طبق گزارش منتشر شده وزارت دادگستری ایالات متحده امروز توافق با بایننس را به‌صورت رسمی اعلام می‌کند

طبق گزارش منتشر شده وزارت دادگستری ایالات متحده امروز توافق با بایننس را به‌صورت رسمی اعلام می‌کند

طبق گزارش‌ها، وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) قرار است امروز توافق با بایننس را اعلام کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت ۳ بعد از ظهر شرکت خواهد کرد.

بلومبرگ دیروز گزارش داد که وزارت دادگستری به دنبال توافق پیشنهادی خود با بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان است. علاوه بر این، این گزارش حاکی از آن است که پیشنهادات قطعنامه بین دو طرف مورد بحث قرار گرفته است. اکنون، به نظر می‌رسد که نتیجه قرار است امروز اعلام شود.

طی چند ماه گذشته، بایننس خود را در تیررس بررسی‌های نظارتی در ایالات متحده پیدا کرده است. از تحقیقات درخواست شده توسط سناتورهای ایالات متحده گرفته تا پرونده‌های مختلف دولت ایالات متحده متغیر است.

بلومبرگ خاطرنشان کرد که این پیشنهاد به گفته منابع، “تحقیقات ادعایی پولشویی، کلاهبرداری بانکی و نقض تحریم‌ها را حل می‌کند.” هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات موجود در طرح مورد توافق وجود ندارد.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود
امیرحسین دهنوی
 مشاهده منبع خبر
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه