۰ ارز برتر از ۱۰ میلیارد دلار فراتر می‌رود.

در لحظه نگارش این گزارش، ارزش بازار اتریوم ۴۵۸ میلیارد دلار و ارزش بازار بایننس کوین حدود ۷۹ میلیارد دلار است. ارزش بازار تتر و کاردانو هم به ترتیب ۷۰ و ۶۰ میلیارد دلار برآورد شده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA