مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت مدیریت سرمایه جهان: بیت کوین می‌تواند در نهایت به یک دارایی جهانی تکامل یابد

مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت مدیریت سرمایه جهان: بیت کوین می‌تواند در نهایت به یک دارایی جهانی تکامل یابد

مدیر بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان، در اظهارنظر تازه خود اعلام کرده است که بیت کوین نظر بسیاری از افراد را جلب کرده است و می‌تواند به یک دارایی در سطح جهانی تبدیل شود.

به گزارش کوین دسک و به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، لری فینک (Larry Fink)، مدیرعامل شرکت بلک راک (BlackRock)، دیروز در اظهارنظری گفت که بیت کوین نظر بسیاری از مردم را «جلب» کرده است. او در ادامه افزود که بازار بیت کوین به نسبت دیگر بازارها کوچک‌تر است.

او که روز سه‌شنبه در شورای روابط بین‌الملل با مارک کارنی (Mark Carney)، رئیس سابق بانک مرکزی انگلستان، صحبت می‌کرد، گفت که این کلاس جدید از دارایی‌های رمزنگاری‌شده این قابلیت را دارد که به یک دارایی در سطح بازارهای جهانی «تبدیل» شود.

بر اساس این گزارش، فینک اعلام کرد که عرضه یک ارز دیجیتال تأثیری واقعی بر دلار آمریکا دارد. او در ادامه این سؤال را مطرح کرد که آیا این ارز می‌تواند نیاز برای دلار، به‌عنوان یک ارز ذخیره‌ای را تغییر دهد یا نه.

صد البته چنین اظهاراتی در تمجید از ارزهای دیجیتال از جانب بزرگان اقتصاد سنتی، بسیار کم یافت می‌شود، اما در این میان می‌توان گفت که شاهد افزایش دیدگاه‌های صعودی از سوی آنها در ارتباط بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال هستیم. استنلی دراکنمیلر (Stanley Druckenmiller) و پائول تودور جونز (Paul Tudor Jones) از جمله دیگر افراد مشهور اقتصاد سنتی هستند که از بیت کوین تمجید کرده‌اند.

شایان ذکر است که بلاک راک بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان است و به‌گفته اظهارات رسمی این شرکت، حدود ۷.۴ تریلیون دلار سرمایه تحت مدیریت خود دارد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
تریدر
تریدر
3 سال قبل

بی شک اظهار نظر و رویکرد یک مقام رسمی از شرکت با عظمتی مانند بلک راک که بزرگترین asset manager دنیاست مانند اثر دومینویی بر روند صعودی بلند مدت بیت کوین از بعد فاندامنتال تاثیر ویژه ایی خواهد داشت و سقفهایی که تکنیکال در حال حاضر نمایان میکند را محقق خواهد نمود.