بیت مین فروش دستگاه‌های استخراجش را متوقف کرد!

بیت مین فروش دستگاه‌های استخراجش را متوقف کرد!

شرکت بیت مین (Bitmain) تصمیم گرفته است تا فروش دستگاه‌های استخراج خود را متوقف کند. به نظر می‌رسد این شرکت چینی قصد دارد با به تعویق انداختن فروش ماینرهای خود از کاهش شدید قیمت دستگاه‌های استخراج جلوگیری کند.

به گزارش کوین دسک، بیت مین تصمیم گرفته است فروش ماینرهای خود را متوقف کند تا بتواند قیمت این دستگاه‌ها را که تحت تأثیر ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال در چین کاهش پیدا کرده مجدداً بالا ببرد.

بر اساس گزارش روز چهارشنبه بلومبرگ (Bloomberg)، با توجه به آنکه قیمت دستگاه‌های رده‌بالای بیت مین از آوریل (فروردین) تاکنون حدود ۷۵ درصد کاهش یافته است، این غول تولید ماینرهای بیت کوین تصمیم به توقف فروش دستگاه‌های خود گرفته است.

به تعویق انداختن فروش می‌تواند راهی باشد تا بیت مین و مشتریانش را از کاهش بیشتر قیمت دستگاه‌های استخراج نجات دهد.

کاهش قیمت دستگاه‌های استخراج می‌تواند به‌خاطر افزایش حجم ماینرهای دست دوم باشد که پس از ممنوع‌شدن معاملات و استخراج ارزهای دیجیتال از سوی دولت چین، روانه بازار داخلی این کشور شده است.

علاوه بر این، فشار دولت چین برای متوقف کردن استخراج ارزهای دیجیتال در استان‌های پر آب این کشور که برای چندین سال به‌عنوان مرکز استخراج ارزهای جهان شناخته می‌شدند، سبب شد تا بسیاری از ماینرهای چینی به کشورهای همسایه، از جمله قزاقستان مهاجرت کنند.

روز سه‌شنبه بانک مرکزی چین به بزرگ‌ترین مؤسسات مالی این کشور دستور داد تا ارائه هرگونه خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال را متوقف کنند. به‌دنبال انتشار این خبر قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال کاهش یافت و نوسانات محدود قیمت که ۴ هفته به طول انجامیده بود به پایان رسید.

اشتراک
اطلاع از
guest
3 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
Hasaan
Hasaan
7 ماه پیش

چس به تو میرسه ضرر مردم.بی عرضه حسود

علی ترشیزی
علی ترشیزی
7 ماه پیش

انشاا… این دلالای وطنی هم همین روزا باید ماینراشونو بدن به ضایعاتی.

Hasaan
Hasaan
7 ماه پیش

چیش به تو میرسه ضرر مردم.بی عرضه حسود

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۶,۰۰۰,۰۰۰
off
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA