پلن‌بی: بیت کوین تا پایان ماه جاری میلادی به ۹۸ هزار دلار می‌رسد

پلن‌بی: بیت کوین تا پایان ماه جاری میلادی به ۹۸ هزار دلار می‌رسد

بیت کوین ماه اکتبر در قیمتی بسته شد که ۳ درصد از پیش‌بینی‌های ۶۳,۰۰۰ دلاری پلن‌بی کمتر بود. با این حال، پلن‌بی می‌گوید که بیت کوین تا پایان ماه جاری میلادی روندی روبه‌رشد خواهد داشت و می‌تواند تا ۹۸,۰۰۰ دلار اوج بگیرد.

به گزارش کریپتوپوتیتو، پلن‌بی، تحلیل‌گر مدل مشهور انباشت به جریان، پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین در ۳۰ روز آینده، می‌تواند ۶۰ درصد رشد کند و به ۱۰۰,۰۰۰ نزدیک شود. پیش‌بینی‌های او در مورد قیمت نهایی بیت کوین برای ماه سپتامبر بسیار دقیق و برای ماه اکتبر هم به قیمت واقعی بسیار نزدیک بود.

پلن‌بی یکی از مشهورترین تحلیل‌گران جامعه ارزهای دیجیتال است. او بیشتر به‌عنوان تحلیل‌گر مدل انباشت به جریان شناخته می‌شود. شایان ذکر است که مدل انباشت به جریان یکی از مشهورترین و پرحاشیه‌ترین مدل‌های پیش‌بینی قیمت بیت کوین محسوب می‌شود.

پلن‌بی بر این باور است که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۶ رقمی می‌شود. در خوش‌بینانه‌ترین سناریوی این تحلیل‌گر، بیت کوین در ۶۰ روز آینده به ۲۸۸ هزار دلار خواهد رسید.

به‌عقیده پلن‌بی، در بدترین سناریوی ممکن، هدف دسامبر ۱۳۵,۰۰۰ و هدف نوامبر ۹۸,۰۰۰ دلار است. همچنین بر اساس این سناریو بیت کوین تا انتهای سال به بالای ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد. نباید فراموش کرد که پلن‌بی در تشریح بدترین سناریو از مدل انباشت به جریان استفاده نکرده است.

اگر این ارز دیجیتال واقعاً بخواهد در پایان نوامبر به چنین قیمتی برسد، نسبت به قیمت فعلی خود باید ۶۰ درصد رشد کند. هرچند چنین چیزی در ابتدا دشوار و ناممکن به نظر می‌رسد، اما بیت کوین در گذشته ثابت کرده که می‌تواند چنین نوساناتی را تجربه کند. تنها در ماه اکتبر، بیت کوین توانست بیش از ۴۰ درصد رشد کند.

در ۱ نوامبر (۱۰ آبان) پلن‌بی توییت زیر را منتشر کرد:

۴۷ هزار دلار در اوت – (محقق شد)

۴۳ هزار دلار در سپتامبر – (محقق شد)

۶۱ هزار دلار در اکتبر؛ بسته‌شدن در یک اوج قیمتی ماهانه جدید (محقق شد)

خطای گردکردن ۳ درصدی؛ [همین عدد هم] برای من به‌‌اندازه کافی [به عدد به‌دست‌آمده] نزدیک است.

هدف‌های بعدی: نوامبر: بیشتر از ۹۸ هزار دلار، دسامبر: بیشتر از ۱۳۵ هزار دلار

هنگام مطالعه پیش‌بینی‌های این تحلیل‌گر، بد نیست نگاهی به تاریخچه پیش‌بینی‌های قبلی او بیندازیم. در «بدترین سناریوی» ذکرشده، پیش‌بینی می‌شد که بیت کوین قبل از اینکه در پایان ماه سپتامبر به ۴۳,۰۰۰ دلار برسد، در پایان ماه اوت به ۴۷,۰۰۰ دلار می‌رسد.

در کمال تعجب، هر دو این پیش‌بینی‌ها محقق شدند. پیش‌بینی او این بود که بیت کوین در ماه اکتبر در ۶۳,۰۰۰ دلار بسته می‌شود. با این حال، این ارز دیجیتال در قیمت ۶۱,۰۰۰ دلار بسته شد.

بسیاری از افرادی که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند و حتی افرادی مثل جوردن بلفورت (Jordan Belfort) که به‌عنوان گرگ وال استریت شناخته می‌شود و قبلاً منتقد این ارز دیجیتال بوده، پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت کوین به‌سرعت بالا می‌رود و به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد. علاوه بر این، پیش‌بینی‌های آدام بک (Adam Bac) مدیرعامل چینالیسیز (Chainalysis) و آنتوانی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) هم به همین صورت است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

13 دیدگاه
امین باقری
امین باقری
2 سال قبل

منم بارها و بارها پیش بینی کردم اما این جنگولگ بازی ها نداشتم. سگ منم شانسی پیش بینی میکنه دو بار درست در میاد یه بار خراب. خوبه م الان ببینیم چقدر فاصله گرفته از پیش بینیش. فقط بزرگش کردن الکی. حالا هم الگوی سروشانه توی تایم دیلی و سقف دوقلو توی ویلگکلی را در یابید تا حساب بیاد دستتون. بزودی زیر 40000 میبینمتون

محمد
محمد
2 سال قبل

الان 21 دسامبر است و فقط 4 روز تا کریسمس فاصله داریم. در حالیکه قیمت بیتکوین ۴۸٬۵۴۷٫۴۰ دلار است.

محمد
محمد
2 سال قبل

الان ۱۶ دسامبر و تقریبا آخر سال است. قیمت بیتکوین هم‌ ۴۹ هزار و هنوز نزولی است. این نشون میده که با یک تحلیل نباید اقدام به ترید کرد حتی اگه به نظر تحلیلگر معتبر باشد.

مرتضی صاحبی هوس
مرتضی صاحبی هوس
2 سال قبل

ایشالا که به 500 هزار دلار برسه... چون تمام زندگی من شده بیت کوین.

ناشناس
ناشناس
2 سال قبل

این ماه کلا قیمتش ثابته ماه بعد به ۸۰ می رسه و ماه ژانویه به ۲۰۰ هزارتا ولی بعدش سقوط خواهد کرد

Amir
Amir
2 سال قبل

کاش در مورد آلت سیزن هم‌ پیش بینی میکرد

Abodan
Abodan
2 سال قبل

به امید تحقیق آن روز

@$mhr$@
@$mhr$@
2 سال قبل
پاسخ  Abodan

کاراگاهی ؟

ابوالفضل قهرمانی
ابوالفضل قهرمانی
2 سال قبل

این که پیش بینی بنده هستش رفته خونده
بیت کوین تا نزدیک 300 هزار میره و 2 سال نزولی خواهیم داشت بعدش
دو سال پیش اینو گفتم
https://abfzlabfzl.medium.com/bitcoin-prediction-in-2021-d2eb37619b27

مهدی بدری بلقان
مهدی بدری بلقان
2 سال قبل

این جوری بیت کوین باید از کانال بلند مدت خود خارج بشه و کانال جدید تشکیل بده

ابوالفضل قهرمانی
ابوالفضل قهرمانی
2 سال قبل

خیر خارح نمیشه

شهریار
شهریار
2 سال قبل

خدا کنه این اتفاقات محقق بشه،و کسانی که سرمایه کذاری کردند مزد صبوریشون رو بگیرن

ناشناس
ناشناس
2 سال قبل
پاسخ  شهریار

مزدتون رو میگیرد