atlasarzdigital

صرافی کوین بیس اطلاعات مشتریانش را در اختیار مقامات مالیاتی قرار می‌دهد

صرافی کوین بیس اطلاعات مشتریانش را در اختیار مقامات مالیاتی قرار می‌دهد

شرکت صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase، روز جمعه رسماً اعلام کرد که اطلاعات حساب برخی از مشتریانش را در اختیار مقامات مالیاتی ایالات متحده قرار داد.

در ایمیلی که 23 فوریه به حدود 13000 مشتری ارسال شد، صرافی کوین بیس تأیید کرد که «فقط بخش‌های مشخص و محدودی از اطلاعات» را با سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) به اشتراک خواهد گذاشت. جزئیات دقیقی از نوع اطلاعات ارسالی اعلام نشده است. کوین بیس در این اعلامیه، خبر از ارسال اطلاعات خواسته شده در 21 روز آینده خبرداد.

این صرافی توصیه کرد:

اگر در این مورد نگران هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا برای دریافت مشاوره‌های حقوقی فوراً با وکیل خود تماس بگیرید.

این حرکت نتیجه دعوای حقوقی طولانی مدت بین IRS و صرافی کوین بیس است. جرقه این جریان در سال 2016 با درخواست IRS از دادگاه برای بررسی 500,000 حساب سایت کوین بیس آغاز شد.

پیش از این خبری مبنی بر دستور دادگاه برای بررسی حساب‌هایی با گردش مالی بیش از 20,000 دلار بین سال‌های 2013 تا 2015 که تعداد آن حدود 13,000 نفر تخمین زده می‌شد، به کوین بیس ارسال شده بود. در ایمیل ارسالی، کوین بیس از کاهش تعداد کاربران مورد بررسی به عنوان «پیروزی جزئی، اما قابل توجه» یاد کرده است.

3
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
مهرانسعیدرایمون نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
مهران
مهران

ظاهرا با همه گیری روزافزون ارزهای دیجیتالی، دولتها به آرامی به فکر کسب درآمدهای مالیاتی از داد و ستد این ارزها از صرافیها و دیگر راههای مبادلاتی خواهند افتاد و به تدریج قوانین مالیاتی بیشتری وضع خواهند کرد. البته این ابتدای یک مسیر هست که فعلا از آمریکا شروع شده و تا همه گیری وضع قوانین مالیاتی دیگر کشورها، زمان زیادی لازم هست. هر چند که به قول دوستان همیشه راه فرار هم وجود دارد و امکان یکسان سازی قوانین در همه دنیا وجود ندارد. همیشه بهشت های مالیاتی وجود داشته و خواهند داشت.

سعید
سعید

واقعا این قضیه مالیات گرفتن جالبه ،نه از امکانات اون کشور داره استفاده ای میشه و نه این که درصدی تضمین میکنن که اگر پولتون رفت بهتون کمکی میکنیم ، خود شخص داره با استفاده از مغزش و سرمایه گذاری درست با کلی ریسک پول در میاره بعد اینا میان ادعای مالیات میکنن ،واقعا پول زور هس.

رایمون
رایمون

این سوپر نابغه ها تو آمریکا و کانادا همین کارا رو میکنن که هیچ کس دوست نداره اونجا صرافی بزنن و الان مارکت دست روسها و چینیها اونام که خوب بلدن پول ملت و بالا بکشن

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه صرافی کوین بیس اطلاعات مشتریانش را در اختیار مقامات مالیاتی قرار می‌دهد ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.