وضعیت بازار: تقلای بیت کوین و اتریوم برای ایجاد روندی صعودی

وضعیت بازار: تقلای بیت کوین و اتریوم برای ایجاد روندی صعودی

قیمت بیت کوین باز هم در ایجاد روندی صعودی و شکست مقاومت ۲۰,۵۰۰ دلاری ناکام ماند و بار دیگر کاهش یافت. در حال حاضر قیمت در محدوده ۲۰,۱۰۰ دلار بوده و نسبت به دیروز کاهشی ۲ درصدی و نسبت به هفته گذشته کاهشی ۶ درصدی را به ثبت رسانده است.

به گزارش کریپتو نیوز، امروز اکثر آلت کوین‌های بازار نیز روندی نزولی دارند. اتریوم از پس مقاومت ۱,۶۰۰ دلاری برنیامده و اصلاح قیمت خود را شاهد بود. ایکس‌آرپی (XRP) در محدوده حمایتی ۰.۳۲ دلار گیر کرده است. قیمت کاردانو هم پس از آن‌که در شکست مقاومت ۰.۴۶۵ دلاری خود ناکام ماند، بار دیگر کاهش یافت.

وضعیت بازار: تقلای بیت کوین و اتریوم برای ایجاد روندی صعودی
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

بیت کوین که چند‌ی قبل برای شکست مقاومت ۲۰,۵۰۰ دلاری خیز برداشته بود، با مقاومت شدید خرس‌های بازار یا همان طرفداران کاهش قیمت مواجه شد و قیمت بار دیگر به سطح ۲۰,۰۰۰ دلار بازگشت. اگر روند نزولی ادامه‌دار باشد، اولین حمایت در محدوده ۱۹,۷۵۰ دلار و حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۱۹,۵۰۰ دلار قرار دارد. عبور قیمت از این حمایت‌ها می‌تواند افزایش سرعت ریزش را در پی داشته باشد.
حال اگر روند صعودی شود، اولین مقاومت در محدوده ۲۰,۳۲۰ دلار و مقاومت بعدی در محدوده ۲۰,۵۰۰ دلار در انتظار خواهند بود. عبور از این مقاومت‌ها می‌تواند نویدبخش افزایش سرعت رشد قیمت بیت کوین برای سرمایه‌گذاران آن باشد.

قیمت اتریوم

اتریوم در تلاش بود بالای مقاومت ۱,۶۲۰ دلاری قرار گیرد؛ اما روند صعودی آن برای عبور از مقاومت ۱,۶۵۰ دلاری با شکست مواجه شد. پس از آن اصلاح نزولی، قیمت را تا محدوده ۱,۵۵۰ دلار کاهش داد. اتریوم طی شبانه‌روز گذشته ۳ درصد و طی هفته گذشته ۶ درصد ارزش خود را از دست داده است. اگر روند قیمت صعودی شود، خرس‌های بازار اتریوم در محدوده‌های ۱,۶۰۰ دلار و ۱,۶۲۰ دلار در انتظار خواهند بود.
در غیر این صورت اگر روند نزولی باشد، اولین حمایت اتریوم در ۱,۵۵۰ دلار و حمایت کلیدی بعد در ۱,۵۰۰ دلار قرار خواهد داشت. عبور از این حمایت‌ها می‌تواند باعث کاهش قیمت تا سطح ۱,۴۲۰ دلار شود.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو به مقاومت ۰.۴۷۵ دلاری نرسید و زیر سطح ۰.۴۵ دلار تغییر روند داد. اگر خرس‌های بازار کاردانو هم‌چنان فعال باشند، احتمال حرکت به منطقه حمایتی ۰.۴۲ دلار نیز وجود دارد.

بی‌ان‌بی (BNB) با کاهشی ۴ درصدی پایین‌تر از سطح ۲۸۰ دلار در حال حرکت است. حمایت کلیدی بعد نزدیک به سطح ۲۷۵ دلار بوده که ازدست‌رفتن آن، می‌تواند نمودار قیمت را تا حمایت ۲۶۲ دلاری نیز کاهش دهد.

قیمت سولانا پایین‌تر از حمایت ۳۲ دلار خود قرار گرفت. حمایت کلیدی بعدی در ناحیه ۳۰.۵ دلار بوده و ازدست‌رفتن آن می‌تواند به‌منزله سقوط قیمت تا سطح ۲۹.۸۰ دلار تلقی شود.

دوج کوین حمایت خود در ۰.۰۶۲۰ دلار را از دست داد. به نظر می‌رسد خرس‌های بازار دوج کوین قصد دارند قیمت را تا ۰.۰۶۰ دلار پایین‌ بیاورند. ازدست‌رفتن این حمایت می‌تواند زمینه‌ساز کاهش قیمت بیشتر دوج کوین را فراهم کند.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) در منطقه ۰.۳۲ دلار تثبیت می‌شود. اگر روند قیمت نزولی شده و حمایت ۰.۳۲ دلاری از دست برود، احتمال رسیدن قیمت تا سطح ۰.۳۰ دلار نیز وجود دارد.

خلاصه امر آن‌که بیت کوین سعی دارد تا از مقاومت ۲۰,۵۰۰ دلاری عبور کند. اگر قیمت کمتر از ۲۰,۰۰۰ دلار باشد، رسیدن به حمایت ۱۹,۵۰۰ دلاری نیز بعید نخواهد بود.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.