صرافی btc-e وجوه مشتریان را پس می دهد

صرافی btc-e وجوه مشتریان را پس می دهد

پس از مصادره شدن سایت صرافی BTC-e توسط پلیس، بیانیه زیر توسط این شرکت در انجمن جهانی بیت کوین تاک منتشر شد.

متن بیانیه شرکت BTC-e:

اطلاعات دقیق تر در مورد آنچه برای سرویس BTC-e رخ داده است.

در تاریخ ۲۵ ژوئیه ساعت ۱۱:۰۰، کارکنان FBI به مرکز داده ای ما  که در آن تجهیزات سرور ما واقع شده، وارد شده و تمام تجهیزات را در اختیار گرفتند، سرورها شامل پایگاه های داده و کیف پول های ما بودند.

تقریبا برای ۶ روز ما نمی توانستیم از سرویس دهنده میزبان خود اطلاعات صحیح دریافت کنیم و طبیعتا نمی دانستیم چه اتفاقی برای سرورهای ما رخ داده است.

در به روز رسانی بعدی و در صورتی که نتوانیم سرویس را آغازکنیم، اطلاعاتی در مورد اینکه چه گزینه هایی برای بازگرداندن سرویس و همچنین نحوه دریافت وجوه در دسترس شما قرار خواهیم داد. در وضعیت فعلی، اگر سرویس تا قبل از پایان ماه اگوست آغاز به کار نکند، از اول سپتامبر، روند بازپرداخت را آغاز خواهیم کرد.

در یکی دو هفته آینده، اطلاعاتی درباره این که چگونه پول را در اختیار اف.بی.آی قرار می دهیم، فراهم کرده و بازگرداندن پول ها را مورد ارزیابی قرار داده و منتشر خواهیم کرد.

برای همه کسانی که این شرایط را برای ما به وجود آورده اند، به شما یادآوری می کنم که این سرویس همیشه براساس اعتماد کار کرده است و ما آماده پاسخ گویی هستیم.
این وجوه به همه مشتریها بازگردانده خواهد شد.

دستگیری الکساندرا وینیک:

رسما اعلام می کنیم، الکساندرا هرگز مدیر و یا کارمند سرویس ما نبوده است.

با احترام، btc-e

پی نوشت: تا آنجا که ممکن است سوالات را بررسی و به آنها پاسخ خواهیم داد. این سرویس همواره بر روی اعتماد کار کرده است و ما آماده پاسخگویی هستیم. این وجوه به همه بازگردانده خواهد شد.

 

منبع:bitcointalk
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه