okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 2,763
تعداد صرافی: 290
معاملات 24 ساعت: 51.609 میلیارد دلار
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • یورو
  • دلار آمریکا
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۵۰ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

#ارز دیجیتالقیمتقیمت ریالیحجم بازارمعاملات روزانهارز در دسترسروزانههفتگینمودار هفتگیامکانات
2451 Yobit Token Yobit Token $931.50۱۰,۶۱۹,۱۲۰تومان0.0000 دلار382.53 هزار دلار?YO0.39%0.42%yobit-token-chart
2452 VIDY VIDY $0.001826۲۰تومان0.0000 دلار1.7717 میلیون دلار?VIDY-6.69%-15.71%vidy-chart
2453 Decentralized Vulnerability Platform Decentralized Vulnerability Platform $0.011691۱۳۳تومان0.0000 دلار840.59 هزار دلار?DVP-1.75%-45.19%decentralized-vulnerability-platform-chart
2454 Aitheon Aitheon $0.005783۶۵تومان0.0000 دلار24.851 هزار دلار?ACU-41.90%-15.37%aitheon-chart
2455 ProBit Token ProBit Token $0.056743۶۴۶تومان0.0000 دلار25.288 هزار دلار?PROB0.36%1.44%probit-token-chart
2456 Gomics Gomics $0.318632۳,۶۳۲تومان0.0000 دلار29.715 میلیون دلار?GOM12.99%9.55%gomics-chart
2457 Oath Protocol Oath Protocol $0.000164۱تومان0.0000 دلار25.898 هزار دلار?OATH-0.94%-39.84%oath-protocol-chart
2458 Crex Token Crex Token $6.11۶۹,۷۳۵تومان0.0000 دلار8.9125 هزار دلار?CREX-0.78%-0.23%crex-token-chart
2459 VENA VENA $0.001524۱۷تومان0.0000 دلار75.331 دلار?VENA-0.26%-21.30%vena-chart
2460 Rally Rally $0.000403۴تومان0.0000 دلار41.403 دلار?RALLY-3.48%-13.82%rally-chart
2461 Echoin Echoin $0.019453۲۲۱تومان0.0000 دلار8.8270 میلیون دلار?EC-19.92%-59.06%echoin-chart
2462 PAX Gold PAX Gold $1,531.87۱۷,۴۶۳,۳۶۲تومان0.0000 دلار3.9444 میلیون دلار?PAXG-0.21%-0.48%pax-gold-chart
2463 BigONE Token BigONE Token $0.003443۳۹تومان0.0000 دلار15.359 میلیون دلار?ONE1.29%-1.63%bigone-token-chart
2464 BAWnetwork BAWnetwork $0.000020۰.۲تومان0.0000 دلار753.12 هزار دلار?BAW-0.01%-11.75%bawnetwork-chart
2465 COINBIG COINBIG $0.002218۲۵تومان0.0000 دلار5.7754 هزار دلار?CB14.43%2.19%coinbig-chart
2466 CIChain CIChain $0.000656۷تومان0.0000 دلار365.77 هزار دلار?CIC1.58%-9.31%cichain-chart
2467 Treelion Treelion $0.526671۶,۰۰۴تومان0.0000 دلار499.54 هزار دلار?TRN-2.26%-6.12%treelion-chart
2468 Tepleton Tepleton $2.81۳۲,۱۳۶تومان0.0000 دلار1.2916 میلیون دلار?TEP1.28%-7.36%tepleton-chart
2469 Cai Token Cai Token $0.000097۱تومان0.0000 دلار310.43 هزار دلار?CAI-0.62%-6.00%cai-token-chart
2470 Jumpcoin Jumpcoin $0.000056۰.۶تومان0.0000 دلار0.0029 دلار?JUMP-1.73%-0.0001%jumpcoin-chart
2471 EOS Force EOS Force $0.011297۱۲۸تومان0.0000 دلار167.01 هزار دلار?EOSC0.44%-7.68%eos-force-chart
2472 Versess Coin Versess Coin $39.36۴۴۸,۷۸۴تومان0.0000 دلار92.432 هزار دلار?VERS-0.03%-4.72%versess-coin-chart
2473 Wink Wink $0.000167۱تومان0.0000 دلار0.0000 دلار?WINK0%-2.43%wink-chart
2474 wave edu coin wave edu coin $0.003068۳۴تومان0.0000 دلار43.158 هزار دلار?WEC12.08%15.79%wave-edu-coin-chart
2475 HUSD HUSD $1.00۱۱,۴۶۷تومان0.0000 دلار12.301 میلیون دلار?HUSD0.34%-0.0001%husd-chart
2476 ChronoCoin ChronoCoin $0.024232۲۷۶تومان0.0000 دلار110.97 هزار دلار?CRN-10.41%-0.0001%chronocoin-chart
2477 Dragon Option Dragon Option $0.000248۲تومان0.0000 دلار4.2273 هزار دلار?DRAGON-0.12%-0.0001%dragon-option-chart
2478 Agora Agora $0.002991۳۴تومان0.0000 دلار13.156 هزار دلار?VOTE27.32%-0.0001%agora-chart
2479 D Community D Community $0.000650۷تومان0.0000 دلار255.02 هزار دلار?DILI3.22%-0.0001%d-community-chart
2480 ROOBEE ROOBEE $0.005305۶۰تومان0.0000 دلار1.1699 میلیون دلار?ROOBEE-1.78%-0.0001%roobee-chart
2481 Rapidz Rapidz $0.001747۱۹تومان0.0000 دلار32.903 هزار دلار?RPZX-8.54%-0.0001%rapidz-chart
2482 Tesra Tesra $0.083477۹۵۱تومان0.0000 دلار123.81 هزار دلار?TSR-1.33%-0.0001%tesra-chart
2483 Bitpanda Ecosystem Token Bitpanda Ecosystem Token $0.068369۷۷۹تومان0.0000 دلار11.269 هزار دلار?BEST0.005%-0.0001%bitpanda-ecosystem-token-chart
2484 ChronoCoin ChronoCoin $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%chronocoin-chart
2485 COMSA [XEM] COMSA [XEM] $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%comsa-xem-chart
2486 MobilinkToken MobilinkToken $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%mobilinktoken-chart
2487 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2488 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2489 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2490 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2491 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2492 Centaure Centaure $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%centaure-chart
2493 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2494 Jin Coin Jin Coin $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%jin-coin-chart
2495 Infinity Economics Infinity Economics $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%infinity-economics-chart
2496 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2497 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2498 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2499 $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%-chart
2500 LightChain LightChain $0۰تومان0.0000 دلار0.0000 دلار0.00000%0%lightchain-chart
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه صفحه ۵۰ لیست قیمت ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.