قیمت بیت کوین به بالای ۵۱,۰۰۰ دلار رسید

قیمت بیت کوین به بالای ۵۱,۰۰۰ دلار رسید

قیمت بیت کوین دیروز با عبور از ۵۰,۰۰۰ دلار، موفق شد امید به از سر گیری روند صعودی را زنده کند. همزمان با افزایش قیمت بیت کوین، بسیاری از آلت کوین‌ها هم با رشد همراه شدند.

به گزارش کوین تلگراف، فعالیت خریداران طی روز گذشته باعث شد تا شاهد عبور این ارز دیجیتال از ۵۰,۰۰۰ دلار باشیم. طی جهش دیروز، بیت کوین تا ۵۱,۹۰۰ دلار هم پیش رفت و در حال حاضر در محدوده ۵۱,۴۰۰ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

داده‌های بازار نشان می‌دهد که پیش از این افزایش قیمت، یک بازه تثبیت وجود داشته است. در وضعیت فعلی، کارشناسان و تحلیل‌گران منتظرند ببینند حمایت ۵۰,۰۰۰ دلاری شکسته می‌شود یا نه.

از هفته گذشته و زمانی که بیت کوین به ۴۰,۸۸۵ دلار رسید، شاهد جهش ۳۶.۸ درصدی این ارز دیجیتال بودیم. این رشد باعث شد که امیدها به رسیدن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار بار دیگر قوت بگیرد. سطح ۱۰۰,۰۰۰ دلاری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه بسیاری از تحلیل‌گران و معامله‌گران پیش‌بینی کرده‌اند که بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به این محدوده خواهد رسید.

در حال حاضر ارزش بازار بیت کوین ۹۷۱ میلیارد دلار است و سلطه‌ای ۴۲ درصدی در بازار دارد. طی ۲۴ ساعت گذشته هم شاهد رشد ۵ درصدی این ارز دیجیتال بودیم. در بازه مشابه، اتریوم، بایننس کوین و کاردانو به ترتیب ۳.۱۸، ۲ و ۰.۱ درصد رشد کرده‌اند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
Mz
Mz
2 سال قبل

🤑🤑🤑