بیت کوین از ۵۸ هزار دلار عبور کرد؛ هدف بعدی کجاست؟

بیت کوین از ۵۸ هزار دلار عبور کرد؛ هدف بعدی کجاست؟

قیمت بیت کوین ساعاتی پیش یک حرکت صعودی جدید را از بالای ۵۷,۰۰۰ دلار آغاز کرد. با این جهش سریع، راه برای بازیابی بیشتر و رسیدن قیمت به ۶۰,۰۰۰ دلار هموار شده است.

به گزارش نیوز بی‌تی‌سی، روز گذشته خریداران قیمت را در نزدیکی ۵۳,۵۰۰ دلار حمایت کردند و توانستند یک حرکت صعودی جدید را آغاز کنند. در موج اول بازیابی قیمت، بیت کوین مقاومت ۵۵,۰۰۰ دلاری را پشت سر گذاشت.

این جهش صعودی با شکسته‌شدن مقاومت یک خط روند نزولی کلیدی در ۵۴,۸۰۰ دلار همراه بود و در ادامه قیمت توانست مقاومت سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی را هم پشت سر بگذارد. گفتنی است در این تحلیل سطوح فیبوناچی بر اساس حرکت نزولی قیمت از ۵۹,۳۷۶ دلار تا کف ۵۳,۵۷۶ دلاری تنظیم شده است.

بیت کوین اکنون بالای سطح ۵۷,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده (SMA) ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود و نزدیک‌ترین مقاومت پیش روی قیمت در ۵۸,۰۰۰ دلار است که تقریباً با سطح ۷۶.۴ درصد اصلاحی فیبوناچی در یک محدوده قرار دارد.

مقاومت کلیدی بعدی در ۵۸,۵۰۰ دلار است؛ عبور و بسته‌شدن کندل قیمت از بالای این سطح می‌تواند راه را برای رسیدن بیت کوین به ۶۰,۰۰۰ دلار هموار کند. اگر در ادامه مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلاری هم شکسته شود، شتاب صعودی قیمت افزایش می‌یابد.

همچنین بخوانید: بازبینی در تریدها؛ چگونه دیگر در معامله اشتباه نکنیم؟

بیت کوین از ۵۸ هزار دلار عبور کرد؛ هدف بعدی کجاست؟
نمودار قیمت بیت کوین (برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)

در صورت ادامه روند صعودی، مقاومت کلیدی بعدی در ۶۱,۲۰۰ دلار خواهد بود و رشد بیشتر قیمت می‌تواند بیت کوین را در کوتاه‌مدت به ۶۲,۰۰۰ دلار برساند.

اگر خریداران نتوانند قیمت را به بالای ۵۸,۰۰۰ دلار برسانند، ممکن است اصلاح جدیدی در بازار آغاز شود. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت پیش روی قیمت در ۵۷,۲۰۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت کلیدی در ۵۶,۵۰۰ دلار است و پس از آن سطح ۵۶,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته به‌عنوان حمایت‌های قیمت عمل خواهند کرد. شکسته‌شدن این حمایت می‌تواند با سقوط قیمت به ۵۵,۰۰۰ دلار همراه باشد و ادامه روند نزولی ممکن است قیمت را به ۵۳,۵۰۰ دلار برساند.

شاخص مکدی (MACD)، با سرعت در حال ورود به محدوده صعودی است و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم در ناحیه اشباع خرید قرار دارد.

همان‌ طور که گفته شد، ۵۷,۰۰۰ و ۵۶,۵۰۰ دلار حمایت‌های کلیدی بیت کوین هستند و ۵۸,۰۰۰، ۵۸,۵۰۰ و ۶۰,۰۰۰ دلار هم به‌عنوان مقاومت‌‌‌های پیش روی قیمت عمل می‌کنند.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
امین مرادی
امین مرادی
1 ماه پیش

صعود تا ژانویه به 120 هزار دلار
بعد از یکماه و نیم استراحت
صعود به 260 هزار (بهمن تا نوروز 1400)

متی طاهری
متی طاهری
1 ماه پیش

داداش چ خبره 😂😂

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۶,۰۰۰,۰۰۰
off
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA