okex
تعداد ارزهای دیجیتال: 4,992
معاملات 24 ساعت: 96.54 میلیارد دلار
تعداد صرافی: 405
بیشترین معامله: تتر
تحت نظر
BTC
USD
  • دلار آمریکا
  • یورو
  • دلار استرالیا
  • کرون سوئد
  • یوان چین
  • روپیه هند
  • وون کره جنوبی
  • منات آذربايجان
  • دلار کانادا
  • دينار عراق
  • ين ژاپن
  • فرانک سویس
  • لیر ترکیه
  • درهم امارات
  • کرون نروژ
  • روبل روسيه
  • پوند انگلیس
تحت نظر

روی ستاره‌ی مربوط به هر ارز کلیک کنید و آن را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کنید. با کلیک روی دکمه تحت نظر و بوکمارک کردن این صفحه ارزهای مهم‌تان را مدام رصد کنید.

صفحه ۱۰۰ لیست قیمت

دسترسی مستقیم به قیمت ها

https://Arz.Digital

#ارز دیجیتالقیمتقیمت ریالیحجم بازارمعاملات روزانهروزانههفتگینمودار هفتگیامکانات
4951 Monsoon Finance Monsoon Finance $0.007810۲۳۷تومان0.000 دلار14.19 هزار دلار-1.09%-3.80%monsoon-finance-chart
4952 Vaulty Vaulty $0.013531۴۱۲تومان0.000 دلار14.48 هزار دلار1.65%2.35%vaulty-finance-chart
4953 MELI MELI $0.001325۴۰تومان0.000 دلار14.31 هزار دلار-0.29%6.49%meli-games-chart
4954 Materium Materium $0.219367۶,۶۷۹تومان0.000 دلار18.13 هزار دلار-2.99%-7.30%materium-chart
4955 New Paradigm Assets Solution New Paradigm Assets Solution $0.346734۱۰,۵۵۷تومان0.000 دلار14.12 هزار دلار-6.34%-35.63%new-paradigm-assets-solution-chart
4956 Kingdom Coin Kingdom Coin $0.000220۶تومان0.000 دلار13.79 هزار دلار-29.03%10.01%kingdom-coin--chart
4957 ROI Token ROI Token $0.000041۱تومان0.000 دلار14.51 هزار دلار-12.76%17.16%roi-token-chart
4958 Creator Platform Creator Platform $0.002761۸۴تومان0.000 دلار13.66 هزار دلار-1.11%-6.00%creator-platform-chart
4959 dexIRA dexIRA $0.003570۱۰۸تومان0.000 دلار14.15 هزار دلار-8.01%-48.66%dexira-chart
4960 HobbsNetworkToken HobbsNetworkToken $1.51۴۶,۰۶۲تومان0.000 دلار14.22 هزار دلار10.72%12.63%hobbsnetworktoken-chart
4961 Elon GOAT Elon GOAT $0.000478۱۴تومان0.000 دلار17.19 هزار دلار-13.52%6.21%elon-goat-chart
4962 Anji Anji $0.000115۳تومان0.000 دلار13.80 هزار دلار-4.02%-14.37%anji-chart
4963 99Starz 99Starz $0.064840۱,۹۷۴تومان0.000 دلار14.06 هزار دلار-4.05%-3.17%99starz-chart
4964 Fantom Maker Fantom Maker $0.010833۳۲۹تومان0.000 دلار13.69 هزار دلار-4.89%-7.91%fantom-maker-chart
4965 KlayFi Finance KlayFi Finance $0.004226۱۲۸تومان0.000 دلار13.81 هزار دلار7.68%1.92%klayfi-finance-chart
4966 CryptoXpress CryptoXpress $0.083317۲,۵۳۶تومان0.000 دلار13.62 هزار دلار-2.28%-7.85%cryptoxpress-chart
4967 KuSwap KuSwap $0.069264۲,۱۰۸تومان0.000 دلار13.84 هزار دلار-3.09%-5.53%kuswap-chart
4968 Silo Finance Silo Finance $0.047613۱,۴۴۹تومان0.000 دلار13.73 هزار دلار-2.26%-30.29%silo-finance-chart
4969 Mt Pelerin Shares Mt Pelerin Shares $10.40۳۱۶,۸۷۰تومان0.000 دلار13.75 هزار دلار2.22%-5.33%mt-pelerin-chart
4970 Sandwich Network Sandwich Network $0.000999۳۰تومان0.000 دلار13.31 هزار دلار2.91%-1.51%sandwich-network-chart
4971 XDAG XDAG $0.020640۶۲۸تومان0.000 دلار13.69 هزار دلار-3.04%-18.76%xdag-chart
4972 Facebook tokenized stock FTX Facebook tokenized stock FTX $179.43۵,۴۶۳,۲۸۴تومان0.000 دلار23.48 هزار دلار-1.20%6.41%facebook-tokenized-stock-ftx-chart
4973 Seba Seba $0.001711۵۲تومان0.000 دلار13.69 هزار دلار0.64%-10.40%seba-chart
4974 USN USN $0.995412۳۰,۳۰۸تومان0.000 دلار13.66 هزار دلار0.26%-0.38%usn-chart
4975 Xodex Xodex $0.000660۲۰تومان0.000 دلار13.42 هزار دلار-8.16%16.95%xodex-chart
4976 CorgiCoin CorgiCoin $0.000065۱تومان0.000 دلار13.60 هزار دلار0.66%-23.23%corgicoin-net-chart
4977 Instrumental Finance Instrumental Finance $0.041951۱,۲۷۷تومان0.000 دلار13.31 هزار دلار-5.25%5.25%instrumental-finance-chart
4978 Metaverse-Dao Metaverse-Dao $0.001846۵۶تومان0.000 دلار13.39 هزار دلار-4.01%-28.43%metaversedao-chart
4979 StaySAFU StaySAFU $8.74۲۶۶,۱۱۹تومان0.000 دلار13.86 هزار دلار42.47%58.19%staysafu-chart
4980 Mercurial Finance Mercurial Finance $0.016894۵۱۴تومان0.000 دلار13.42 هزار دلار-0.30%0.45%mercurial-finance-chart
4981 Sway Social Sway Social $0.006490۱۹۷تومان0.000 دلار13.49 هزار دلار-1.03%-0.51%sway-social-protocol-chart
4982 OneRare OneRare $0.037502۱,۱۴۱تومان0.000 دلار13.32 هزار دلار3.25%3.82%onerare-chart
4983 Regen Network Regen Network $0.328245۹,۹۹۴تومان0.000 دلار13.65 هزار دلار-2.82%-6.87%regen-network-chart
4984 RFOX Finance RFOX Finance $0.203668۶,۲۰۱تومان0.000 دلار13.42 هزار دلار-3.28%15.17%rfox-finance-chart
4985 Universal Store of Value Universal Store of Value $144.48۴,۳۹۹,۱۳۴تومان0.000 دلار13.41 هزار دلار-4.35%-7.99%universal-store-of-value-chart
4986 Metahero Universe (POW) Metahero Universe (POW) $0.026243۷۹۹تومان0.000 دلار16.20 هزار دلار10.41%5.12%metahero-universe-pow-chart
4987 Secured MoonRat Token Secured MoonRat Token $0.000000001۰.۰۰۰۰۳تومان0.000 دلار13.33 هزار دلار-0.04%13.10%secured-moonrat-token-chart
4988 1X Short XRP Token 1X Short XRP Token $63.50۱,۹۳۳,۵۳۵تومان0.000 دلار13.50 هزار دلار4.77%2.91%1x-short-xrp-token-chart
4989 Chellitcoin Chellitcoin $0.061217۱,۸۶۳تومان0.000 دلار13.70 هزار دلار-0.001%-0.14%chellitcoin-chart
4990 Aquaris Aquaris $0.018201۵۵۴تومان0.000 دلار13.29 هزار دلار-1.20%0.88%aquaris-chart
4991 Shintama Shintama $0۰تومان0.000 دلار13.38 هزار دلار26.41%650.82%shintama-chart
4992 CocktailBar CocktailBar $25.52۷۷۷,۱۰۲تومان0.000 دلار13.31 هزار دلار-9.43%10.99%cocktail-bar-chart
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.