atlasarzdigital

بلومبرگ: بیت کوین امسال رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری خود را می‌شکند

بلومبرگ: بیت کوین امسال رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری خود را می‌شکند

به گفته بلومبرگ (Bloomberg)، یکی از بزرگ‌ترین رسانه‌های جهان، تمام شواهد نشان می‌دهند که روند بیت کوین در سال ۲۰۲۰ احتمالاً صعودی است. پرسش اینجاست که آیا پادشاه ارزهای دیجیتال می‌تواند از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۲۰,۰۰۰ دلار عبور کند یا خیر.

به نقل از کوین‌ تلگراف، جدیدترین گزارش بلومبرگ نشان می‌دهد که این شرکت انتظار دارد بیت کوین دوباره به بیشترین رکوردی که در سال ۲۰۱۷ ثبت کرد، برسد. علاوه بر این، بلومبرگ اوج‌گرفتن قیمت تا ۲۸,۰۰۰ دلار را نیز بعید نمی‌داند.  

بنا به این گزارش، بیماری کووید ۱۹ درواقع بلوغ بیت کوین را به عنوان یک دارایی سرعت بخشیده است که این امر قدرت این ارز دیجیتال را در بحبوحه کاهش بهای سهام به‌شکل برجسته‌تری نشان می‌دهد. همچنین، گزارش بلومبرگ به تمایل روزافزون سرمایه‌گذاران سازمانی، به‌ویژه صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل (GBTC)، به سرمایه‌گذاری روی بیت کوین اشاره کرد، که حدود ۲۵ درصد از عرضه جدید این ارز دیجیتال را خریداری کرده است. در این گزارش آمده است:

از ابتدای سال تاکنون، دارایی‌های دیجیتال تحت مدیریت این شرکت رو به افزایش بوده است و حدود ۲۵ درصد از تمام واحدهای بیت کوینی که اخیرا استخراج‌ شده را خریداری کرده است. در سال ۲۰۱۹، این رقم کمتر از ۱۰ درصد بود. نمودارهای ما نشان‌دهنده رشد سریع میانگین ۳۰ روزه دارایی تحت مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل هستند که به ۳۴۰,۰۰۰ واحد بیت کوین رسیده‌ است که تقریبا ۲ درصد از عرضه کل این ارز دیجیتال است. حدود دو سال پیش، این میزان فقط ۱ درصد بود.

بلومبرگ: بیت کوین امسال رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری خود را می‌شکند
کاهش هزینه پریمیوم بیت کوین در صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل. منبع: بلومبرگ

بلومبرگ کاهش هزینه پریمیوم (وجه ضمانت) بیت کوین را در صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل نشانه‌ای مهم ارزیابی کرد و افزود:

کاهش پیوسته هزینه پریمیوم در صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل، با وجود جریان ورودی قدرتمند، نشان می‌دهد که عرضه بازار به پایان رسیده و از فشار فروش کاسته شده است. طبق آنچه میانگین ۳۰ روزه نشان می‌دهد، هزینه پریمیوم ارزش خالص این دارایی در صندوق به ۲۰ درصد رسیده است که در مقایسه با رکورد تاریخی ۳۹ درصدی کاهش قابل ملاحظه‌ای را نشان می‌دهد.

بلومبرگ: بیت کوین امسال رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری خود را می‌شکند
حرکت صعودی بیت کوین همراه با طلا. منبع: بلومبرگ

طبق تحلیل بلومبرگ، فقط یک اتفاق بسیار ناگوار برای بیت کوین می‌تواند جلوی رشد قیمت این ارز دیجیتال را بگیرد. این گزارش در ادامه اشاره کرد که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری سال ۲۰۱۷ خود دست یابد و حتی ممکن است تا ۲۸,۰۰۰ دلار نیز پیش برود. در این خصوص، گزارش افزود:

سال گذشته، اوج قیمت ۱۴,۰۰۰ دلار بود که اگر با همین روند ادامه دهد، می‌تواند در سال ۲۰۲۰ دوبرابر شود. این افزایش در نمای کلی، چندان بزرگ نیست و قیمت بیت کوین می‌تواند رشد بسیار بیشتری داشته باشد.

بلومبرگ: بیت کوین امسال رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری خود را می‌شکند
همبستگی بین بیت کوین و تتر. منبع: بلومبرگ

طبق گزارش بلومبرگ، یکی دیگر از دلایل عمده برای افزایش قیمت بیت کوین، رشد سریع تتر است. ماه می سال گذشته (خرداد ۹۸)، ارزش کل بازار تتر ۴ میلیارد دلار بود. یک سال بعد، ارزش کل بازار این ارز دیجیتال به ۱۰ میلیارد دلار رسید. افزایش گردش مالی این کوین ثابت به معنای پذیرش بیشتر دارایی‌های دیجیتال است. در گزارش بلومبرگ در این خصوص نوشته شده است:

افزایش علاقه به پیوندهای دیجیتال دلار (کوین‌های ثابت با پشتوانه دلار) نشان‌دهنده نیاز به تراکنش و ذخیره ارزش با استفاده از ارز ذخیره‌ای بین‌المللی، بدون نیاز به واسطه، است. درواقع، با دیجیتالی‌شدن هرچه سریع‌تر جهان امروز، می‌توان پذیرش ارزهای دیجیتال را با پذیرش ارزهای کاغذی در طول تاریخ مقایسه کرد.

اکنون که رویداد هاوینگ و همچنین نیمی از سال ۲۰۲۰ را پشت سر گذاشته‌ایم، دیگر لازم نیست برای پی‌بردن به صحت پیش‌بینی بلومبرگ زمان زیادی را صرف کنیم.

اشتراک
اطلاع از
guest
26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
صادق قاسمی
صادق قاسمی
4 ماه پیش

چه حرفای ساده لوحانه ای دنیارو که بحران گرفته از کجا این همه نقدینگی میاد تا برسه به این قیمت؟؟؟؟؟فقط مگر اینکه نهنگ ها مثل همیشه قیمتا رو دسکاری کنند وپامپ های الکی…..-ذات بیت کوین خیلی خوبه ومیتونه در بحران ها یاری گر همه باشه اما چون پولدار هاو نهنگ ها قبلا خریدن و جمع کردن الان یه سرمایه گذاری خوب برا ثروتمند هاست که با دستکاری وبی عدالتی ثروتشونو چندین برابر کنند

علی قاسمی
علی قاسمی
4 ماه پیش

یه سوال من چجوری میتونم بیت کوین خریداری کنم اصلا میشه یا اینکه باید خودم استخراج کنم با اجاره کردن ماینر یا خرید ماینر ممنون میشم راهنمایی کنید

شاهین
شاهین
4 ماه پیش

اینکه امسال به ۲۰هزاربرسه یانه احتمالش ضعیفه چون همین الانم هربار به ۱۰ هزار رسیده یانزدیک شده همه فروشنده شدنو نذاشتن بالاتربره ولی ۱۵هزارتارو حتما میبینه امسال البته یه ریزش دیگم توراهه که وقت خریده اونزمان بیت دوستاش جانمونن

آیدین
آیدین
4 ماه پیش
پاسخ  شاهین

ریزش تا چقدر ؟

علی ترشیزی
علی ترشیزی
4 ماه پیش

از نظر روانشناسی انسان معمولا در برابر چیزهای تازه ای که نمیشناسه موضع میگیره و سعی به نفی اون میزنه اما بعد از این مرحله ،مرحله عطشه که تا میتونه میخواد این چیز جدید رو برای خودش کنه.الان بیت داره از مرحله نفی کردن میگذره و مردم از ترس اولیه دارن رها میشن باید منتظر مرحله دوم بود به نظر من همون دوسال میتونه بیت کوین رو به ۱۰۰ هزار دلار برسونه. دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.البته وظیفه ی ما هم هست تا با کسانی که از این چیز جدید میترسن صحبت کنیم تا مرحله ترس رو زود تر پشت سر بذاره

سیا
سیا
4 ماه پیش

اگر ایمان داشته باشی رشد میکنه. همه دارن تحلیل میذارن که ما خورده داران رو وادار به خرید کنن. من راضیم به شدت باور کنید همین ترغیب کردن قیمتش و میبره بالا چی ازین بهتر برای کسانی که دارند. من همیشه ارز دیجیتال رو تو گرونی خریدم و تو گرونیش فروختم و هیچوقت ضرر نکردم فقط طمع نکنید

علی
علی
4 ماه پیش

هیچ اتفاقی نمیفته، نهایتا بین 3000 تا 12 هزار در نوسان خواهد بود. علت؟ صرافی ها بیشترین سود رو در همین بازه نوسان می برند و به محض اینکه به مقاومت های 10 تا 12 نزدیک میشه، انگیزه دستکاری و فروش و سقوط قیمت پیش میاد.

