تحلیل قیمت بیت کوین؛ سطوح پراهمیت بیت کوین کجاست؟

تحلیل قیمت بیت کوین؛ سطوح پراهمیت بیت کوین کجاست؟

قیمت بیت کوین پیش از سقوط و آغاز روند اصلاحی خود، در نزدیکی اوج ۶۶,۹۸۲ دلاری معامله می‌شد. در طول این سقوط حمایت‌های ۶۵,۰۰۰ و ۶۳,۲۵۰ دلاری شکسته شد و بیت کوین به زیر این سطوح رسید.

به گزارش نیوز‌بی‌تی‌سی، قیمت بیت کوین در بازه‌ای به زیر ۶۲,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (SMA100) هم رسید. فروشندگان سعی در تثبیت قیمت در ۶۰,۰۰۰ دلار داشتند ولی خریداران در نزدیکی ۵۹,۵۰۰ دلار جلوی این اتفاق را گرفتند. ۵۹,۶۱۰ دلار به‌عنوان کف روند اخیر ثبت شد.

پس از افزایش فعالیت خریداران در بازار، قیمت بیت کوین به بالای سطوح ۶۰,۵۰۰ و ۶۱,۰۰۰ دلاری رسید و از فیبوناچی ۲۳.۶ درصدی عبور کرد. این فیبوناچی در سقوط از ۶۶,۹۸۲ به ۵۹,۶۱۰ دلار شکل گرفته است.

۶۱,۰۰۰ دلار مقاومت دیگری بود که خریداران در جهش اخیر از آن عبور کردند. در حال حاضر با وجود عبور از ۶۲,۰۰۰ دلار، خریداران در تلاش هستند بیت کوین را در بالای این سطح تثبیت کنند. تثبیت قیمت در بالای این مقاومت می‌تواند راه را برای جهش بیشتر باز کند.

۶۳,۲۵۰ دلار مقاومت پراهمیت بعدی در نمودار قیمت بیت کوین است. این سطح در نزدیکی فیبوناچی ۵۰ درصدی است که در سقوط اخیر ایجاد شده است.

با افزایش قیمت بیت کوین، احتمال رسیدن تا ۶۴,۰۰۰ دلار بیشتر می‌شود. پس از این سطح، ۶۵,۰۰۰ دلار به‌عنوان یک مقاومت عمل خواهد کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین؛ سطوح پراهمیت بیت کوین کجاست؟

در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از ۶۳,۲۵۰ دلار نشود، فضا برای کاهش و اصلاح وجود خواهد داشت. در این صورت، ۶۱,۲۰۰ دلار اولین حمایت پیش رو خواهد بود.

۶۰,۰۰۰ دلار هم پراهمیت‌ترین حمایت بیت کوین خواهد بود. شکسته‌شدن این حمایت می‌تواند به سقوط تا ناحیه حمایتی ۵۸,۰۰۰ دلاری منجر شود.

شاخص مکدی (MACD) در تایم فریم یک ساعته رفته‌رفته روندی صعودی به خود می‌گیرد و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم در بالای ۵۰ قرار دارد.

همان طور که پیش‌تر گفتیم، ۶۱,۲۰۰ و ۶۰,۰۰۰ دلار مهمترین حمایت‌های پیش روی قیمت بیت کوین هستند. ۶۲,۰۰۰، ۶۲,۵۰۰ و ۶۳,۲۵۰ دلار هم مقاومت‌هایی هستند که خریداران می‌خواهند قیمت را در بالای آنها تثبیت کنند.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
B.U.L
برنامه نویس بلاک چین
2 ماه پیش

مقاومت هایی که گفتی خوشبختانه همشون شکسته شدن

مریم گلی
کارگر بدبخت
2 ماه پیش

بی شک تا ۵۸ و پایین تر میاد

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۶,۰۰۰,۰۰۰
off
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA