atlasarzdigital

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

در تاریخ 23 فوریه (4 اسفند)، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به روند صعودی خود که از هفته‌های گذشته شروع شده است، ادامه می‌دهند. بر این اساس 20 ارز دیجیتال برتر در وضعیت سبز و صعودی قرار دارند.

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

با استناد به کوین‌مارکت‌کپ، بیت کوین به عنوان ارزشمندترین ارز دیجیتال، 52 درصد از حجم کل بازار را به خود اختصاص داده و در ماه جاری برای چهارمین بار با مقاومت 4 هزار دلار برخورد کرده است. در زمان نگارش این خبر بیت کوین حدود 2 درصد رشد داشته و در محدوده 3,957 دلار معامله می‌شود. این ارز دیجیتال در طول هفته گذشته نزدیک به 10 درصد افزایش داشته است.

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2.6 درصد رشد داشته و در حال حاضر در قیمت 146 دلار معامله می‌شود. این ارز دیجیتال روند صعودی خود را در هفته گذشته به خوبی حفظ کرده و تا به اینجای کار، بیش از 21 درصد افزایش در 7 روز اخیر داشته است.

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

نمودار هفتگی قیمت اتریوم

ریپل نیز که در جایگاه سوم برترین ارزهای دیجیتال قرار دارد، در روز گذشته 2.3 درصد افزایش داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.32 دلار معامله می‌شود. همچنین این ارز دیجیتال در هفته اخیر نزدیک به 6 درصد رشد یافته است.

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

نمودار هفتگی قیمت ریپل

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال و حجم معاملات در طول روز گذشته تغییر قابل توجهی نداشته است. در زمان نگارش خبر، حجم کل بازار حدود 134 میلیارد دلار و حجم معاملات نزدیک به 24.3 میلیارد دلار است.

ارز دیجیتال ایاس که در رتبه چهارم بازار قرار دارد، بیشترین رشد قیمت را بین 20 ارز دیجیتال برتر بازار با بیش از 30 درصد افزایش قیمت در هفته گذشته تجربه کرده است.

تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار

اوایل روز جاری، آلکسیس اوهانیان، موسس ردیت، اظهار داشت که هایپ ارزهای دیجیتال دیگر از بین رفته و فضا برای معتقدان حقیقی به ارزهای دیجیتال که در صدد ایجاد زیرساخت‌های واقعی بدون تفکرات سوداگرانه هستند، باز شده است.

همچنین امروز، اوککس که سومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال است، ریپل و بیت کوین کش را به پلتفرم خرید و فروش مشتری‌به‌مشتری‌اش (C2C)‌ افزود و به کاربران این امکان را داد تا ارزهای دیجیتال خود را با 5 ارز رایج پوند انگلیس، رنمینبی چین، دانگ ویتنام، روبل روسیه و بات تایلند معامله کنند.

در همین زمان و با استناد به سی‌ان‌بی‌سی، بازارهای سهام آمریکا نیز روز جمعه به دلیل دور جدید مذاکرات آمریکا و چین رشد خوبی را تجربه کردند. شاخص میانگین صنعتی داو جونز (DJIA) به دلیل رشد سهام اینتل افزایش 100 واحدی داشت. از طرف دیگر شاخص S&P 500 و نزدک نیز حدود 0.3 درصد رشد داشتند.

قیمت نفت نیز به دلیل کاهش عرضه از سوی اوپک و انتظارات مثبت به وجود آمده از پایان احتمالی جنگ تجاری بین آمریکا و چین در آینده نزدیک، به بالاترین سطح خود در سال 2019 رسیده است. قراردادهای آتی نفت برنت به 67.5 دلار و شاخص نفت خام WTI با ثبت رکورد جدیدی در سال 2019 به 57.81 دلار دست یافته است.

قیمت طلا نیز در روز جاری رشد اندکی را تجربه کرد. قرارداد آتی طلا از 1332.6 دلار و قیمت طلا با 0.48 درصد افزایش از 1329.4 دلار به ازای هر اونس عبور کرد.

منبع: cointelegraph

1
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
1 نویسندگان دیدگاه‌ها
Aref نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
Aref
Aref

انشاالله که بریم بالا سی ضرری نکنه

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تلاش دوباره بیت کوین برای عبور از مقاومت 4 هزار دلار ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.