بلومبرگ می‌گوید ETF بیت‌کوین پتانسیل بازاری ۱۰۰ میلیارد دلاری دارد

بلومبرگ می‌گوید ETF بیت‌کوین پتانسیل بازاری ۱۰۰ میلیارد دلاری دارد

بر اساس گزارش بلومبرگ، صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF)، موفقیت بزرگ ارزهای دیجیتال در وال استریت است.

بلومبرگ اینتلیجنس پیش‌بینی می‌کند که با مشارکت شرکت‌های بزرگی مانند بلک‌راک، فیدیلیتی و Invesco، بازار ETF بیت‌کوین اسپات این پتانسیل را دارد که در طول زمان به بازاری ۱۰۰ میلیارد دلاری تبدیل شود. پیش‌بینی می‌شود پس از یک دهه رد چنین درخواست‌هایی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده صندوق‌های قابل معامله در بورس را که تا ابتدای ۲۰۲۴ یا زودتر تأیید کند.

قیمت بیت کوین در ماه گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته و بسیاری از مردم افزایش اخیر قیمت را به‌دلیل امکان تایید ETF اسپات می‌دانند.

دسترسی سریع به تازه ترین اخبار کریپتو
با نصب افزونه ارزدیجیتال
دانلود
امیرحسین دهنوی
 مشاهده منبع خبر
U.Today
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
وحید
وحید
۷ ماه قبل

در متن ترجمه شده ذکر شده : بازار پتانسیل 100 میلیارد دلاری را دارد در حالی که همین الان بازار بالای دو تریلیون دلار است. آیا ترجمه صحیح است و احیانا در متن اصلی 100تریلیون دلار نبوده است!!؟؟؟؟

کندل مارابوزو
کندل مارابوزو
۷ ماه قبل
پاسخ  وحید

منظور مقاله ورود صرفا پول در این حوزه میباشد و این رقم چیزی حدودا 15 درصد کل مارکت فعلی بیت کوین است و این پول برای خرید بیت کوین سرازیر بشه در کوتاه مدت به رقم های 70 هزار دلار بیت کوین به آسانی خواهیم رسید.