okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 4,593
معاملات 24 ساعت: 163.815 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 382
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۸۲ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

# ارز دیجیتال قیمت قیمت ریالی حجم بازار معاملات روزانه روزانه هفتگی نمودار هفتگی امکانات
4051 Decentralized Bank Decentralized Bank $0.044980 ۱,۰۸۳تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% 2.76% decentralized-bank-chart
4052 Blaze DeFi Blaze DeFi $0.264327 ۶,۳۶۴تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% -2.49% blaze-defi-chart
4053 Spartan Spartan $654.86 ۱۵,۷۶۹,۰۶۷تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 13.98% -4.37% spartan-chart
4054 Rizen Coin Rizen Coin $20.40 ۴۹۱,۴۶۵تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% 2.88% rizen-coin-chart
4055 Tetris Tetris $0.581363 ۱۳,۹۹۹تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 9.22% -2.07% tetris-chart
4056 Cryptonits Cryptonits $0.027305 ۶۵۷تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 11.61% -13.19% cryptonits-chart
4057 Refract Refract $309.21 ۷,۴۴۵,۹۱۷تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 16.42% -10.78% refract-chart
4058 2Based Finance 2Based Finance $1.15 ۲۷,۸۰۱تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% 0.58% 2based-finance-chart
4059 Chalice Finance Chalice Finance $17.22 ۴۱۴,۶۹۵تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 16.42% 2.76% chalice-finance-chart
4060 xETH-G xETH-G $0.106420 ۲,۵۶۲تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 16.42% 7.45% xeth-g-chart
4061 ETH.limiteD ETH.limiteD $0.009294 ۲۲۳تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 0.14% 0.15% eth-limited-chart
4062 Orient Orient $1.22 ۲۹,۴۰۳تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.67% 2.59% orient-chart
4063 FerrariSwap FerrariSwap $0.092864 ۲,۲۳۶تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 0.14% 0.15% ferrariswap-chart
4064 3XT TOKEN 3XT TOKEN $139.93 ۳,۳۶۹,۷۲۷تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% -80.59% 3xt-token-chart
4065 Diffract Finance Diffract Finance $0.062708 ۱,۵۱۰تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% -5.83% diffract-finance-chart
4066 Hype Hype $2.93 ۷۰,۵۶۵تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 10.64% 43.49% hype-chart
4067 Zipmex Zipmex $0.239065 ۵,۷۵۶تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 5.43% 3.43% zipmex-chart
4068 Space Dollar Space Dollar $0.003387 ۸۱تومان 0.000 دلار 0.000 دلار -5.12% 251.44% space-dollar-chart
4069 Stand Share Stand Share $0.456282 ۱۰,۹۸۷تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 0.14% -24.89% stand-share-chart
4070 Venus Filecoin Venus Filecoin $0.449832 ۱۰,۸۳۱تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 7.06% 3.37% venus-filecoin-chart
4071 Venus DAI Venus DAI $0.020067 ۴۸۳تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 0.08% 0.16% venus-dai-chart
4072 Vaultz Vaultz $4.30 ۱۰۳,۷۱۵تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.36% -4.47% vaultz-chart
4073 Fission Cash Fission Cash $1.80 ۴۳,۳۷۰تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 16.42% -12.12% fission-cash-chart
4074 Wrapped Monero Wrapped Monero $143.62 ۳,۴۵۸,۴۴۰تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 16.42% -17.62% wrapped-monero-chart
4075 Dynamic Supply Tracker Dynamic Supply Tracker $6.36 ۱۵۳,۱۹۴تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 0.04% 78.54% dynamic-supply-tracker-chart
4076 Dynamic Supply Dynamic Supply $0.703927 ۱۶,۹۵۰تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 0.07% -5.36% dynamic-supply-chart
4077 stakedXEM stakedXEM $0.218031 ۵,۲۵۰تومان 0.000 دلار 0.000 دلار 15.35% 0% stakedxem-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off