فانداستارت: قیمت بیت کوین در نیمه دوم ۲۰۲۲ به ۲۰۰ هزار دلار می‌رسد

فانداستارت: قیمت بیت کوین در نیمه دوم ۲۰۲۲ به ۲۰۰ هزار دلار می‌رسد

یکی از زیرمجموعه‌های شرکت فانداستارت (Fundstrat) که در زمینه ارائه مشاوره‌های سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند، اخیراً با انتشار مطلبی توضیح داده است که چرا انتظار دارد قیمت بیت کوین و اتریوم در سال ۲۰۲۲ به‌ترتیب به ۲۰۰,۰۰۰ و ۱۲,۰۰۰ دلار برسد.

به گزارش کوین دسک، مؤسسه تحلیلی اف‌اس اینسایت (FSInsight)، روز جمعه در یادداشتی تحت‌عنوان «دارایی‌های دیجیتال در جهان پساچرخه» توضیح داد که میزان همبستگی قیمت بیت کوین با بازار سهام، در سه ماه آخر سال گذشته به‌شدت رشد کرده است. ضمن اینکه وقتی این ارز دیجیتال با سیاست‌های پولی انقباضی بانک مرکزی آمریکا روبه‌رو شد، بخش قابل‌توجهی از ارزش خود را از دست داد.

سین فارل (Sean Farrell) مدیر بخش ارزهای دیجیتال این شرکت، گفته است در حال حاضر، این همبستگی آشکارتر شده و با ورود سرمایه موجود بازار سهام به بازار ارزهای دیجیتال، همبستگی بین سهام شرکت‌های حوزه فناوری با بیت کوین و به‌طور کلی بازار ارزهای دیجیتال هم رشد کرده است.

به‌نظر فارل، بیت کوین همچنان پادشاه بازار ارزهای دیجیتال است. طبق گفته‌های او، با وجود اینکه این ارز دیجیتال امسال را با نوسانات زیادی شروع کرده است، در شش‌ماهه دوم سال می‌تواند به قیمت ۲۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

علاوه بر این، اف‌اس اینسایت توضیح داد که بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرمثلی (NFT) و دیگر حوزه‌های مربوط به وب ۳.۰ رشد زیادی را برای شبکه اتریوم به ارمغان آورده‌اند.

بر اساس این گزارش، ارزش شبکه اتریوم نسبت به سایر پلتفرم‌های ابری، کمتر از مقدار واقعی آن است و امسال قیمت اتریوم، می‌تواند به ۱۲,۰۰۰ دلار برسد.

عده‌ای از فعالان بازار خوش‌بین هستند که اتریوم امسال الگوریتم اجماع خود را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر دهد. طبق گزارش اف‌اس اینسایت، اگر این اتفاق بیفتد شبکه اتریوم بدون تأثیرپذیری از عملکرد بیت کوین، با سرمایه ورودی زیادی مواجه خواهد شد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

14 دیدگاه
علی نامدار
علی نامدار
۲ سال قبل

از اول ۲۰۲۱ میگفتن بیت ۱۰۰ هزار میشه
کلا ارز عین بورس ایرانه پولدارا زیاد توش دست دارن

رضا
رضا
۲ سال قبل

می به کیه منم میگم قیمت تتر ده دلار میشه

Msnsour
Msnsour
۲ سال قبل

🤣🤣🤣 تا آخر امسال 16 هزار دلار میشه
شاید سال 2025 به 200 هزار برسه(یکسال بعد هاوینگ)

فردین
فردین
۲ سال قبل

راستش اومد رو 70هزار باز بفروشین تو 36وارد بشین اینا چرت و پرت زیاد میگن فقد بلند تو اوج گرفتن چرت و پرت بگن

حسین
حسین
۲ سال قبل

حتی یه دلیل قانع کننده برای بیت کوین ۲۰۰ هزار دلاری نیاوردن، بله بیت کوین قطعاً ۲۰۰ هزار دلار را خواهد دید، ولی خیلی بعیده که امسال این اتفاق بیفته

سعید کریپتو
سعید کریپتو
۲ سال قبل

اینها از عمد اینطور میگن میخوان اعتبار بیت کوین و بازار کریپتو رو ببرن زیر سوال بیت کوین تا 2025 200 تا نمیشه

کف ساز ایاس
کف ساز ایاس
۲ سال قبل

برعکسش عمل کنید

پیام
پیام
۲ سال قبل

دیگه تو هم یه چیزی شنیدیا :))

آرش کمانگیر
آرش کمانگیر
۲ سال قبل

مثل همون 100 هزار دلاری شدن بیت در سال 2021

hossen
hossen
۲ سال قبل

فاند های مثبت وقت فراره .باید کل پول جهان بدن تا بیت بشه ۲۰۰ هزار دلار🥴🥴🥴

Ali
Ali
۲ سال قبل
پاسخ  hossen

باید ۱۰تریلیون دلاربشه تا بیت بشه ۲۰۰هزار دلار اونم چیزی نیس الان۴درصد مردم سرمایه گذاری کردن

ساقی
ساقی
۲ سال قبل

باز شروع شد...