سیا
سیا
4 ماه پیش
پاسخ  علی

خیلی بعیده حرف شما درست باشه. بعید میدونم شما نمودار این ارز رو حتی در یک سال ترند کرده باشین

حامد عهدی
حامد عهدی
4 ماه پیش

به این زودی ها به 20000 دلار نمیرسه.شاید دو سال دیگه.دیگه اون انتظارات رو از بیت کوین نداشته باشید

امير
امير
4 ماه پیش

توی مدت زمان یک تا دوساله ممکنه تا سطوح 20k تا 30k برسه

soroush
soroush
4 ماه پیش
پاسخ  امير

اگه شخصی مثل ایلان ماسک یا شخص ناشناس که من و شما و جامعه ارزهای دیجیتال خبر نداره مبلغ زیادی سرمایه و ثروتشون به بیت تبدیل کنند ممکنه ۱ هفته ای برسه به ۳۰ هزارتا پس لطف کنید تحلیل الکی نکنید شما از بلومبرگ بیشتر میدونی؟؟؟

محمد
محمد
4 ماه پیش
پاسخ  soroush

آقا سروش بلومبرگ بارها بارها ازین تحلیلا گزاشته بود
دقیقا برای بالا پایین کردن قیمت.
بلومبرگ معیار درستی برای قیمت نیست.

مصطفی
مصطفی
4 ماه پیش
پاسخ  soroush

این بلومبرگ نیست که تحلیل میکنه، بلکه یک نویسنده یک مقاله در بلومبرگ منتشر میکنه که لزوما با نظرات صاحبان بلومبرگ یکسان نیست. ضمنا هیچ خریداری یک شبه مقدار زیادی بیتکوین نمیخره که باعث بشه قیمتش یک شبه چند برابر بشه.

سعید
سعید
4 ماه پیش
پاسخ  soroush

سرمایه داران بزرگ فعلا وارد بازار بیتکوین نمیشن چون هنوز این بازار براحتی توسط نهنگها و صرافی ها دستکاری میشه ضمنا سود بیتکوین باید به اندازه سود بازارهای دیگه باشه تا برای سرمایه گذاری جذابیت داشته باشه مملکت خودمون نگا نکن که بخاطر ارزش پایین ریال بیت خوب میصرفه ولی مثلا تو اقتصاد آمریکا بیتکوین همچین آش دهن سوزی هم نیست کل مارکت بیت ۱۸۰ میلیارد دلاره اگه با مارکتهای دیگه مقایسه کنی خودت میبینی .

اکبر یثربی
اکبر یثربی
4 ماه پیش

به امید اون روزی که صبح بلند شیم از خواب ببینیم شده 300هزار دلار

Amin Golestani
Amin Golestani
4 ماه پیش

چخبرتونهههه

محمد
محمد
4 ماه پیش

قطعا یک شبه نمی تونه اینقدر صعود کنه
۱۰۰ درصد و بلاشک

Abolfazl
Abolfazl
4 ماه پیش

داداش حداقل خوشبینانه ۴ یا ۵ سال طول میکشه

فیلم هندی که نیس

پیام
پیام
4 ماه پیش

خدانکنه یک شبه بشه 300 هزار دلار. چون امثال بنده ای که 1000 تا داریم برای نقد کردنش به مشکل برمیخوریم و یا به افساد فی الارض متهم میشیم یا باید برای نقد کردنش یک نیروی نظامی قدرتمند بخریم که ازمون محافظت کنه واینا خودش همش هزینه هست که باید درنظر گرفته بشه

soroush
soroush
4 ماه پیش
پاسخ  پیام

1k بیت کوین داری عکس اپلود کن لطفا

هادی
هادی
4 ماه پیش
پاسخ  پیام

نوش جونت،گوارای وجودت.عشق کردم ب علی قسم،ازینکه ی ایرانی هستی!
خدا ب همه بده واسه توروهم دوبرابرکنه.
صفای وجودت،حلالت باشه.

مصطفی
مصطفی
4 ماه پیش
پاسخ  هادی

نگفته 1000 تا بیتکوین داره، منظورش این بوده که معادل 1000 دلار بیتکوین داره، یعنی میشه 0.1 یک دهم بیتکوین تقریبا، خب ضربدر 300 هزار دلار بکن میشه 30 هزار دلار که مبلغ زیادی نیست

سیا
سیا
4 ماه پیش
پاسخ  پیام

شما هزارتا بیت داری و تو ایرانی؟؟؟ چرا آخه منظورم اینه خیلی ریسک کردی اینجایی. قبل از همه اینا تبریک میگم شما میلیاردر مایی. یه چیزیش خیلی باحاله اونم از فواید این ارزه شما گفتی ۱۰۰۰ تا بیت داری ولی هیچکس بهش دسترسی نداره خیالت تخته الان اگه طلا بود یهو میدیدی انگیدنت

ساسان
ساسان
4 ماه پیش
پاسخ  سیا

بابا این یه لافی هم زد شما چرا باور میکنی. این 1000 دلار یه جا ندیده چه برسه به 1000 بیت کوین.

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بلومبرگ: بیت کوین امسال رکورد ۲۰,۰۰۰ دلاری خود را می‌شکند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
26
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x