وضعیت بازار: هنوز روند قیمت‌ها صعودی نشده است

وضعیت بازار: هنوز روند قیمت‌ها صعودی نشده است

قیمت بیت کوین نه‌تنها از پس ایجاد موجی صعودی برنیامد، بلکه به زیر ۲۹,۰۰۰ دلار کاهش یافت و حتی تا حمایت ۲۸,۵۵۰ دلاری نیز پایین آمد. در حال حاضر قیمت که نسبت به دیروز ۲ درصد کاهش و نسبت به هفته گذشته ۱ درصد افزایش یافته است، در حال تثبیت در حوالی ۲۹,۲۰۰ دلار است.

به گزارش کریپتونیوز، اکثر آلت کوین‌های اصلی بازار نیز در منطقه سرخ قرار گرفته‌اند. اتریوم به زیر ۱,۹۵۰ دلار کاهش یافته و پیش از بهبودی سطح ۱,۹۰۰ دلار را آزمایش کرده است. ایکس‌آرپی (XRP) با کاهش قیمت برای مدت کوتاهی به زیر حمایت ۰.۴۰ دلاری خود بازگشت. کاردانو به حمایت خود در ناحیه ۰.۵۰ دلار رسید.

وضعیت بازار: هنوز روند قیمت‌ها صعودی نشده است
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از بسته‌شدن قیمت بیت کوین زیر ناحیه ۳۰,۰۰۰ دلاری، قیمت هم‌چنان در منطقه نزولی باقی ماند. ابتدا با رسیدن به ۲۹,۲۰۰ دلار و حتی آزمایش منطقه ۲۸,۵۰۰ دلاری، کار خود را ادامه داده و حال در منطقه ۲۹,۰۰۰ دلار تثبیت شده است. حمایت اصلی نزدیک به سطح ۲۸,۵۵۰ دلار و حمایت کلیدی بعدی در ۲۷,۸۰۰ دلار است. در صورت سقوط به پایین‌ترین از این حمایت، امکان رسیدن به ۲۷,۲۰۰ دلار نیز وجود دارد.
اگر روند بیت کوین صعودی باشد، در منطقه ۲۹,۵۰۰ دلاری با اولین مقاومت روبرو می‌شود. مقاومت کلیدی بعدی اکنون نزدیک به سطح ۳۰,۰۰۰ و در ادامه ۳۰,۵۰۰ دلار شکل می‌گیرد.

قیمت اتریوم

اتریوم نیز حمایت خود در ۲,۰۰۰ دلار را از دست داد و به زیر سطوح حمایتی ۱,۹۵۰ و ۱,۹۲۰ دلار رسید؛ بعد از آن حتی سطح حمایت ۱,۹۰۰ دلاری را نیز آزمود و سپس به محدوده ۱,۹۵۰ دلار بازگشت. حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۱,۸۸۰ دلار قرار دارد که در صورت سقوط قیمت به زیر این ناحیه باید انتظار رسیدن آن به محدوده ۱,۸۴۰ دلار را نیز داشته باشیم. اتریوم ۴ درصد نسبت به روز گذشته و ۶ درصد نسبت به هفته قبل کاهش قیمت داشته است.
حال اگر روند پیش رو صعودی باشد، اولین مقاومت در محدوده ۱,۹۸۰ دلار قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۲,۰۰۰ دلار است و در صورت عبور از این مقاومت، روند صعودی شدت می‌گیرد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو ۷ درصد کاهش یافت و حالا می‌توانیم حرکت به‌سمت حمایت ۰.۵۲ دلار را مشاهده کنیم. قیمت تا ۰.۵۰ دلار نیز افت کرد؛ اما اندکی بهبود یافت. اگر قیمت زیر ۰.۵۰ دلار بسته شود، امکان سرعت‌گرفتن روند نزولی افزایش پیدا می‌کند.

بی‌ان‌بی (BNB) زیر ۳۰۰ دلار است و حتی تا ۲۸۸ دلار نیز پایین آمد؛ اما دوباره به بالای ۲۹۵ دلار بازگشت. در صورتی که این ارز دیجیتال زیر ۲۸۸ دلار بسته شود، امکان سقوط قیمت تا ۲۶۵ دلار نیز مهیاست.

قیمت سولانا با کاهشی ۸ درصدی زیر ۵۰ دلار معامله شد. حمایت کلیدی این ارز دیجیتال در محدوده ۴۶ دلار است و شکسته‌شدن آن ممکن است باعث کاهش قیمت تا ۴۲ دلار شود.

قیمت دوج کوین زیر سطح حمایت ۰.۰۸۵ دلاری معامله شد و حتی تا سطح ۰.۰۸۲۰ دلار نیز پایین آمد؛ اما دوباره اندکی بهبود یافت. حمایت اصلی بعدی در محدوده ۰.۰۸۰ دلار است و در صورت سقوط قیمت به زیر آن، امکان رسیدن به ۰.۰۷۵ دلار نیز وجود دارد.

ایکس‌آرپی (XRP) با ۴ درصد کاهش به زیر سطح ۰.۴۰ دلار رسید و سپس اندکی بهبود یافت. بسته‌شدن به زیر سطح ۰.۴۰ دلار می‌تواند باعث وقوع کاهش قیمت شدیدتر شود تا قیمت به سطح ۰.۳۵ دلار برسد.

همچنین بخوانید: تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال؛ ۵ ارزی که باید این هفته زیرنظر داشته باشید

اکثر آلت کوین‌های بازار امروز نزولی بودند و بسیاری از آن‌ها بیش از ۵ درصد کاهش قیمت را تجربه کرده‌اند. در همین حال قیمت ارز دیجیتال اُرس‌دیفای (AurusDeFi) بیش از ۴ درصد رشد کرد و به بالای ۲۱ دلار رسید و طی یک هفته ۱۲ درصد افزایش قیمت یافت.

خلاصه آنکه قیمت بیت کوین زیر سطح ۲۹,۵۵۰ دلار علائم نزولی را نشان می‌دهد. اگر بیت کوین به زیر سطح ۲۸,۵۵۰ دلار سقوط کند، امکان افت تا ۲۷,۲۰۰ دلار نیز وجود دارد.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

3 دیدگاه
امید
امید
1 ماه پیش

اینکه بیت کوین صعود می کند در حال حاضر یک فرضیه ای نا باورانه است این ارز دیجیتال تا مدتها روند نزولی خود را حفظ می کند

صالحی
صالحی
1 ماه پیش
پاسخ  امید

صددرصد همینطوره…

محمد موسوی
محمد موسوی
1 ماه پیش

چگونه باید خرید کنیم

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.