okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 9,502
معاملات 24 ساعت: 57.361 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 405
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۹۷ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

#ارز دیجیتالقیمتقیمت ریالیحجم بازارمعاملات روزانهروزانههفتگینمودار هفتگیامکانات
4801 ABCMETA ABCMETA $0.000893۲۹تومان0.000 دلار15.41 هزار دلار0.62%-0.14%abcmeta-chart
4802 Edufex Edufex $0.000157۵تومان0.000 دلار15.49 هزار دلار-0.93%6.46%edufex-chart
4803 Goldario Goldario $0.048495۱,۶۰۸تومان0.000 دلار15.19 هزار دلار10.03%4.74%goldario-chart
4804 Ki Ki $0.084247۲,۷۹۴تومان0.000 دلار17.41 هزار دلار-3.87%6.13%ki-foundation-chart
4805 DXBPay DXBPay $0.000000003۰.۰۰۰۱تومان0.000 دلار14.93 هزار دلار-4.25%8.07%dxbpay-chart
4806 Banana Banana $1.14۳۷,۹۸۰تومان0.000 دلار12.45 هزار دلار1.33%39.24%banana-cyberkongz-chart
4807 Raptoreum Raptoreum $0.002340۷۷تومان0.000 دلار14.38 هزار دلار3.58%1.96%raptoreum-chart
4808 Safemars Safemars $0.00000001۰.۰۰۰۳تومان0.000 دلار14.96 هزار دلار3.83%8.43%safemars-chart
4809 THORSwap THORSwap $0.147186۴,۸۸۲تومان0.000 دلار14.80 هزار دلار-2.53%0.33%thorswap-chart
4810 Speed Star JOC Speed Star JOC $0.001414۴۶تومان0.000 دلار9.260 هزار دلار-0.45%2.80%speed-star-joc-chart
4811 Colizeum Colizeum $0.013825۴۵۸تومان0.000 دلار13.41 هزار دلار-3.12%-2.64%colizeum-chart
4812 Hydraverse Hydraverse $0.000368۱۲تومان0.000 دلار13.01 هزار دلار0.69%0.69%hydraverse-chart
4813 Noku Noku $0.399682۱۳,۲۵۷تومان0.000 دلار15.03 هزار دلار5.81%6.83%noku-chart
4814 Mei Flex Mei Flex $0.298081۹,۸۸۷تومان0.000 دلار14.45 هزار دلار0.34%-0.30%mei-flex-chart
4815 Thales Thales $0.410553۱۳,۶۱۷تومان0.000 دلار14.81 هزار دلار3.42%4.45%thales-chart
4816 rLoop rLoop $0.012728۴۲۲تومان0.000 دلار14.95 هزار دلار-0.66%-6.54%rloop-chart
4817 Euler Tools Euler Tools $0.029369۹۷۴تومان0.000 دلار14.34 هزار دلار-10.97%-6.31%euler-tools-chart
4818 Bolide Bolide $0.025029۸۳۰تومان0.000 دلار14.59 هزار دلار0.74%1.64%bolide-chart
4819 Mithril Share Mithril Share $0.378610۱۲,۵۵۸تومان0.000 دلار14.03 هزار دلار-0.13%3.70%mithril-share-chart
4820 Dark Energy Crystals Dark Energy Crystals $0.000645۲۱تومان0.000 دلار13.98 هزار دلار-1.08%-9.81%dark-energy-crystals-chart
4821 Darüşşafaka Spor Kulübü Token Darüşşafaka Spor Kulübü Token $0.207276۶,۸۷۵تومان0.000 دلار14.69 هزار دلار-0.13%-3.46%darussafaka-sports-club-token-chart
4822 Vaulty Vaulty $0.009367۳۱۰تومان0.000 دلار14.22 هزار دلار-0.03%-0.86%vaulty-finance-chart
4823 Fisco Coin Fisco Coin $1.77۵۸,۹۴۶تومان0.000 دلار14.50 هزار دلار0.30%-8.60%fisco-chart
4824 Lever Token Lever Token $0.011582۳۸۴تومان0.000 دلار13.24 هزار دلار-1.30%-2.55%lever-token-chart
4825 MinerJoe MinerJoe $0.004623۱۵۳تومان0.000 دلار14.02 هزار دلار-5.34%-11.65%minerjoe-gold-chart
4826 ARK Innovation ETF tokenized stock FTX ARK Innovation ETF tokenized stock FTX $40.19۱,۳۳۳,۰۶۲تومان0.000 دلار13.43 هزار دلار2.47%7.08%ark-innovation-etf-tokenized-stock-ftx-chart
4827 Smarty Pay Smarty Pay $0.003578۱۱۸تومان0.000 دلار14.56 هزار دلار5.07%-68.68%smarty-pay-chart
4828 Starchi Starchi $0.002295۷۶تومان0.000 دلار14.01 هزار دلار-3.32%-19.04%starchi-chart
4829 Yield Yak Yield Yak $258.35۸,۵۶۹,۳۶۷تومان0.000 دلار14.46 هزار دلار1.03%5.53%yield-yak-chart
4830 WPT Investing Corp WPT Investing Corp $0.828216۲۷,۴۷۱تومان0.000 دلار15.96 هزار دلار-5.24%-4.43%wpt-investing-corp-chart
4831 Phuture Phuture $0.022645۷۵۱تومان0.000 دلار12.99 هزار دلار-0.63%-11.95%phuture-chart
4832 Summer Summer $0.008632۲۸۶تومان0.000 دلار16.59 هزار دلار6.57%41.76%summer-chart
4833 Spring Spring $0.010853۳۶۰تومان0.000 دلار15.24 هزار دلار-13.12%31.46%spring-chart
4834 LOFI LOFI $0.004997۱۶۵تومان0.000 دلار15.64 هزار دلار0.15%-22.63%lofi-chart
4835 Gains Farm Gains Farm $2,428.99۸۰,۵۶۷,۳۶۴تومان0.000 دلار22.94 هزار دلار8.79%53.03%gains-farm-v2-chart
4836 Teh Golden One Teh Golden One $0.000213۷تومان0.000 دلار14.93 هزار دلار-8.87%0.57%teh-golden-one-chart
4837 CouponBay CouponBay $0.000549۱۸تومان0.000 دلار13.40 هزار دلار-0.75%-1.36%couponbay-chart
4838 CryptoXpress CryptoXpress $0.073522۲,۴۳۸تومان0.000 دلار13.40 هزار دلار0.002%-1.06%cryptoxpress-chart
4839 Vulkania Vulkania $0.037445۱,۲۴۲تومان0.000 دلار14.62 هزار دلار-14.56%-5.97%vulkania-chart
4840 ApeParkDAO ApeParkDAO $5.29۱۷۵,۶۸۰تومان0.000 دلار13.78 هزار دلار2.18%-3.76%apeparkdao-chart
4841 Infinite Launch Infinite Launch $0.002145۷۱تومان0.000 دلار10.27 هزار دلار-4.16%-6.48%infinite-launch-chart
4842 TON Token TON Token $0.008604۲۸۵تومان0.000 دلار15.00 هزار دلار0.73%-1.29%tontoken-chart
4843 DONASWAP DONASWAP $0.000000000003۰.۰۰۰۰۰۰۱تومان0.000 دلار7.113 هزار دلار0.33%-11.68%donaswap-chart
4844 DefiBox DefiBox $0.970436۳۲,۱۸۸تومان0.000 دلار13.16 هزار دلار0.67%5.04%defibox-chart
4845 Tutellus Tutellus $0.156647۵,۱۹۵تومان0.000 دلار14.64 هزار دلار-0.23%1.04%tutellus-chart
4846 Cojam Cojam $0.003050۱۰۱تومان0.000 دلار17.68 هزار دلار6.28%25.03%cojam-chart
4847 SaitaRealty SaitaRealty $0.000270۸تومان0.000 دلار13.05 هزار دلار-3.25%9.03%saitarealty-chart
4848 NELO Metaverse NELO Metaverse $0.000576۱۹تومان0.000 دلار14.09 هزار دلار-1.79%2.42%nelo-metaverse-chart
4849 Sandwich Network Sandwich Network $0.000741۲۴تومان0.000 دلار13.45 هزار دلار7.50%-3.32%sandwich-network-chart
4850 Monsoon Finance Monsoon Finance $0.006569۲۱۷تومان0.000 دلار13.04 هزار دلار-1.33%-2.05%monsoon-finance-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.