وضعیت بازار: بهبود آهسته قیمت‌ها

وضعیت بازار: بهبود آهسته قیمت‌ها

حمایت از قیمت بیت کوین در حوالی ۲۸,۵۰۰ دلار موجب رشد قیمت و عبور از مقاومت ۲۹,۵۰۰ دلاری شد. در حال حاضر بیت کوین در محدوده ۳۰,۲۰۰ دلار معامله می‌شود که یعنی ۳ درصد نسبت به دیروز و ۴ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش قیمت داشته است.

به گزارش کریپتونیوز، آلت کوین‌ها نیز مشابه بیت کوین روندی صعودی داشتند. اتریوم بخشی از زیان‌های وارده اخیر را جبران کرده و به بالای ۲,۰۰۰ دلار صعود کرد. ایکس‌آرپی (XRP) حرکتی را در بالای سطح ۰.۴۲ دلار آغاز کرد و در تلاش است رشد خود را سرعت ببخشد. کاردانو اما در محدوده ۰.۵۵ دلاری با مقاومت روبه‌رو شده است.

وضعیت بازار: بهبود آهسته قیمت‌ها
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از اصلاح قیمت، بار دیگر بیت کوین در محدوده ۲۸,۵۰۰ دلار حمایت شد و بهبود قیمت تا آن‌جا رخ داد که مقاومت ۳۰,۰۰۰ دلاری نیز شکسته شد. اگر روند هم‌چنان صعودی باشد، اولین مقاومت روبه‌روی آن، در محدوده ۳۰,۵۰۰ دلار ظاهر می‌شود. مقاومت‌های کلیدی بعدی هم‌چنان نزدیک به سطوح ۳۱,۲۰۰ و ۳۱,۵۰۰ دلار خواهد بود.
حال اگر بیت کوین روندی نزولی داشته باشد، اولین حمایت در سطح ۲۹,۸۵۰ دلار قرار دارد. حمایت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۲۹,۵۰۰ دلار خواهد بود و در صورت شکسته‌شدن این حمایت ریزش بیت کوین احتمالاً اساسی خواهد بود.

قیمت اتریوم

اتریوم نیز وضعیتی مشابه با بیت کوین داشت و توانست به بالاتر از ناحیه ۱,۹۵۰ دلار برسد. در ادامه روند افزایش قیمت حفظ شده و مقاومت ۲,۰۰۰ دلاری نیز از پیش رو برداشته شد. قیمت اتریوم نسبت به دیروز و همچنین نسبت به هفته گذشته حدود ۳ درصد افزایش یافته است. اگر روند پیش روی قیمت صعودی باشد، اولین مقاومت در ناحیه ۲,۰۵۰ دلار قرار خواهد گرفت و مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲,۱۲۰ دلار خواهد بود. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، روند صعود اتریوم شدت خواهد گرفت.
اما به‌فرض نزولی‌بودن بازار، اولین حمایت در محدوده ۱,۹۵۰ دلار و دومین حمایت در ۱,۹۰۰ دلار خواهد بود که شکسته‌شدن آن ممکن است عواقبی شدیدتر برای دارندگان اتریوم در پی داشته باشد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو توانست در محدوده ۰.۵۰ دلار حمایت کسب کند و بعد بخش کوچکی از ریزش اخیر خود را جبران کرد و به بالای سطح ۰.۵۳۲ دلار رسیده و در محدوده ۰.۵ دلار با یک مقاومت قوی روبه‌روست.

حمایت بی‌ان‌بی (BNB) در محدوده ۲۸۸ دلار مورد آزمایش قرار گرفت و از پس حمایت برآمد. بدین ترتیب قیمت اکنون با مقاومتی در محدوده ۳۱۲ دلار روبه‌روست که در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، برای شکستن مقاومت ۳۲۰ دلاری گام خواهد برداشت.

قیمت سولانا به بالای ۵۰ دلار بازگشت؛ اما در محدوده ۵۵ دلار با یک مقاومت کلیدی روبه‌رو شده است و در حال حاضر با قیمتی در حدود ۵۲ دلار معامله می‌شود. در صورت شکسته‌شدن مقاومت ۵۵ دلاری، پتانسیل رشد قیمت تا ۶۰ دلار نیز وجود دارد.

از قیمت دوج کوین در محدوده ۰.۰۸۲۰ دلار حمایت شده است. قیمت در حال افزایش است و در حال حاضر بالای سطح ۰.۰۸۵۰ دلار قرار دارد. مقاومت کلیدی نزدیک به سطح ۰.۰۹۰ دلار است که در صورت عبور از این مقاومت قیمت به‌سمت ۰.۰۹۵ دلار میل خواهد کرد.

ایکس‌آرپی (XRP) به بالاتر از سطح ۰.۴۰ دلار برگشته است. دوباره از ۰.۴۲ دلار عبور کرد و اکنون در ناحیه ۰.۴۳۲ دلار با مقاومت روبه‌رو شده است. در حال حاضر در محدوده ۰.۴۵ دلار مقاومتی کلیدی پیش روی نمودار قیمت این ارز دیجیتال قرار دارد.

همچنین بخوانید: داده‌های تازه: با افزایش احساس ترس، سرمایه‌گذاران ضعیف در حال خروج از بازار هستند

بسیاری از آلت کوین‌های بازار بیش از ۵ درصد رشد قیمت را تجربه کرده‌اند. از میان آنها قیمت کازماس با افزایش حدود ۱۲ درصد طی شبانه‌روز گذشته رشد خوبی را به ثبت رساند. قیمت این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته نیز ۱۶ درصد افزایش داشته است.

به‌طور خلاصه، بیت کوین بار دیگر به بالای محدوده ۳۰,۰۰۰ دلار بازگشته است؛ با این حال برای حفظ این روند نیازمند شکست مقاومت‌های ۳۰,۵۰۰ دلاری و ۳۱,۲۰۰ دلاری خواهد بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
علی سلطان‌پناه
علی سلطان‌پناه
2 سال قبل

هردو عددی که در مورد حمایت بیت کوین درج شده شکسته شد و تا حوالی ۲۸۷۰۰ نزول داشت ولی ریزش اساسی نداشتیم و مجددا حرکت رو‌به بالا شروع شد