atlasarzdigital

ممنوعیت‌های چین، کمر بیت کوین را شکست

ممنوعیت‌های چین، کمر بیت کوین را شکست

قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بار دیگر در سراشیبی سقوط گرفته و احتمالا پس از کره جنوبی و هند که تاثیر شدیدی بر قیمت بیت کوین داشتند، این بار چین عامل این کاهش شدید قیمت باشد.

بهای بیت کوین در حالی به حدود 6000 دلار رسیده که چند هفته قبل در برخی بازارها هر واحد از آن در برابر 20,000 دلار مبادله می شد.

از چین که قبلا مبادله ارزهای دیجیتال و ICO های داخلی را ممنوع کرده بود، اخباری مبنی بر ممنوعیت کامل (حتی در صرافی های خارجی) به گوش رسید که ضربه ای محکم به قیمت بیت کوین بود.

ممنوعیت‌های چین، کمر بیت کوین را شکست

 

با این حال پایین بودن تعرفه برق در این کشور باعث شده که استخراج و تجارت آن بسیار پرسود باشد. به همین دلیل افرادی که به هر قیمت مصمم به این کار بودند با استفاده از ارزهای خارجی داد و ستد ارزهای دیجیتال را صورت داده یا به هنک کنگ نقل مکان می کردند.

علاوه بر بیت کوین، تمام 50 ارز اول بازار ارزهای دیجیتال،‌سقوط شدیدی را تجربه کردند. اتریوم، بیت کوین کش و ریپل حتی سقوطی بیشتر از بیت کوین در 24 ساعت گذشته داشته اند و در سراشیبی بزرگی قرار دارند.

بحث کند بودن شبکه بیت کوین به علاوه اخبار کره جنوبی، هند و حالا چین،‌ در یک ماه گذشته به شدت در قیمت این ارز تاثیر گذار بوده و موجب نگرانی شدید در میان سرمایه گذاران شده است.

 

11
دیدگاه کاربران

avatar
ارسال عکس و تصویر
 
 
 
ارسال صوت و ویدئو
 
 
 
8 رشته دیدگاه‌ها
3 پاسخ‌های
1 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
10 نویسندگان دیدگاه‌ها
HAJARIANرضاعلیhasanمیلاد نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها

HAJARIAN
HAJARIAN

سپاس فراوان

علی
علی

فکر میکنم اگر صدوشست میلیون نفر در دنیا تصمیم بگیرند هر کدام یک دهم بیت کوین بخرند و نفروشند شاید قیمت بیت به صدهزار دلار یا یک میلیون دلار در آینده برسه چون دیگه عرضه بسیار کم میشه حالا اگر پانصد میلیون نفر در دنیا تصمیم بگیرند بیت کوین بخرند و حالا حالا ها قصد فروش نداشته باشند که دیگه ….
نظر شخصی

رضا
رضا

مطمئن باش چندین کوین دیگر جایگزین بیت کوین میشه‌

میلاد
میلاد

یعنی صرافی های خارج چین مثل بینانس در خطره؟

hasan
hasan

نه سرورای این صرافی تو ژاپن هس ولی کلا هیچی تو صرافی نگه ندارین چون احتمال هک شدن صرافی ها خیلی زیاده

hasan
hasan

این کم شدن حجم بازار فقط دلیلش اینه که شرکت های بزرگ که سرمایه گذاری کرده بودن رو بیت کوین و شخص های سرمایه دار معروف دارن پولاشون رو از بازار میکشن بیرون ودلیلشم ممنوعیت پشت سر هم بانک ها تو کشور های مختلف هس و اگه این ممنوعیت ها همینجوری پیش بره واقعا افتضاح میشه ، یه جمله خیلی درست یک ماه پیش شنیدم که میگفت هر وقت چیزی در حد شایعه بود روش سرمایه گذاری کنید ولی وقتی تبدیل به اخبار شد بفروشید ،کاش گوش کرده بودم به این حرف.

مجید
مجید

به نظرم بیت کوین پایه گذار این جریان بوده و بخاطر سنتی شدن و تکنولوژی ضعیف آن در آینده مطمئنا به تاریخ میپونده و نابود میشود و روش ها و ارزهایی به مراتب قدرتمندتر جای آن را خواهند گرفت و در حال حاضر سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال مانند کمک کردن به استارتپ های فقیره ک دست گدایی به سوی مردم دراز کردن و فقط به دنبال پول هستند و بیت کوین هم ماهیت اصلیش که پول دیجیتال بود به کلی تحریف شده و باید منتظر ماند تا ارزهای کنونی نابود شوند و تکنولوژی های قدرتمندتر و به روز تر از بلاک چین پا به عرصه فناوری بزارن.

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه ممنوعیت‌های چین، کمر بیت کوین را شکست ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.